Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Archer:: clanı macrocudur. Allahınızdan bulun !!!

nocom

Öne çıkan mesajlar

Allahınızdan bulun başka bişi demiyorum. video cekmeyı ogrenınce ilk işim sizleri log ettirmektir. 8 ay boyunca çalış çabala item kas lvl kas, sonra 7-8 tane beyinsize macrodan kesil. ben orc tarafındayım bowlun adamın nick gozukmuo ama damagelere bakıom masalah 5 li yiyom, debuff yiyiom, parasite gelio arkadasından. hepsi 1-2 saniye içinde oluyor. Allahınızdan bulun tek dileğim yaptıgınız adaletsizliğin görülüp clanca banlanmanızdır.
Türklerin imajını zedeleyen, werdiğimiz emeği çalan, salak bir idea üzerine illegal yöntemleri kullanan ister türk olsun ister yabancı tek dileğim banlanmaları. ayıp ayıp 10 milyon np nız 80 lvl niz olsa nolacak. önce adam olun adam ![signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Nick : AltaTurk (not AtaTurk)
lvl : 65
Clan : Eternal_Knightz (not old)
Np : 57k
Fans r : /town
Lakabı : Kamyon (not tank)
Sosyal ağlarda paylaş

V_icto_R ,dawnstrider ,FlyingArrows ,IVI_Gr1Nch3_IVI ,RobinHood ,SuIcIDEaNgel, Ufalot we 2 kişi daha wardı nicklerini hatırlamıyorum. Buraya takılan Archers clanını öven 1-2 kişi wardı. Buyur gel macrocumu değil mi bunlar ....[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Sosyal ağlarda paylaş

bildiğim kadarıyla archers clanı cz de 6 okçu 1 priest ve bir mage ile gezer...bunların hepsi birlikte hide oluyor ve biri yaklaştığı zaman 6 kişiden birden damage yi yiyor gerisini tahmin edersiniz....Ama eminsen bana da diyecek bişey düşmez tabi...[signature][hline]__zonic__
warrior lvl 6x
ares
Sosyal ağlarda paylaş

Söylediklerin dogrudur yada yalandir demiyorum. Ama böyle suclamalarda bulunmadan önce video koyarsaniz daha iyi olur.

Video yu cekmeyi ögrenmek icin , fraps diye arama yap.[signature][hline]Aresde Satilik
+8/15 Rouge Chitin Shell Helmet
Bütün Dupe Wipelardan Cikmistir.
Teklifleriniz için Burdan yada
Oyunda /pm picallo_tr.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DaggerInTheNight, 05 Ocak 2006 09:51 tarihinde demiş ki:
her macro programı kosp değildir

yani diyorsunki adı kosp olmayan başka bi tane daha var,tam seviyonuduk kurtulduk diye yakında buda yayılır virüs gibi[signature][hline]Diez
platto lvl 61 mage (oynamıyorum)
platto2 lvl 62 rogue (DreaM)
Sosyal ağlarda paylaş

gece cz de kimle konustuysam clan hakkında hep aynı söylediler yani hileciler dedi. video çekimine bakacam we bunları videoya alacağım. o zaman çamur at izi kalsın dıen bı kac yalağın ne dıycegını cok merak edıyorum.[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Sosyal ağlarda paylaş

videoyu cekmeden gelen yorumlar benim haksız olmadığımı gösteriyor gibi ama geceyi bekliyip çekmeye çalışcam videoyu.[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Sosyal ağlarda paylaş

tamam işte eğer elimde video görüntüsü olursa artık kimse evet haklısın yada haksızsın diyemiyecek[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...