Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kosp hakkında

Stuner_Cypher

Öne çıkan mesajlar

ve kabuslarınız
[spo1=1]iyi o zaman beni ve bbsdeki mağdurları gör.

Bakın bişey bilmeden konuşmayın.Ne olursa olsun.Madem anlaşmaları var birlikte yaparlar.Anlaşmaları koparsa qscb tekrar kendisi devam ettirir.

Yeni kospda buyuk bir supriz ile karşı karşıya olabiliriz.Ki bu da olası..
Ben her zaman diyorum ki Kosp gibi bi programın yapımcısı Elsasa hack ve de ko.xp den bin kat daha iyi bir program yapabilen bi insan hackshieldı kolaylıkla kırabilir.

Hadi diyelim ki anlaşmaları bozuldu ve qscb tek başına satmaya çalışıyor ki bunun sonucunda k2 dava açmaya bile yeltenemez.

Ki qscbnin mesajı var forumda...
Eğer üyelerim banlanırsa kospu tekrar yaparım ve bu sefer bedava olur diye.
Bu oyunun sonudur bundan ötesi yoktur.

Ve de qscb001'in şuan 28000 üyesi var.Hepsinden ayda 10$ alıyor.Siz hesaplayın ayda 280 000 $ cebine giren para..

Kendisi yapacak teknolojiye sahip olmasa bile yaptıracak kadar serveti var.

Diyenler olacaktır ki şuana kadar paranın içinde yüzüyor bundan sonra yapmaya ihtiyacı yok.

Bu tembel bir bakış.Japonlar dünyanın en çalışkan insanlarıdır.Gece veya gündüz kavramı yoktur onlarda.

Kosp'da ne gibi yeni özellikler gelebilir ?

** Logon sistemi değişebilir **

Oyuna girerken eskiden oyuna girmeden önce yazılan id, koxp ve kohack deki gibi Select Screen de yazılabilir.Programcı diyemem kendime fakat bunun doğruluğu hakkında teorilerim var.

** Expert Hack gelebilir **

** Auto Sell gelebilir **

ve forumda fikri geçen nice düşünceler.

Atılan mesajlara şaibeli mesajlar veren qscb'nin ne yapacağı belli olmaz.

Bunların dışında qscb'nin koxp ve elsasa hackin yapımcısından kat kat daha iyi bir programcı olduğunu inanıyorum.

Stuner'ın attığı mesajlara gelince.
Şuan bbs en kötü dönemlerinde.Spamlar çoğaldı.
Herkes qscb'ye ve çıkmayan kospa küfürler yazıyor.Bu sadece Kosp Turkiyede de değil yabancı tarafındada durum aynı.

Fakat kimse bu konuda türkleri geçemez.

Ama kospun çıkış tarihi belli değil.Ama büyük ihtimalle şuan K2'nin üzerinde çalıştığı bir minor patch gelecektir.Bunun ardından kosp gelecektir düşüncem budur.Ki bu Minor Patchi çekerken ftp den çekinki içinde hackshield dll'si var mıdır?

Eğer varsa kosp 4 yada 5 gün içinde çıkacak demektir.Eğer yok ise 24 saat içinde

Yardım edebildiysem ne mutlu bana

Mewthree!!!!![/spo]

[spo2=2]Merhaba,
Herkes ceşitli şeyler anlatıyor kosp k2 nindir diye ama alakası yok alt kısımdaki eski benim acmış olduğum topicte qscb001 bunu kendi ağzı ile soylüyor buraya yazıyorum isteyen linke tıklayıp orginal olanıda inceleyebilir.

Orginal Link: http://bbs.guawang.com/viewtopic.php?t=3780

Kendisine ilk olarak topicte şunu sormuştum:
K2network yeni bir sistem geliştirdiğini ve üzerinde calıştıklarını belirtmiş artık imkansız hale gelecek bu konuda ne düşünüyorsun qscb001 dedim oda şoyle bir cevap verdi.

*!qscb001 wrote:
For you know, the player who use KOSP almost also use K2's power shop and/or their premium serivce. If K2 want kill themself, just do ban all of us. And if him did so, KOSP will turn to free to play. *

Türkcesi:
Anlaman icin, kim kosp kullanıyorsa nerdeyse hepsi premium üye ve power upstoreden alisveris yapiyorlar. Eger k2 kendini oldürmek isterse bunu yapar ve herkesi banlar. Eğer k2 boyle birşeyi yaparsa kosp ücretsiz olacaktır.

Şeklinde tehdinide yapıyor ve bu durumda k2netoworkle kosp nin alakası olmadığı kanıtlanmış oluyor bana gore yenide kesin kanıt olmayabilir fakat bana gore %100 doğru bir kanıt. Evet k2 programı engelledi yada başardı vs. Bu durumda her an kosp ücretsiz hale gelebilir buda kosp ile k2network arasında bir savaş cıkarır ve tabi daha cok ban ve acımasızlıkta cabası [/spo][signature][hline]Mewthree or Mewthree2
Sosyal ağlarda paylaş

Topiği açan arkadaşımızın yazdıklarına tamamen katılıyorum..KOSP adlı program tamamen K2 network bünyesinde bir programdır...KOSP'u neden kaldırdılar derseniz benim fikrim şu ;
O kadar şikayet edildiki KOSP hakkında + Baktılarki oyun cıvığından çıkmaya başladı millet cz de bile bu meleti açıyo şikayetler yoğunlaştı ellerindeki kozu kullanarak programı sisteme attılar ve KOSP'u yok ettiler..[signature][hline]Nick : SyNe®GeNX
LvL : 64
Job : Berserker Hero
Server : Ares
Nation : Karus
Np : 1xxxxx
Clan : GODz
--------------------------------------------
SyNeRGenx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...