Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

RVR'de İnfil

Bugvan

Öne çıkan mesajlar

Battlegrounsda oynuyorum ama yalnız basına adam bulmak cok zor. Köprüde bekleyin diyorlar ama adamlar hep grup olarak geliyorlar. Bazen adamı yalnız buluyom tam pa'yı yapıştıracam surtına adam boyuna hareket ediyor veya nasıl oluyorsa tam bastığım anda görüyor,pa boşa gidiyor. Birde bu levelde bana göre zırh bulması çok zor oluyor. Bu levelden sonra nasıl zırh, silah vs bulacağım.[hline]Aziz lvl24 Saracen İnfiltrator
Sosyal ağlarda paylaş

armorlarini Lalu temin eder sana tailor dur kendisi. silah konusundada arkadaslari var. oyun icinde bir ara ulasirsin.
Excuse 50 infil
Lalunya 50 scout
Scanjet 2x sorc
Xcore 2x ministrel
charlari var.[hline]Teba ShiningEyes the proud lvl 50 cleric Excalibur/Albion
Burning up casters with 4 smites & Bioenchanteur
Sosyal ağlarda paylaş

sadece bikaçkişinin birbirine girmesini bekle bg1de, sonra çık ortaya artık canın hangisini öldürmek istiyorsa, acster healer ayrımı gözetmeksizin ayıkla derim. armor için teba iyi demiş excal/albdeysen. bide o pa mevzuunda ya stealth çok düşüktür sende, yada her türk gibi bağlantı dezavantajını yaşıyorsun demektir :)[hline]Obscurd XpKillForTehWin 50th season ASq Paladin
Cherisha Nolan 32nd season Nightmare, ASq Infiltrator
Sosyal ağlarda paylaş

ranger olarak bende aynı solo gitme problemlerini yaşıyodum, köprüye çıkıyorum altımda full grp var tırsıyorum kalıyorum birine bi critical koysam ölcem belki ıskalicam 1 rpde alamicam, bekliorum bekliorum en sonunda gidiyolar eee?ben orda kalıyorum. bikaç stealther bulursan onlarla grp ol, düşmanın bölgesine gidin,1,2,3 CHHHAAAAARRRRRGGEEE!!! herkes farklı yerden vursun ama aynı anda vurmak çok önemli, çat çut yapıştırın tabi burda yazmak kolay, yaparken 1 rp alamadan yere yığılmakta var[hline]trees and I are one
Qal, 19 August 2003 17:06 tarihinde demiş ki:
ayarlarımdan giriyorum imzanız değişti diyor. bakıyorum gene eskisi gibi : (
edit: özür dilerim değişiyomuş : )
abuzittin, 18 August 2003 01:48 tarihinde demiş ki:
o zaman yarısını okurum yarısını okursam yarım ferepe mi olurum yada fer mi olurum

Mirluin lvl 16 student in Istanbul (neophyte fletcher)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...