Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul Kadıköy Çıkartması

Arkasokak

Öne çıkan mesajlar

ben geldim kimseyi bulamadim gerce baya rotarli geldim oda ayri bi konu ama heralde ucu ucuna kacirdim mileti
3:50 gibi felan oralardaydim[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

Yaf..İşte Şöle Böle Bi Buluşmaydı...Meyday'a Bidaa Gidersem Kafa Goz Girerim Garsonlardan Birine..[signature][hline]It Is Not The Great Who Are Strong...It's The Strong Who Are Great...
---Albel The Wicked---
Kader Seçilmiş Olduğumuz Olayların Toplu Adıdır...
---Uluç Sergün---
Xaenin, 16 Ağustos 2005 00:49 tarihinde demiş ki:
Biz insanız . İnsansı tepkiler veriyoruz . Senden de aynı tepkileri bekliyoruz .Kenshin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SmoLaFein, 04 Ocak 2006 21:49 tarihinde demiş ki:
o garson vayra hasta oldum o adama ya yemın edıyorum orda sen şikayet ettın ya varya dırek aslında basıcaktın çıngarı..Sonrası ztn belli

Çıngarı Basıp Napcan Lan..=) Vuracaktın Kafayı Rahatlıcaktı işte..Ama Neyse..Ordaki Başka Kişilerin Girmesine Mani Olurduk..[signature][hline]It Is Not The Great Who Are Strong...It's The Strong Who Are Great...
---Albel The Wicked---
---Uluç Sergün---
Biz insanız . İnsansı tepkiler veriyoruz . Senden de aynı tepkileri bekliyoruz .Kenshin.
Sosyal ağlarda paylaş

ben gelemedim.. görünüre bakılırsa pek de bişey kaçırmamışım..:) foto yok mu hiç bu arada..?[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Loli-pop, 04 Ocak 2006 21:53 tarihinde demiş ki:
ben gelemedim.. görünüre bakılırsa pek de bişey kaçırmamışım..:) foto yok mu hiç bu arada..?

Malesef...Kimse (ben Dahil) Makina Getirmemişti =)[signature][hline]It Is Not The Great Who Are Strong...It's The Strong Who Are Great...
---Albel The Wicked---
---Uluç Sergün---
Sosyal ağlarda paylaş

ya
sorun ediyosunuz boşuna
bi kere 3490583 kişi gidildiğinde kimse bişey almassa adam haklı olarak çemkirir, kaldı ki kadıköydeki kafelerin çoğunca çıktı kişiye sipariş zorunludur yazıları artık ufaktan. yani ona laf edemezsiniz.
ha neye laf edersiniz
şimdi zirvede 2 ye bölündü masalar, bizim masada 1 kişi (patiden değil o da) bişey almadı, diğer masada baya bir çoğunluk bişey almadı. adam onlara bişiler demiş sanırım haklı olarak. onlara çemkirene kadar bizim masada da çemkirseydi daha bi haklı olacaktı. orda biraz adamın tüccar kafası aktifleşmiş, kötü olmuş.
ha topluca otursak muhtemelen dikkat çekmeyecekti orası ayrı.
mayday iyidir ya, müzikleri yeter. zeusa tercih ederim en azından.
zirvenin en kötü yanı bara girememek oldu sanırım, limandan atıldık :-) liseli patilerde forma olmasaydı girerdik te formalı olunca almıyorlar barlara o saatlerde, kontrol oluyor falan diye.
kısacası öyle bir buluşmaydı, kenşini spideeyi redallı gördüm, öle takıldık, geldim eve geri. kafamı dağıtmam gerekiyordu, işe yaradı biraz.
benim için iyiydi o açıdan yani.[signature][hline]beş hececiler

[Bu mesaj Griswold tarafından 06 Ocak 2006 02:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...