Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PaticikFM

Volfied

Öne çıkan mesajlar

edik: thanatos niye edikledin benim mesajım havada kaldı :)
kimbilir kaçıncı kez yazıyorum bunu
In Flames - Only For The Weak[signature][hline]I leave you, negative behind
Watch me all in flames, on a butterfly I ride

[Bu mesaj Infernal_Reborn tarafından 22 Aralık 2004 23:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

in flames - bullet ride
its the cowardice that pulls you under
and takes you to the end where it begins
release the world is waiting on your arrival
close your eyes as we witness another bullet ride

azdigimiz sarkilardan belli zaten, ondan edikledim. :p[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage

[Bu mesaj thanatos tarafından 22 Aralık 2004 23:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

In Flames - Everdying
ciddi çok pis gaza geldim, ne kadar if şarkısı varsa koydum playliste, ki 150 tane varmış bootleglerle falan :)[signature][hline]I leave you, negative behind

[Bu mesaj Infernal_Reborn tarafından 22 Aralık 2004 23:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

In Flames - Klan [RUNK] Theme

Kendini kaybetmiş In Flames manyağısın ama bunu dinlememişsindir hiç ohoay.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 22 Aralık 2004 23:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Jesper ve Björn, İsveçli Call of Duty klanı için yapmışlar, buradan buyrun. Bak acıdım delirme diye :). Ben MJ'a döneyim :p.

Michael Jackson - Human Nature

link bb codeları bozdu, http://runk.sytes.net/files/[Runk]Theme.mp3

[signature][hline]
Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 22 Aralık 2004 23:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bırakın koparıcam kafamı eeeeaargh
In Flames - Episode 666 (Live in Gothenburg 1999)
bu şarkıyı konserde stüdyodakinin 1.5 katına yakın bir hızla çalıyorlar... vokal riffler solo muhteşem zaten

edit: abi gıcıklığına mı yapıon under cons o site ya :)[signature][hline]I leave you, negative behind

[Bu mesaj Infernal_Reborn tarafından 22 Aralık 2004 23:13 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

only for the weak in klibi de ayrı bir hasta, konser kayıtları da ayrı bir hasta...
In Flames - In Flames
rünnn rünnnnnn riffleri süper bununda
ya silph çalışmıo o link kafayı yedim adsdasdsasedsa :)[signature][hline]I leave you, negative behind

[Bu mesaj Infernal_Reborn tarafından 22 Aralık 2004 23:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...