Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patideki SWG'ciler...

Lethious

Öne çıkan mesajlar

said:
nuwanda, 02 Ocak 2006 10:44 tarihinde demiş ki:
okunması gereken bi konu
http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=ngejedi&message.id=112747

silmişler :)[signature][hline]Shewky Goldbreaker-----Elder Bounty Hunter-----FRF
Why do "Dark" jedi's using "Light"sabers???
http://www.darkshadowspalace.com.tr.tc
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler ben dün gece bir ümitle sw için acconutum bir aylık aktif ettim.
şimdi demek istediğim. eclipse de iki karakterim var.
level 80 ulubatli hakan
level 24 ne olacağı şimdi belli olmayan ockev..
..
rp için diyorum. ockev le trader veya officer mi yapsam.
en azından kalan sağlar veya şimdilik kalacaklar için işe yarar bir şeyler yapayım diyorum.
Ne dersiniz. mop bomboş . bir ihtimal sistem geri gelir :D tekrar buff kuyrukları yaparız. keşke Pre-cu yu görmeseydim :(.
.....
o zaman kesin başlamazdım yeniden. (cu bile melek kalır)..
....
anladığınız gibi karakterimi aktif hale getirdim fakat ama hala kafam karışık..
fanatikmiyim neyim ..[signature][hline]eclipse
ulubatli hakan
vodo
jedi padawan
Sosyal ağlarda paylaş

trader yapicaksan hic armor isine falan girmemeni tavsiye ederim sen o kadar kasiosn yaptiin en ii armor set 300k ya gidio.. su anda officer secen biri var mi cok bilmiorm ama o da ii diil.. eglenceli olanlar spy ve medic. ulu ile girersin jedi order a rp yaparsin dierini de medic yap bence en cok zevki ole alirsin her gittigin grupta tapiolar sana ole fasulyeden gitmiosun :D[signature][hline]Othmobast Orz'wase (Twi'lek) FrF
Elder Brawler, Teras kasi elder, elder fencer, elder pikeman.. ya da kısaca melee lover..
NGE respec jedi
Kötü SWG yoktur az votka vardır.
-------------------------------
Ztar, 05 Aralık 2005 19:46 tarihinde demiş ki:
ne demek ceza versin bu ülkede cinsel özgürlük yokmu arabistan mı burası.Adam top diye siteden mi atalım ?
Sosyal ağlarda paylaş

tamamdir ockev i medic yaptım gitti. bari akşamları girince tanıdık birilerini görüp de zevkini çıkarırız.otho len yine tek başımıza mı kaldık nedir.
hey gidi kadaraa ağzı olsa konuşsa bizleri :)
.
.
.[signature][hline]eclipse
ulubatli hakan
vodo
jedi padawan
Sosyal ağlarda paylaş

ahah simdi kaadara ya gidiim yenilere yol gostereym bari :) ama tuh orda diiller ki mos eisleyden getirmek lazm oraya bak yavrum eskiden soleydi boleydi :)

medic char ina alisirsan jedi dan daha cok sevebilirsin sahsen ben su an o durumdaym cok alistm medic olmaya. bi cloak ve saber cikarmak icin respec yaptm ama nasl jedi olcam bilmiorm.. sahsen bensiz dwb olmaz, hk olmaz :D tuh jedi da heal over time da yok.. aboo noolcak :( :D[signature][hline]Othmobast Orz'wase (Twi'lek) FrF
Elder Brawler, Teras kasi elder, elder fencer, elder pikeman.. ya da kısaca melee lover..
NGE respec jedi
Kötü SWG yoktur az votka vardır.
-------------------------------
Ztar, 05 Aralık 2005 19:46 tarihinde demiş ki:
ne demek ceza versin bu ülkede cinsel özgürlük yokmu arabistan mı burası.Adam top diye siteden mi atalım ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
ben oyunu nge'den sonra taptığım bir jedi kardeşimin :) her önüne gelen tarafından kesilmesini gördükten sonra bıraktım. şimdi eq2 deyim mutluyum huzurluyum. ama rüyamda bile halal swg görmekteyim(çok ciddiyim)2 şey soracam. target lock geldi mi? jedilar hala orta malı mı? teşekkürler...

