Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ideal merc template'i nasıl olmalı?

copperelf

Öne çıkan mesajlar

27. lvl bir briton merc im var. şimdilik trust merc gidiyorum
karakteri kastıkça bazı sorular takılıyor aklıma merc oynayanlara danısayım dedim.

1) ign nin forumlarında genellikle 50 slsh 50 dw 27 pary deniyor; bu spec nasıl?

2) trust kalmayı düşünüyorum ama lvl 50 vuruşu pek bir işimize yaramaz bu durumda; 44 trust 50 dw 37 parry alabilirim. ve ağırlıklı dw stilleri kullanabilirim. bu durumda 44 minumum dmg için nasıl bir puan?

3) 50 slash 39 dw 42 pary alıp slash ağırlıklı ilerleyebilirim. sonucta dw cift el vurma sansını etkiliyor. rvr skilleri ile bu farkı kapatabilirim.

merc deneyimi olanların yorumlarını bekliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Merc agir damage veren ama cok damage alan bi char oldugu icin parry agirlikli gitmeni oneririm , britonsan slash daha iyi gidersin , thrust gidenler genelde saracen merc aciyolar ama oda kagit tank oluyor . bence dw ful gidip minimum damage icin slash gitsen daha iyi olabilir , sonucta merc in dw vurus damage leri arttirildi bildigin gibi .[hline]Tirgathiel OsuranBoga ASq 50 wizard
Zarmon ASq 50 cleric
Sosyal ağlarda paylaş

merc neden tanklık yapsınki ya?
merc dmg dealerdır vurabileceği max dmg e ayarlanmalıdır template
bence 50 thrust merc buff botla çok uber olur hele dodger da alırsan dağıtırsın ill asaracen olcak diye bir kanunda yokki str de etkiliyor %50 str %50 dex etkiliyor verdiin dmgi thrustta
elrikde briton gayet güzel 300 smg verio benim minstrelime adam pazzo var thrust merc liu var yani güçsüz deil bu adamlarda milyon rpye sahipler ve dehşet dmg vuruyorlar ayrıca thrust chaine bonuslu diğer realmlarda chainden daha yüksek armor yok bu yüzden çok pis dağıtırsın thrust olursan[hline]karga theurgist of the theurgists
Hatun ooc Cleric
Rojon minstrel for all

Sosyal ağlarda paylaş

simdi bence briton isen thrust merc tabiki iyi bi secim olur skillerini ise 50 dw 50 thrust ver ilerde dodger 3 veya 4 alirsin ve full buffli gezdigin surece %50 evade sansin oluyo buda df i kullanman icin yeterli olur briton ile slash olmani tavsiye etmem slash olcakcan highlander daha iyi bence highlander slash olursan soyle bi spec 50 dw 41 slash 42 parry (bu ayni zamanda benim kendi specim oluyo) butun bunun ustune gene dodger 3 alirsan ki ben dodger 3 u grup icinde iken mage leri rahat kovalayabilmek icin (merclerde 360 derece evade var ve genelde bi lw champ arkana yapisir bi caster a falan daldigin zaman) ve solo iken oklari evade edebilmek icin aliyorum sonuc olarak thrust la mutlu olursun ben bile bi ara keske briton thrust acsaydim diyodum ama olaylar cok hizli sekilde degisiyo su anda serverdaki midlerin cogu berserker ve savage o yuzden thrust in avantaji kalmiyo mid leather thrust a resistli butun hib armorlarda normal dmg zararli cikiyosun anlican ama sen genede thrust git cunku briton slash in dmg indan emin degilim[hline]Gladric lvl 50 Mercenary rr5 - Kay Server
Yettimgare lvl 50 Thane rr3 - Merlin Server
Sosyal ağlarda paylaş

Glatheros nickli arkadas gaza gelmene gerek yoktu fikirlerimizi soyluyoruz burda , "bence" sekli her zaman en dogrusudur . saracen olcan diye bi kanun yok , saracen mercler dex avantaji oldugu icin thrust da daha rahat ediyorlar , tanklik yapmasi gerek lazim demedik , ayrica rvrde tankklik yapsanda yapmasanda damage dealer olsanda ezip geciyo millet . rvr de en fazla damage i vermek onemli damage dealer olmak dil , ayrica merc ler albiondaki her tankdan daha fazla damage verir genelde tanklarimiz s/s spec gittigi icin . bu yuzden kasarken de rahat gitmesi icin parry ye abanmasini soledim . hib stealherlarin armorinin slash e bonus u var , cogu kisi rvr de thrust resistini yuksek tutuyo stealherlardan dolayi , gene kendi secimin neye gidecegin tabiki .[hline]Tirgathiel OsuranBoga ASq 50 wizard
Zarmon ASq 50 cleric
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...