Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Chromaggus Realm Başlığı

Copycat

Öne çıkan mesajlar

Bende Ally diyordum ama millet başladıysa uyarız sürüye :D

Bu arada dead ben arkadaşın kartından onuyorum. İlk ay açtığında herhangi bir yük binmiyor ona. Zaten bir sonraki ay parayı çekmediler kartından adamın. Şu andada arkadaşın akrtıyla oynuyorum parayı ona yolluyorum o kartı geçiyor :D[signature][hline]"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

maelsstromda 29 undead warriorum var ama burda bi oluşum varsa kayarım hemen:P undead den başka bişi olmam tahminen yine warrior açarım:)

biri son durumu sölerse sevinirim guild işi falan var mı noldu?[signature][hline]WOW
Damodar-lvl 60-Night Elf-Rogue/ED
Sardokar-Human-Paladin/ED
Sardius-Undead warrior/The Maelstrom
DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay

Sosyal ağlarda paylaş

said:
dream_endless, 12 Aralık 2005 09:06 tarihinde demiş ki:
Basladiniz ve horde oldunuz oyle mi?
Ben de burada maint olup da server'imin kapali oldugu bir gunde human rogue kasmistim level 20.
Aslinda paladin alt acmak istiyorum,krallar gibi supporter oynayip "lololol dps" diyenleri got etme kaygisi tasiyorum.
Ama madem horde oldunuz,yeni bir ud rogue acabilirim.
Gunde 2-4 saat arasi ayirabilecegimi dusunuyorum.
Actiktan sonra karakterin ismini yazarim.
aklimiza gelmedi degil 5 tane paladin acip amacsiz ve yetersizce etrafta dolasmak : )[signature][hline]WoW EU - Magtheridon / Pain Train
Penthesilea, Level 60 Night Elf Priestess
Emilo, Level 60 Gnome Warrior
Elandra, Level 60 Night Elf Huntress
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 12 Aralık 2005 03:24 tarihinde demiş ki:
Guild kurariz heralde cünkü yeni bi realmi domine etme rüyasiyla geldik : )
Ama Türk guildi flaan olmaz yani karisik olur eger öyle birsey olursa : ) hazir oturmus bir guilde girmek de bir ihtimal tabi.
Ama beraber takiliriz yani güzel olur :)

Bu arada bu adamlar ne kadar kizarsa kizsin, ben pve adamiyim cekicem might setimi haha

Evet arkadaslar. Amac BWL'si MC'si ayni zamanda Ranking'iyle realmin `en`leri arasina girmek. Bunu da sadece Turklerden olusan bir Guildle yapmak imkansiz gibi...

Bir guilde girecek olsak da 10 kisiye yakin bir grup olarak officerlik almadan girmeyiz. =][signature][hline]wi$h, the only gay eskimo
Wissy, the Gnomest Warrior

Sosyal ağlarda paylaş

valla caster oynamayı beceren arkadaşlar bi zahmet caster açsın:) ben beceremediğim için warior açıyorum hep. hiç bi oyunda caster olmadım ben hep rogue warrior vs...:P

guild olayına gelince benden tavsiye başta milletin gelişimi için aramızda bi turk guildi kurmalıyız. lvl 60 olduktan sonra veya en azından 50 yi devirdikten ve sıkılıp gidecekler elendikten sora başka bi guild ile birleşme olması daha mantıklı.[signature][hline]WOW
Damodar-lvl 60-Night Elf-Rogue/ED
Sardokar-Human-Paladin/ED
Sardius-Undead warrior/The Maelstrom
DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay

Sosyal ağlarda paylaş

Targas'i az önce sildim, tauren bana göre degil onu anladim.

Orc female warrior actim, Xenthe adi : ) Xenthe olarak ekleyiniz efenim : ) Bu aksam sinavim bitsin sonra kasmaya baslarim da mesgulum bu aralar cok hizli gidemicem[signature][hline]WoW EU - Magtheridon / Pain Train
Penthesilea, Level 60 Night Elf Priestess
Emilo, Level 60 Gnome Warrior
Elandra, Level 60 Night Elf Huntress
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 12 Aralık 2005 16:02 tarihinde demiş ki:
Hahahaa.. Adam sirf `Inek` demesinler diye degistirdi cirkin Orc oldu.

haha çirkin orc dediğin adam oyundaki en karekterli yaratık lan sinan[signature][hline]peace is a lie, there is only passion
through passion, i gain strength
through strength, i gain power
through power, i gain victory
through victory, my chains are broken
the force shall free me
Sosyal ağlarda paylaş

bendede female var biraz daha koyu ten olsa Darkelf tadında bile takılırdım :)[signature][hline]peace is a lie, there is only passion
through passion, i gain strength
through strength, i gain power
through power, i gain victory
through victory, my chains are broken
the force shall free me
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...