Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uzulmek Yok Artık...

Llama

Öne çıkan mesajlar

Kendı kendıme nasıl yararlı olcagımı ogreten DraculaVigorous'a ne kadar tessukkur etsem azdır.
Bılmeyen kalmamıstı sıkıntılı bır donem gecırdıgımı ama bunu burda kısa bır konusmadan sonra atlattım Patıcık ve DraculaVigorous sayesınde...
[Patıcık forumları nelere kadırmıs burda ıyı bır hayat hocası buldum (degerını bılın arkadaslar bu forumların....)]
Bugun DraculaVigorous ûn verdıgı bır degısık uygulama ıle gune basladım saate bak demıstı ılk uayndıgında ve o dakkıkaları en ıyı sekılde nasıl kullana bılırım dıye dusun demıstı bana bende oyle yaptım bugun ILK ısım saate bakmaktı bır yandan saat bılımlerını ayırıyordum kafamdakı plana gore...
ve ınsanların gozlerıne bak demıstı her ısı yaparken (herkezın gozlerıne baktım) bende oyle yaptım tanımadım ınsanalra servıs yaparken bıle bır ıncelıkle gozlerıne bakıyordum gercekten ınsanların her bırının ayrı bır bakıs acıcı vardı bana bunu hıssetmemı sagladı bır seyler konusurken ınsanları guldurdugumde gozlerının nasıl parıldadıgını goruyordum...
Arkadasım coktu guluyordum ama dostum yoktu kendımı bugun etrafımdakı ınsanları dusunerek konusarak gecırdım kım benım dostum ola bılır dıye dusundum ben sıkıldıgımda kac kısı benı dınlıye bılırdı acaba cok merak edıyordum ve ıkı kısı buldum etrafımda onlarla paylasım ıcıne gırmeye basladım onlara ben sızın hayatınızda varım deme ımkanı dogdu artık...
Yanı kısaca anlıyacagınız hayata baska bır acı ıle baktım bugun ve cok mutlu cok huzurlu sekılde yastıgıma basımı koya bılıcem dun gecekı rahat uykuya o kadarda hasta kalmısım kı :)
Artık uzulmek YOK[hline]Cok HUZURLUYUM....Saol DraculaVigorous...
Metall
Sosyal ağlarda paylaş

En onemli seyi soylemis sana Dracula iste
goz kontagi,
biriyle konusurken gozleirnin icine bakmak gercek o kisinin sizin hakkinizda olan dusuncelerini cok degistiriyor. Siz bir sey soyleren zaten onun gozlerine bakarsaniz dersiniz ki, ben sana yalan soylemiyorum, boyle bir sey vicdanimi sizlatmadigi icin baska yerlere bakisi kacirmama gerek yok. (yalan soylemenin an bariz gostergesi bakis kacirmadir) baskasi konusurken de yuzune bakmak, senin dediklerine deger veriyorum ve sen konusurken baska islerle ugrasmiyorum demek oluyor.
Ve ayni zamanda agzin soylemeyemegidi pek cok seyi gozlr soyler onu da unutmayalim.
Cok sevindim adina llama, kafede falan calisiyosun glaiba bi yerde, servis yaparken falan dedin, istanbul anadoluc ivarindaysan soyle de bi gun gelelim :)[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

Konuya geç kaldım :)

Neyse hayatta ben daima şunu ad ettim böyle böyle yaptım demeyi sevmem çünki her bireyin penceresi ve ordan dışarıya bakışı farklıdır.Ben sadece şunu belirteceğim ;

İnsanlar bazı zamanlar çöküntü,eğlenceli,hüzünlü,mutlu vs...
uzar gider.Bizi ilgilendiren çöküntü ve hüzünlü anlarda karanlık bir odaya hapis hayatı sürmek yerine daha çok insanlarin veyahut dost ortamının içine atılamk ve kafamızı bu tür dert sayılıcak nitelikteki fikirlerden uzaklaştırmak en doğrusudur çünki

Şu üç günü bile geçmeyen dünyada herşeyi takarsak kafaya ne o üc günün tadı çıkar nede yaşamın bir anlamı kalır.Bu sözle noktalıyorum
''Yeni doğmuş gibi mutlu ;yarın ölücekmiş gibi umarsız ol''
(Sanırım Désaut un sözüydü) Bu sözden herkes kendine uygununu yapmaya çalışır sende bir tanesini seç artık :)

Saygılarımla...[hline]†Tanrıdan önce karanlık vardı....†
Sosyal ağlarda paylaş

Llama hll olsun kardes duzelmene sevındım ıcınde oldugun durumu daha dogrusu eskıden içinde oldugun durumu cok merak ediyorum aslında duzelmene sevındım aynı seyı yarın bende deniyecegım ınsallah benım ıcınde gecerlı olur.

:utaniem:Geçmiş Olsun:utaniem:[hline]Doğruyu Söyle, göreceksin yalan söylemekten daha kolay olduğunu.
Sosyal ağlarda paylaş

evet ben de pozitif bir havaya girdim birden resmen mutlusun ve kimse seni tutmasın yeni deniyimler edin ve her şeye değer ver hayat deneyimlerim azdır yada bana özeldir başkasında patlar ama (güzin aplalık yaptığım dönemlerde daha kötü oluyordu insanlar sonra vaz geçtim hemen korktum)
sen arkadaşın dediklerini aynen yap zaten bir zaman sonra gerçen seni bulacağına eminim
ben de bir denesem fena olmaz deneyimler ve amaç mutlu olmaksa ben varım :)[hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 27 August 2003 14:06 tarihinde demiş ki:
Cok sevindim adina llama, kafede falan calisiyosun glaiba bi yerde, servis yaparken falan dedin, istanbul anadoluc ivarindaysan soyle de bi gun gelelim :)[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!

Istanbulda degılım İzmirliyim :) Ama ızmıre yolun duserse Bornova-KucukParkaya yolun duserse beklerım calıstıgım cafeme

Ha bu arada ızmırlı olan patıcık arkadaslarımıda beklerım kucukpark(bornova) mercan cafe umarım reklam saymazlar sadece bır davet....[hline]Cok HUZURLUYUM....Saol DraculaVigorous...
Metall
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...