Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[DragonCourt] Mandrake dağıtıyorum...

karpuz

Öne çıkan mesajlar

Ama oyundan zevk alamama sorumluluğu size ait... Sonuçta oyun kısacık ve 1 günde bile bitebilecek bir oyun (yeterli mandrake varsa) ben bu oyunu 9 aya yaymayı bildim... Sizden isteğim sizinde böyle yapabilmeniz ama GERÇEKTEn oyundan soğumak isteyenlere drake daatcam isteyen söylesin... her istemeye 25.000 Drake vereceğim... (drake isteyenler lütfen karakter adlarını bold olarak yazsınlar... teşekkürler)
Sosyal ağlarda paylaş

Karpuz abi bence yine de hata yapıyorsun.Şimdi gör bak onlarca kişi görmemişler diye atlayacak.Arkadaşlar şimdiden söylüyorum mandrake alacaklara...Ben bu hatayı yaptım ve mandrakeyle oynamaya başiladığımdan sonra zevk aldığım süre sadece 2 gün belki de daha bile az.O zamana kadar "işte yarın ... questim olacaktı tanesi 5 taneden 2 tane skill alırım geriye kalan işte ne bileyim atıyorum 50 quest ile ormanda takılırım bi de level atlarsam manyak olurdu" vs. felan işte.Oyunun asıl zevki orda.Söylemedi demeyin ama yine de seçim sizin.Lethe kardeşin dediği gibi forumlarda nasıl satacaz.Bi de bişi sorcam bu forumların adreslerini verirsen sevinirim.
Karpuz abi fantezi olsun diye sea slippers koleksiyonu yapıyom.[hline]Mekteb-i Sultani
Sosyal ağlarda paylaş

Uzatmak istemiyorum ama karpuz ve Samet haklı. Yine de size kalmış. Çok istiyorsanız gönderilir. Zorluklarla elde edilmiş itemlar değil onlar. Sadece, oyundan kısa sürede bıkmamanızı sağlamak istiyoruz. Ben o konuda çok şanslıydım. Oyundan bayana kadar hiç yüklü miktarda mandrake rootum olmamıştı. En fazla 30 tane falan olmuştu galiba. Ve, oyunu çok uzun bir süre boyunca büyük bir zevkle oynadım. Hatta başlarda ertesi günün bir an önce gelmesini falan istedim. O kadar sevdim oyunu yani (ama artık hiçbir zaman tekrar başlamam oyuna. düşünün yani baydıktan sonra hiç oynayasınız gelmiyor). Ama, hâlâ istenirse gönderilir. Uyarmadı demeyin, yeter =)...[b]

[Bu mesaj Spyro tarafından 24 Aralık 2002 22:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

castle a girişi olmayan bi playera yollanırsa
o kişi castle a girince alabiliyormu yollananı acaba?

eğer alınıyorsa ben sadece 300 tane istiyorum 25.000 çok çok fazla karakter ismi Dickies .ama daha noob olduğu için uygun görmesseniz hiç yollamasanız da olur
hergün ertesi günü beklemek çok zor geliyor da şu an çok sevdim oyunu çünkü.

[Bu mesaj Bizarre tarafından 26 Aralık 2002 02:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wolfshade, 26 Aralık 2002 02:38 tarihinde demiş ki:
Ben zaten baymis durumdayim.Ben de aliyim da bari oyunu bitireyim.Baymanin ötesine gectim artik.

Karakter adi Honorius[hline]Yok lem imza fln...De get!

Ben de baymış durumdayım gerçi oyunu bitirmedim ama yine de baydım işte bu arada bence bu öyle aylarca oynancak bi oyun deil bence kusura bakmayın oyunun forumlarında sölemek istemezdim ama çok ezik bi oyun...
*!kusar*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Samet, 26 Aralık 2002 14:55 tarihinde demiş ki:
said:
Wolfshade, 26 Aralık 2002 02:38 tarihinde demiş ki:
Ben zaten baymis durumdayim.Ben de aliyim da bari oyunu bitireyim.Baymanin ötesine gectim artik.

Karakter adi Honorius[hline]Yok lem imza fln...De get!

Ben de baymış durumdayım gerçi oyunu bitirmedim ama yine de baydım işte bu arada bence bu öyle aylarca oynancak bi oyun deil bence kusura bakmayın oyunun forumlarında sölemek istemezdim ama çok ezik bi oyun...
*!kusar*

Bence hiç ezik bir oyun değil... Neden? çünkü bu kadar az şeyle bu kadar yaratıcı birşey yapmak oldukça hoş... Aynı zamanda mandrakein yoksa EMİN ol aylarca sürüyo çünkü hiçbirşey bilmiyorsun, her gördüğün şey seni daha çok heyecanlandırıyo... 7-8 ayda benim gutsım 100 ün üstüne yeni yeni çıkmıştı çünkü 0 mandrake kullandığım için Game oynama olayım olmamıştı ve Shangala da da 100 guts la Iehatsu yokken bibk yapılmıyo... ama eğer sen mandrakele ilk gününde 500 guts yapıp sonra da oyuna ezik diyosan, ezik olan oyun diildir... Herneyse bu kadar kin duyuyosan oyuna oynamazsın olur biter çok abartmışsın... Sonuç olarak kimse seni zorlamıyo oyna diye günün 15 dakikanı zevkli geçirebileceğin küçük ve ücretsiz bir uğraş sadece...
Sosyal ağlarda paylaş

:)
Ben game fln yapmadan 2.5 ayda guts`i 100 ün üzerine cikardim.
Ama charisma sürünüyo 70lerde o ayri.Fekaaat oyunun igrenc fln oldugunu söyleyemem.Baslarda cok sardi.Ama zaman gectikce tekdüze bir hale geliyor.Ben de sonunu göreyim diye drake kullanacam simdi.

Bu arada tesekkürler karpuz[hline]Yok lem imza fln...De get!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cristian, 27 Aralık 2002 16:11 tarihinde demiş ki:
Benim yeni karakter var Khro ona yollayıver. Heh.
Hatta benim eski karakter Emir de yollarsan iyi olur.

600 guts için falan ne kadar drake gerekkki ?[hline]Oturarak başarıya ulaşan tek varlık tavuktur. Lütfen ayağa kalkalım.[:yapma:]

Çok...[hline]Mekteb-i Sultani
Sosyal ağlarda paylaş

aslında mandrakelerin pek yararı da olmuyo neden çünkü sarayda ortalama 210 oyunda 1-2 guts yada wits felan artıyo hem daha oyun beni hiç baymadı çünkü daha panda samurai
shogun ninja falan bile öldüremiyorum hatta harpy beni mesmrz bile ediyo evil fredide öldüremediğimi söylesem şaşırmassınız herhalde[hline]Mekteb-i Sultani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...