Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cimbom borcunu ödüye bilecek mi?

hanted

Öne çıkan mesajlar

said:
zydar, 27 Aralık 2005 03:27 tarihinde demiş ki:
Başlığa koptum ya.. ÖDÜYE bilcekmi.. ödeye bilcek mi olmicak mı o :D

ödeyebilecek mi? olacak doğrusu. Soru eki olan "mi" ayrı yazılır.
:)
Lisedeyken Türkçem 10 üzerinden 5ti bu arada yanlış anlaşılmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

ok 2pac[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar ben fanatik bi fb liyim tamam tek düşman gs ama biraz gerçekçi olmamız lazım gs aynı zamanda tek rakip rakipsiz bu ligin hiç bi tadı kalmaz şimdide bi tadı yok diye söylenenleri duyar gibiyim. en azından fb gs maçlarının tadı başka oluyor. inşallah gs borçlarını en kısa zamanda öder eski gs gibi top oynarda bizde taraftar olarak birazcık korkmaya başlarız bu şekilde ben taraftarlığımı bile unutmaya başladım
Sosyal ağlarda paylaş

galatasaray yönetimi bu borcun altından kalkacaktır ben inanıyorum gerçekten özhan canaydın bunu başaramaz ama kongre üyeleri ve yeni gelecek yönetim başarcakk.. hele bi adnan polat aday olsa o zaman kim durdurur galatasarayı...[signature][hline]1-) Bir
2-) İki

Kalp İçin Feyk açan masum pati log off olmayı unutunca :)
mamut_, 09 Kasım 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
askımm nbr
_mamut_, 09 Kasım 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
iyiyim cnm benim
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray'da futbolculara verilen çekler karşılıksız çıktı.

Galatasaray'da futbolculara verilen çekler karşılıksız çıktı.
Galatasaray'da Riva Projesi için Başkan Özaydın'a onay çıkmamasından sonra para krizi büyüdü ve bugün tam bir kaosa dönüştü.
Galatasaraylı futbolculara geçen hafta içerisinde yönetim tarafından kesilen çekler için bankaya para yatırılamadı ve bu yüzünden çekler karşılıksız çıktı.
Sarı kırmızılı futbolcular, kendilerine bugün tarihli verilen çeklerin karşılıklarını bankada bulamadıklarını söyledi.
Galatasaraylı futbolcuların bu gelişme üzerine nasıl bir tavır izleyecekleri merakla bekleniyor. Futbolcular sezonun son maçında Türkiye Kupası için Malatya'ya giderken paralarının ödenmemesi halinde maçlara çıkmayacaklarını söylemişti. Futbolcuların bir bölümü paralar ödenmezse takımdan ayrılma tehditinde bulunmuştu. Teknik Direktör Eric Gerets de futbolcuların alacaklarının verilmemesi halinde devre arasında Türkiye'ye dönmeyeceğini açıklamıştı.

http://www.milliyet.com.tr/2005/12/28/index.html[signature][hline]Halatsız A3

.:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

bjkli bi arkadaş var orda beni pek sewmez belki gerçek bjkli olmadığı için.nese sözün özü ben bir bjkli olarak diorumki fazla dalga geçmeyelim başımıza gelecek gibi yakında bizimde böle bişey.fblilere kalsın ortam karaparalarla bakalım başarılar.ligde tek takım avrupada banko 0 cı olan hani...[signature][hline]önce halk,sonra taht...
Sosyal ağlarda paylaş

Aziz Başkan uyuma cimboma sahip çık:)[signature][hline]''Even if the sun has to burn me away as it burned my boots, even if i become no more than an insubstantial smoke in the chill of a mountain breeze, i will retain my principles and dignity, those elements that made my life worthwhile."
Drizzt Do'urden
Sosyal ağlarda paylaş

galatasaraylı zenginlerin pamuk elleri ceplere atma zamanı geldi.yoksa 100 yıllık kulup goz gore gore batıyor.31 aralıga kadar fifaya parayı odeyebileceklerini sanmıyorum ama elbet ek sure alıp krediyle oderler fakat bu onları bataga daha da itebilir.[signature][hline]39
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tellos, 31 Aralık 2005 15:51 tarihinde demiş ki:
Bir iş adamı Özhan Canaydın'a 30m$ vermiş sanırım futbolcuların parasını versin diye

birazda bana versin[signature][hline]Tribünlerde , Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde Darağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...