Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyonlar Ligi Kuraları

Ceday

Öne çıkan mesajlar

1-Chelsea
2-BJK
3-Lazyo
4-Prag

çelsiden ingilterede puan almak hayal, inönüde belli olmaz ama berabere kalabiliriz.
lazyo'ya maç vermeyiz niyazi & luçe el ele vermesse [niyaziyi sattık galiba sorun yok ehau]
prag zaten averaj takımı olcak puan bile alamaz..

GS ilk defa kötü kura çekmiş harbiden, üzüldüm dersem yalan olur .)[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

hoca 9 kere katıldık biz bu lige ve 1 defa iyi kura çektik şuana kadar, oda geçen seneydi

iyi bir orta saha oyuncusu veya forvet imzalandığı takdirde 2. oluruz en gibime geliyor, uefa'ya gidersek yine en az yarı final oynicağımıza bahse girerim

neyse maçlar başlasada heyecan başlasa, galatasarayımızın 9. kez şampiyonlar liginde !

beşiktaş kaç kere gitti bilmiyorum ama 1-2 defa gitmiştir heralde, neyse onlarada şampiyonlar liginde başarılar[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 28 August 2003 19:37 tarihinde demiş ki:
said:
bLaQ, 28 August 2003 19:24 tarihinde demiş ki:
GS ilk defa kötü kura çekmiş harbiden, üzüldüm dersem yalan olur .)[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-

öeh ilk defa mı yuuuh diyorum[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

Öh be, 3. torbadan giriyodunuz, İnter köy takımına elendi 2. torbaya çıktınız, 1. torbadan Monaco'yu çektiniz, 4. torbadan Sturm Graz'ı çektiniz daha ne olsun..[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

ne kadar taraflı yorumlar yaptığınızın farkında değilsiniz... O gruptan bjk Çıkamaz bence hiçbir şekilde... Çok zor... 3. olursa iyidir... GS de 2 yi zorlar ama o da 4 bile olabilir 3. olursa iyidir diyorum... Chelsea Lazio öyle kolay takımlar mı 2. olcak amma abarttınız ha... olamaz demiyorum ama ÇOK ZOR bu kadar tecrübesiz bir takım için...[hline]ö?
Sosyal ağlarda paylaş

ya bence beşiktaş'ın zago yerine oynatabiliceği iyi bir defansı varsa, ki vardır büyük ihtimal

sorun olmicaktır beşiktaş'ın o gruptan çıkması, çünkü lucescu yat-vur taktiğini süper oynatır ve beşiktaş'ın kadrosuda bu taktik için süper elverişli, hızlı oyuncuları ile kontrataklarda gol bulur

ama zago büyük ihtimal 1-2 maçını cezalı geçireceği için ona alternatif bulmaları gerekiyor[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

BJK bu grupta 3. olur. Ona kesin diyorum.
1-Chelsea
2-Lazio
3-BJK
4-Prag
Gs'nin çıkma şansı yüksek bence. Yani Juve'den puan almayı unutun bir kere. Ama Sociedad'dan burda galibiyet orada bir beraberlik alır GS'yi.
1-Juventus
2-GS
3-Sociedad
4-Olympiakos(kesin yanlış yazdım)

BJK'nın grubunda yazdığımdan sekme olmaz da, GS 3. olabilir.

Yani atıp tutmuşsunuz yukarda, yavaş dedim.[hline]There's a heaven above you baby...
Sosyal ağlarda paylaş

Zago kesin kırmızı kart görecek zaten onun için Emre Aşık'ı hazırlıyo sağ bek olarak luçe :)
Ahmet Yıldırım - Ronaldo - Emre Aşık oynuycak defansta Zago cezalı olursa bu kesin yani..

Allaşkına Lazio'nun nesi güçlü? Kaç maçını izlediniz lazio nun?
BJK çıkamazmış.. 4. olur mu? Prag da bizi ezer dimi lol..
Chelsea diğer 3 takıma da çok zor puan verir eğer bu kadroyla bu formunda devam ederlerse, liverpool a deplasmanda kök söktürdükleri ve yendikleri maçı 90 dakka izledim diğer maçlarını da özetlerle filan, dehşet oynuyolar yani.

Prag geçen sene denizliye elendiği halinden bile daha kötü, ligdeki durumuna bakın. 2 takımlı ligde 4. ler.. Puan bile alamazlar bu grupta..

