Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evanescence - Bring Me To Life

Ra_d

Öne çıkan mesajlar

ayrıca kazaa dan bu şarkının paul mccoy denen antipatik herifin vokali olmayan demo versiyonunu (biliyosunuzdur heralde erkek vokalin firmanın fikri olduğunu) çekebilirsiniz daha güzel
wake me up inside diye aratmıştım[hline]Infernal, the fallen paladin of comanchero enstitüsü (kılım bu aket-atum denen herife)
"This little light of mine, I'm gonna let it shine
Let it shine, let it shine..." - Chepito from Land of the Dead
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 26 August 2003 00:26 tarihinde demiş ki:
.....örnek vereyim linkinpark'ın cure for the itch, .....evanescence'in türü kesinlikle nu-metal (darqer metali kirletmeyin diycek şimdi, adamımsın ;)) daha doğrusu yeni tarz hardcore diyelim biz buna

kesinlikle linkin park ve evanescence'de nu-metaldir. Amerika'da Korn yada Deftones gibi grupların çıkardığı akımdır. Hardcore çok ayrı bir olay ve felsefedir. Sound olarak yakın olabilir (belki riffler dolayısıyla) ama söz bakımından kesinlikle farklıdır. Şu ana kadar da Harcore Grindcore Emo Metalcore Punk gruplarının legal album(büyük şirketlerden) yaptıkları az görülmüştür Lütfen biraz bilgin olsunda konuş abi[hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

lan grindcore'u hardcore un türü sanıyosunuz ya
helal size
1. GRINDCORE DEATH METAL TÜRÜDÜR
2. NU-METAL=NEW SCHOOL HARD CORE
özellikle bu 2. konuda çok tartışmaya girdim ve hala girerim
sen bilgin olmadan konuşma asıl[hline]Infernal, the fallen paladin of comanchero enstitüsü (kılım bu aket-atum denen herife)
"This little light of mine, I'm gonna let it shine
Let it shine, let it shine..." - Chepito from Land of the Dead
Sosyal ağlarda paylaş

kadının sesi dışında hij bişi güsel deil gerçi o şarkının albümle falan ilgisi yokmuş adamlar dark rok yapıolarmış o şarkıyla gaza gelip albümlerine saldıranlar napcak acaba :D[hline]"I believe in myself and that's enough for me, I don't need Christianity or any other religion to find a meaning in life"
Sosyal ağlarda paylaş

HEY ALLAHIM YA

size ne türünden? beğeniyorsunuz ve dinliyorsanız bırakın ne uğraşıyorsunuz. biri size "ne tür dinliyorsun" dediğinde metalimtırak deseniz ne olur? veya "ıyyy nu-metal dinliyomuşşş" diyince ezmiş mi oluyosunuz birilerini

öh ya en nefret ettiğim şey müziği böle türlere ayırmak (pop-metal ayrımından bahsetmiyorum yukarda bahsi geçen şeylerden bahsediyorum)[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

Yaaa arkadaşlar her zaman bu tartışmalar olacaktır gençlik önceleri ezik şeyler dinleyip sonra nirvana'ya dönüp sonra Metallica'ya ondan sonrada Iron maiden, Manowar gibi babalara dönüyordu. Şimdi bir de Nirvana'dan önceye Bu nu-metal hadisesi girdi. Şimdi Lp Soad sonra nirvana metallica.... diye gidiyor Anlayacaklar Metal'in babalarını dönecekler bu bir zaman meselesi :)[hline]Elros Lúinwë
Protector of Commanchero Enstitüsü
Quarter elf Quarter orc half human mage/barbarian Ama Full Türk
:D
Sosyal ağlarda paylaş

Sonrada lan ne ezik şeyler dinliyormuşum diyecek... Mesela ben şimdi Bring me to life'a arkadaşlarla gülüyorum çünkü daha basit geliyor ayrıca eklemedim Blind guardian'a da dönerler Çünkü Blind guardianda Baba mıdır?? Öyledir :D[hline]Elros Lúinwë
Protector of Commanchero Enstitüsü
Quarter elf Quarter orc half human mage/barbarian Ama Full Türk
:D
Sosyal ağlarda paylaş

Elros ben terslik yapmışım o zaman hehehe. Ben Bon jovi ile başladım (eski şarkılarını pek sevmem, Albüm olarak Keep The Faith, These Days, Crossroads(potpori albüm) felan dinlerim)

Sonra hafiften iron maiden ve metallica'ya başladım. Linkin Park'ın sadece 3-4 şarkısını bilirim. Bir ara Offspring dinledim. Sonraaaa Silverchair'e kafayı taktım. Şimdi de evanescence felan dinliorum. Hepsinden biraz.

Şu böğür böğür böğüren adamlar var ya o hard hardcore mu oluodu ? Bi ara yeğen dinliodu da. Ben pek sevememiştim.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 26 August 2003 02:38 tarihinde demiş ki:
lan grindcore'u hardcore un türü sanıyosunuz ya
helal size
1. GRINDCORE DEATH METAL TÜRÜDÜR
2. NU-METAL=NEW SCHOOL HARD CORE
özellikle bu 2. konuda çok tartışmaya girdim ve hala girerim
sen bilgin olmadan konuşma asıl

seni yüce ALLAH'ıma hava eldiyorum.
Tür kavgası olayına gelincede baba denilen gruplarıda dinlerim ama asıl dinlediğim şeylerin türünü bilir araştırırım azcık. Tek diyeceğim bu kadardır.[hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

elros o zaman ben en tersini yapmışım

metal dünyasına Blind Guardian dinleyerek başladım ardından gitgide hafifledi:)

yani hala dinliyorum da
bir audioslave ya da bir placebo da beni çok mutlu ediyor[hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virus, 25 April 2003 21:50 tarihinde demiş ki:
bende diger albümlerini çekmeye başladım.[hline]You Create The Worlds
We Destroy Them.....
Virus

Hangi diğer ya grup yeni diye biliyorum ben röportajalrını okumuştum bi gazetede film müziği tuttuğu için albüm falan çıkartacaklardı ?[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...