Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aresde en sağlam charlar

K2netvork

Öne çıkan mesajlar

said:
lupin, 04 Ocak 2006 21:19 tarihinde demiş ki:
falla magelerden gs_bozi die biri var harbi çok ii bi mage ... oje die biri var çok ii ... sora nychris ile bobertı demeye gerek yok ....

ah o gs_bozi yok mu başımı belası :P[signature][hline]Ares
Mage
Level 62/%90
215k+nps
Polifonik_Osuruk
Sosyal ağlarda paylaş

Bu Preistess F9'un yanında koşan kişimi yada beni yanlış hatırlıyorum oysa harbi saglam adam valla ben o karambole duşsem yani ya town yada zincirli kuyu:D[signature][hline]Lvl54 priestlikde guzel
Turkish_Lokum_Priest ama Vince_of_Jersey (Buyuyecek tank olcak Destroy abisi gibi veya Soul_Slayer o_O)
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunda tek iyi var oda dupeyi hacki iyi yapan bugune kadar oynadım oyundan annadım tek sey bizim yaptımız gibi savas ne cz de kazanılıyo nede lunar gate savaslarında sadece dupe ve hack yapanlar kazanıyo diye dusunuyorum istedinizi diye bilirsiniz ama cok sesiz insanlar var serverlarda herturlu boku yiyen ve zamanında saglam olup ortaya cıkmıs ama hepsi biyerlere ya dupeyle ya hackle yada gm yardımıyla gelmiş kisilerdir he simdi sorarsanız en iyi oyun oynayan kim diye F9DEVİL derim bu oyunda alinteriyle kasan nadir oyunculardandır kendisi[signature][hline]karakter: paper mage
level:63
ırk: org:)
np:168 k
Clan justice

KARAKTER SATILIKTIR ARTIK BIRAKIYORUM satin almak isteyen ler [email protected] sorabilir

[Bu mesaj Ojeee tarafından 05 Ocak 2006 09:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ojeee, 05 Ocak 2006 09:10 tarihinde demiş ki:
bu oyunda tek iyi var oda dupeyi hacki iyi yapan bugune kadar oynadım oyundan annadım tek sey bizim yaptımız gibi savas ne cz de kazanılıyo nede lunar gate savaslarında sadece dupe ve hack yapanlar kazanıyo diye dusunuyorum istedinizi diye bilirsiniz ama cok sesiz insanlar var serverlarda herturlu boku yiyen ve zamanında saglam olup ortaya cıkmıs ama hepsi biyerlere ya dupeyle ya hackle yada gm yardımıyla gelmiş kisilerdir he simdi sorarsanız en iyi oyun oynayan kim diye F9DEVİL derim bu oyunda alinteriyle kasan nadir oyunculardandır kendisi

+9999999999999999999

bu oyunda alın teri ile oynayanlar hep enayi durumuna dustu[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

topic ın asıl cevaplanacak postlarından sonra protestolarda başlamış O_o

bence en sağlam char değilde en iyi oyuncu olarak yazsaydın daha iyi olurdu.ama illa bi cevap verilcekse

en iyi warrior=F9DeviL (gecen gece 16 kişi yatıramadı)
en iyi assasin=0000000 (63 mage ile 300 ac scroll u basılıyken 2418 tam hp damage yedim)
en iyi priest=forazzi(hp si cok fazla 20 30 kişi nin içinden çıkabiliyor bi kaç videosunu isledım ondan)
en iyi mage=Lord_Mozart&PUPPIE[signature][hline]Dark_Shady lvl 60 %93,59
UniqueTurK

[Bu mesaj soulteam tarafından 05 Ocak 2006 09:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla

warrior = uijo ve informer :D
priest = valla adını unuttum falcon du sanırım nychrisle aynı clanda
rogue=nychris
mage = oje gs_bozi çok ii

polifinik_osurukta çok ii ama bunu ciddi anlamda diorm ne zaman görsem towerlara yatıor :D[signature][hline]HHR !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...