Lazio geçen sene bizi tamamen tecrübesizliğimiz & luçe & niyazi & ilhan mansız sayesinde eledi. Ayrıca Lazio ile oynadığımız dönem BJK'nin en formsuz dönemiydi. Hatırlayın Diyarbakır-Ankaragücü maçları dönemini... İlhan şu anki ahmet dursun gibi oynadı, karşı karşıya bütün pozisyonları harcadı, Niyazi nasıl klas bi odun olduğunu gösterdi, lucescu ise 2 maçta da niyaziyi oynattı ve hayatında ilk defa yaptığı abartı ofansif taktiğiyle 2. maçta bizi yaktı. 1-0'ın rövanşını ilk 10 dakkada alma taktiğiyle sahaya çıkar, ilk kornere 9 kişi gider geride de sırf ağır zago'yu bırakırsan golü yemen pek zor olmuyo. Uzun lafın kısası lazio bizden italyada bile bizden puan alamaz. Çok rahat 2. olarak çıkarız bu gruptan..[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

GS o gruptan çıksın GS bayrağı koyacam ismimin altına + bütün gs CL maçlarına gidicem paticikten giden varsa. lol ya. Sociedad ı köy takımı zannediyosunuz galiba, bi tek nihat var, gs ezer filan eheh.. olymp de kolay deil, ha gs bi fener değil :), yenilmez ööle allahın yunanına ama 3 puan o kdr kolay değil..[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

lol 1-2 kişi demiş gs belki çıkar bjk çıkamaz diye aeheuauh. yani gs'nin grup daha kolay gs'nin kadrosu bjkden daha iyi gs daha iyi oynuyor di mi hayır sadece tecrübeyle mi bu kadar fark yaptınız eheauhe

geçen sene lazioya elenmemizin doğaçlama aklıma gelen nedenlerini yazıyorum:

1-geçen sene ligde geçirdiğimz 2 kötü dönemden birinde olmamız(1 tanesi ilk 8 haftaydı 4 beraberlik almıştık, diğeri de lazio dönemi)
2-o dönemde kötü oynamanın yanında takıma aşırı bir yorgunluk vardı özellikle gençler maçından sonra
3-nouma sağolsun idmanda iboyu sakatlamıştı ve ilk lazio maçında serdar efendi sol kanatta harikalar yaratmıştı onun yüzünden yemiştik golü ve 2-3 tane daha yedirtcekti bize bunun yanında rakibin sağ kanadını hiç hırpalamadı ne de hücuma çıkardı
4-basının gazıyla ilk maçtada 1-0 yenik olduğu için 2. maça öle bir başladıki takım 10 kişi atak maşallah. hayır aranızda lucenin takıma daha 5. dk da 10 kişi saldırın son adam orta sahada beklesin dediğini düşünen varsa sölesin eh. nitekim kornerden dönen topta adam topu kaptı ve orta sahada ronaldoyu geçince iş bitti
5-niyazi efendi her iki maçta da sağ kanadımızı göçertti
6-ilhan efendi en az 5-6 tane çok rahat pozisyonu harcadı(hemen aklıma gelen ilk ayrıda bir pozisyonda koskoca kale yerine üstten auta atmasıi 2. yarıda pancunun resitalinde yine koskoca kale yerine auta atması voleyle.
7-takımın formsuz olduğu gibi çok kritik bölge olan orta saha oyuncuları da havlu atıyordu. ne sergen daha sahne almıştı(ki yine o atmıştı golü güzelce) ne pancu iyi durumdaydı. bu sene ise bu bölgede ahmet hassan gibi bir oyuncumuz var ve sergen hulk'ın sahip olduğu kadar kiloyu vermiş durumda
8-zago'nun her iki maçta da cezalı olması. (yerine adam konur konmasına ama hem zago yokken hem de ibo olmazsa sol taraf felç oluyor)

aklıma bu kadar geldi valla kassam daha bulurum ama geçen sene şans bizden yana olsa geçerdik o turu.

bunun dışında ilk lazio maçını alırsak olay büyük ölcüde biter. chelseayle filan karşılaştırmayın fazla. chelsea lazioya da prag a da dösiceği icin lazioyu yendik mi geçeriz turu. ve ilk maçımız da lazioyla içerde olacağı için zago cezalı mezalı olmayacak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLaQ, 28 August 2003 20:41 tarihinde demiş ki:
GS o gruptan çıksın GS bayrağı koyacam ismimin altına + bütün gs CL maçlarına gidicem paticikten giden varsa.[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-

bunu ciddi bir yorum olarak alıyorum inşallah şubatta-martta hatırlatırım :D[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...