Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ayağınızı Denk Alın

Masteis

Öne çıkan mesajlar

Şimdi KO forumlarını gezdim benim gibi birçok yanan kişi var. Adamlara cevap vermediğiniz sürece banlanıyorsunuz varmı böyle salaklık!! Gelde oyna bu oyunu.

5-6 tane özürlü gm arkadaşlarımız cevap vermeyen herkezi banlıyor! ve birinin başından geçen olay
said:
"I was killing Zombies and a mage asked me for swift. i didnt answer him because i was busy fighting and he was not partied with me. I got disconnected from the server and now i cant login with my character!!!!!! "
[signature][hline]İnsan düşünen bir hayvandır, hayvansa düşünen bir insan. Yada öyle birşey.
Sosyal ağlarda paylaş

aralıktaki Gm ler atıldı..bunlar yeni gm diye duydum... premium felan dinlemio bunlar...bence karınları doydu.. aslında premium almasa millet bir ay bakın nasıl süt dökmüş kedi gibi oluyolar...
TOS a uymayan en küçük hareketi bile banlıyorlar..
(edit: yazım hatası)
(TOS Terms of Services = servis kuralları)...[signature][hline]Knight OFFline artık :D
sieeeeeee

[Bu mesaj nogay tarafından 05 Ocak 2006 14:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nogay, 05 Ocak 2006 14:08 tarihinde demiş ki:
aralıktaki Gm ler atıldı..bunlar yeni gm diye duydum... premium felan dinlemio bunlar...bence karınları doydu.. aslında premium almasa millet bir ay bakın nasıl süt dökmüş kedi gibi oluyolar...
TOS a uymayan en küçük hareketi bile banlıyorlar..
(edit: yazım hatası)
(TOS Terms of Services = servis kuralları)...

Keşke almasalar bakın nasıl block lu charları da açıcaklar çok değil 1veya 2 ay almasınlar premium.[signature][hline]Acımam Taqarof um :P
Sosyal ağlarda paylaş

siteden baktım ve kosp'tan banlanmışım. ağlıcam şimdi bu insanlar salak evet biliyorum.

1. KOSP çalışmıyor
2. Macro ile yaratık öldürürken karakter sabit kalır ve oklar gider ama ben sabit değilim kardeşim! yaratık dibime gelince kaçıyorum okluyorum evladım bu ne demek?!?! Demek ki bilgisayarın başında biri bu karakteri yönetiyor. Mal bu insanlar mal ya[signature][hline]İnsan düşünen bir hayvandır, hayvansa düşünen bir insan. Yada öyle birşey.

[Bu mesaj Masteis tarafından 05 Ocak 2006 14:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle katılıyorum....şu an karınları tok...kosp da durduruldu millet kasmak için premiuma yönelmiş durumda... bende önceden k.cash felan alırdım...ama bu saatten sonra 5 yeni kuruş ödemem....
Gm hazretleri chatten yazıyo
##NOTICE##XXX PM ini aç çabuk...#
adam olaki chat bölümünü kapttıysa BAN yiyo...bu ne saçmalık yaf...bende cz de chat bölümünü kapatırım solo yaparken.. bunun neresi ban sebebi...TOS da böyle birşey yo ayrıca..adam bi kılıf uydurup banlıyo... ALMAYIN PREMIUM FELAN...akılları başına gelsin az...(kendi düşüncem!)[signature][hline]Knight OFFline artık :D
sieeeeeee
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca anlamadığım birşey var.. ben diyelimki PM Block yaptım yaf bu adamlar GM değilmi hertürlü şeyi yapıyorlar da kapalı pm lere mesaj nasıl atamıyolar onu anlamadım... saçmalık!!![signature][hline]Knight OFFline artık :D
sieeeeeee
Sosyal ağlarda paylaş

said:
platto, 05 Ocak 2006 15:20 tarihinde demiş ki:
o zaman napıyoruz oyuna girmiyoruz ve ban yemiyoruz :D

+999 kesinlikle...
şaka maka değil ya...server a res atsalar DC olsam ban yedim diye tırsıyom artık :D[signature][hline]Knight OFFline artık :D

[Bu mesaj nogay tarafından 05 Ocak 2006 15:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...