Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Milli Takımın Yeni Formaları

PiLgriM

Öne çıkan mesajlar

Kime sorduysam

bayragın kare biçimdinde olmasını istiyo tum arklarım

Hastamısınız arklarım ?[hline]Nefret ediyorum su kizlardan Beni goturmedikleri yer kalmadi Oram buram icki kokan meyhaneler Daha da ileri gittiler Beni yatak odalarina goturduler Atesleriyle yaktilar Dudaklariyla emdiler Halen anlamiyorum Benim gibi zavalli bir sigaradan ne istediler
Sosyal ağlarda paylaş

anlamadıgım ve kabul edemedigim diger butun ulkelerle aynı formaları giyoyor olmamız.modelini federasyon verse nike milli takıma uretmeyecek mi yani...bence uretir ne kadar zor olabilir ki nike icin..anlasmayı oyle yaparsın.ne de olsa dunya 3. yuz kabul ettirirdik diyye dusunuyorum .forma takımın karizmasıdır.federasyon yapsa yarısmayı eminim dunyanın en guzel formasını cizer turk insanı..fena mı olur yaniii.......

nike ın forması adidastan kesinlikle daha guzel.gidip yeni forma almak gerek mecburen ama olsun.guzel forma ama herkesin uzerinde.[hline]Est solarus oth mithas
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaşta Beşiktaş Çarşısında bir spor dükkanı var arayın bulursunuz 100 milyonluk formanın tıpatıp aynısını ama bu kadar olur yani kendi gözümle gördüm haluk ulusoyun yanına gitem aferin olum lisanslı ürün almışın diyecek kadar aynısını 25 milyona satıyorlar ben aldım müthiş beyazı daha güzel...[hline]:) Bir zamanlar arkadaşım olan bir maybaşın sözü...''Gerçekler acıdır baklava tatlıdır o zaman baklava gerçek değildir''Böyle biriyle nası arkadaş olmuştum yaa alla alla :)[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

yakaları çok kötü formaların çekmişler açılmış gibi bide kolları kötü ama design olarak güsel[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...