Khas'bin Qebex....
Sosyal ağlarda paylaş

Soe ye nefret duyanlara çok güzel bir fikrim var.Değerlendirin.Orijinal olduna emin deilim ama olsun.
Yapılacaklar:
1.www.google.com dan google earth diye aratıyoruz.
2.Buluyoruz.
3.Bilgisayarımıza yüklüyoruz.
4.Programı açıyoruz.
5.Dünyaya yaklaşıyoruz ve Sony'nin binasını buluyoruz.
6.Binaya zoom yapıyoruz.
(Devamı 18+)
7.Ana avrad düz gidiyoruz.
8.Elimize bir dolma kalem alıyoruz.
(Devamını uygulamak ve zevk almak için sağlam bir monitore ihtiyacımız olacak)
9.Dolma kalemi zoom ladığımız sony binasına paralel şekilde 30 cm uzaklıktan fırlatıyoruz.
10.Monitor Parçalanırsa "nihahaha" diyoruz ve bitiyor.
Eğer bitmezse.
Tekrar tekrar fırlatıyoruz ve nihaahah geberin ......
İşte bukadar.Deneyin tatmin olacaksınız.Target Lock beklemeyin boşuna siz bunu yapın :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
herkeze selam (özelliklede frf veteran kerdeslerime)
bende soe ye ana baci küfredip çikmistim ama simdi acaip kan çekio. ordaki pa muhabbetlerini heralde hiçbir online oyunda birdaha bulamiycam. gireyimmi falan oldum bugun. burda izinizi bulurum dedim. nasil durum frf de yaw bi rapor verin. düzeldimi lag mevzu? bug lar nasil ?

itu
90 female twilek 90 jedi
Sosyal ağlarda paylaş

ahah ituuuuuu!!! yahu gel yaa gel yaa :d bak ben hala oynuorm :d camoka fln da var, lavrence oynuo yeniler gldi frf ye heyecanlilar onlarda oynuolar guild chatte muhabbet fln oluo inanmazsin :)

edit: kopup gitmisim :) su anda (bugn bole oldu dun iidi) telekomun kazmaliklari yuzunden 2k ping ve 25% loss vardi iirencti ama normalde lag olmuo hic.. bug desen var :) hele yeni pub geldii icin su aralar speciallarda arada sorun yasanio ama ole cok fazla bug var gibi diil. arada heal calismio o kdr :)

[ Mesaj 16 Şubat 2006, Perşembe - 22:54 tarihinde, nuwanda tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

herkesin ortak görüşü soe adam olmaya başladı.swg takımı olamaz ama everquest 2 takımı acaip iyi çalışıyormuş.

mmo genel bölümünde mighty mi demişti ne ticket attım 15 dakikada cevap geldi ağlayacaktım demişti :d

msn'de arkadaşlar falan da sürekli çalışıyorlar dedi bla bla :d pazar günü başlıyorum hayırlısıyla bakalım sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

ulan tutmayin geliorum!!! derken... 8 saatlik bir patch indirme mevzusuyla karsilastik hızımızı biraz kesti. ama yarin aksama kesin oyundayim bro. su old republic lightsaber i yapamadan ölseydim gözüm açik gidecekti valla. forumlari okudum düzelmis o mevzu. en kisa zamanda tekrar aranizdayim

itu
Sosyal ağlarda paylaş

kardeşlerim merak etmeyin, şu anasını sattığımın askerliği bi bitse, herkesi kulağından tutup getiririm yine.

duyduğuma göre frf'nin dinazorları diye tabir ettiğim +2 yıllık oyuncuları eq2 diye zottirik bir oyuna dadanmışlar.
sıkın dişinizi birazcık daha şafak 83 :)

mirally en son entertainer durumundaydı, büyük ihitmalle de öyle kalır şu sistemde. decay olmayan oyunda craft etmenin manası yok. tüm mal varlığım resourcelara yatırılmış durumdaydı en son. umarım benim dönme zamanıma craft olayı adam akıllı bir hal alır da, milyar credite yakın değerdeki resourcelar bi tarafımızda patlamaz.

niomir ise ne hadeydi bilemiyorum, eskinin bıçkın jedi delikanlısı olsa olsa officer olur heralde. pre-publish9 jedi olan sevgili niomir'im olsa olsa emekli olur bu saatten sonra :p

çok iyi bakın kendinize,
"may the force be with you!"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...