Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkçe Ejderha Mızrağı Kitapları ?

Deathblade

Öne çıkan mesajlar

İlk başta 4 tane serisini türkçe alıp , sonradan 5 tane de ingilizce DL serisi kitap aldım . Her neyse okudum hepsini ama rahat etmedim türkçe alıcam hepsini . Acaba hangi sırayla türkçe kitaplar çıktı sölermisiniz . Ankira ve Arkabahçe getiriyormuş galiba . Bende güz , kış , ilkbahar ve sonraki ikizlerin zamanı var . Acaba türkçe başka hangi kitaplar var . Hangi sırayla ?

Teşekkürler .
Sosyal ağlarda paylaş

ikizlerin zamanı
ikizlerin savaşı
ikizlerin testi
sora ikinci nesil
sonra yaz ateşinin ejderhaları.
sora ekstra olarak raistlin tarihçelerini oku(ruhdöveni ve silah kardeşliği) türkçesi berbat olsa da madem türkçe istiosun..
sora da war of souls 3 lemesi gelio daha çewrilmedi.
ama bi sürü yan kitap war okuyabilicein.
the citadel i öneririm ama onun da tr si yok eh.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

solonor böle yapılır:
selamlar arkadaşım dragonlance in türkçe kitapları ile ilgili istemediğin akdar bilgiyi masaüstü ve karalama defteri bölümlerinde bulabilirsin.

iyi eğlenceler.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım!

[Bu mesaj DeamoN tarafından 27 August 2003 17:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İngizlice DL kitaplarını nerden alıyorsunuz ?

Yani ben amerika'da ki arkadaşıma aldırmıştım ama bir daha öle bir şansı bulamam .

Sizin aldığınız bir site varsa yazarmısınız ?

Masaüstüne yazacaktım fakat orası daha çok Masaüstü oyunları ile dolu olduğu için burayı seçtim .

İngilizce dediğim gibi site varsa yazarmısınız . Ben Alanya'da yaşıyorum o yüzden burda İngilizcesini bulmak zor .
Sosyal ağlarda paylaş

Nişantaşı'nda Teşvikiye Camii'nin yanından gir (AFM sinemalarının karşısı) ilk sağa gir 100 metreye kadar yürü orda zaten Gerekli Şeyler diye bir yer görüceksiz ve içinde ne kadar gerekli gereksiz şey varsa almak isteyeceksin reklam vari oldu ama Arkabahçe Yayıncılık (evet türkçe cizgiroman rulaz)'ın commant centerıdır orası hem de :) istanbulda olan arkadaşlar bir gidip baksın[hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...