Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

horace/günün fotoğrafı

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

cidde görmemişin hedesi olmuş...

Ya özelikle alty yarısında resmin cizgileri parale kullanmışsın ama yukarıya cıktıkca iyice karman corman olmuş, alt kısım güzelde yukarısı algılanmıyacak kadar karmaşık geldi bana...[signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Eskiden herzaman boş yer olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

Bende mi bi anormallik var yoksa sizde böyle fotoğrafa bakınca garip duygular içine dalıyor musunuz balıklama(her fotoğrafta değilde çoğunlukta)....Yine yaptı yapacağını horacegoesskiing...[signature][hline]At-Avrat-Silah-Pc-Mp3çalar-Kola...
Bunlar da noktalar...
"Sonbahar-kış arası,
Patide depresif havası
Benim gibi eski motorları
Felaket yaktı..."
Dipnot:LF1Hatun for kalp badge
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bende anlayamadım fotoları ama goze güzel gozukuyorlar gibi ama benmim aklıma fesat şeyler geliyor nedense :D[signature][hline]Tanrıdan Diledim Bu Kadır Bu Kadar Dilek
Bana Kısmet Değil Dızınde Yatmak Aman Aman
Dızınde Yatıpta Yuzune Bakmak Aman Aman

Gel aman aman yanıma kıyma bu yazık canıma
Bir kara kaşın bir kara gözün eriğiyor halına...

Piskopatım Uleeee Tırşık Tırşık
Sosyal ağlarda paylaş

Horasanın fotoları "O An" etkisi yaratmıyo bende, çalışması lazım daha, tabi dışarıda açılmalı, sadece İstanbul olmaz...[signature][hline]Khrall - Orc Warrior - Warsong (US)
Tarkhun - Dwarf Hunter -Illidan (US)
Dela, 10 Aralık 2005 03:28 tarihinde demiş ki:

anani yunan sahillerinde acunla gormusler olm
Sosyal ağlarda paylaş

fotoğrafları biraz anlatırım. geçen fotoğraflar düşük perde hızında çekildi tahmin edilebileceği üzere. buraya koyduğum fotoğraflara photoshopta çok bişi
yapmıyorum. level usm filan.. yaptığım zaman da yazıyorum.

gölgeleri açmaya gayret ettim bu fotoğrafta, dinamik bi range elde etmek için. bu bana ders olsun. bi dahaki sefer bracketing yapmayı ihmal etmiyim.

bracketing nedir, aynı kareyi burst şekilde, farklı ev değerleri ile çekmek demektir. daha sonra bunları photoshopta veya karanlık odada birleştirebilirsiniz.[signature][hline]Ben başörtüsü takıyorum. ve başörtüsü ile paticik forumlarına giriyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...