Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kimse varmi?

Guru

Öne çıkan mesajlar

said:
GenjuroXXX, 02 Ocak 2006 13:56 tarihinde demiş ki:

www.auno.com da cıkmıo da o yuzden =/

**www.auno.org
:)

ewt Scelia Shade'inin ismi.[signature][hline]Feralkin Rdoan Everhate >>> Lvl 70 Beastlord On Antonius Bayle Server --Everquest--

Rdoan Everhate Lvl 200 ShadowLevel 13 Enforcer Atalantean-1 Server --Anarchy Online--
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GenjuroXXX, 02 Ocak 2006 13:45 tarihinde demiş ki:
heee doğru söze ne denir yok power supply ı yanmış yenisini alınca geri dönücekmiş yemeyiz biz bunları hade ordan levazımcı :D (nerden duydun diye sorma benim haber alma istihbaratım geniş ;)

Not: onapolas vardı engie MA açtı flan diye duymustum dogrumudur?
kath gel sana guzel suprizlerim var :P
rdoan level atla abicim artık (Tier 2 run yapıcam dregojahla eger toplamadıysan hala haberim olsun + volkan/carnoric de gelirse hhab kastırırız daha once tankladım dragonları ama 5k diye gömçürüolar kalp krizi şeklinde geçio olmadı sen tanklarsın ben DD olurum :D
Guru 7 gunde lvl 160 ol team yapalım :D

Edit : volkan keeper ını twinklemeyı bırak ben küçükken benle maşşak geçmiştin gel buraya kacamazsın yıyecem :P

heh ewt onapolas Ma acti adı Howarc şu anda 204.Dürtükleye dürtükleye adamlari gecirdim 200 üstüne.carnoric 210 flm oldu seti flm da geliştirdi otaf flm aldi artık paper deil :) Ben 213 um abi yawas yawas eğlene eğlene kasaim die yawaşlattım kasmayı.Yoksa 220 olurdum tier 1 setle flm.(Bu cümlem Dregojah'a ithaf olsun :P )

Walla şu anda bnm bi tek will ler eksik Rjkaard.elimde 10 tane flm t2 embryosu hazir halde 7 tane enf purple glyphi war:) Dediğin yerde solo yapiorum sana cok şey borcluyum o yer icin :)zaten bi kac parca strong armor flm yaptım raidlerden dustu.Choosen parcalar da war ustumde ben iyiym yane sen de gelde yaparız bişiler.Ben şu aralar enginner kasiorum Scelia'a hem rehberlik hem de yardımcı olmak için.[signature][hline]Feralkin Rdoan Everhate >>> Lvl 70 Beastlord On Antonius Bayle Server --Everquest--

Rdoan Everhate Lvl 200 ShadowLevel 13 Enforcer Atalantean-1 Server --Anarchy Online--
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rdoan, 02 Ocak 2006 16:04 tarihinde demiş ki:
said:

**www.auno.org

auno.org abi yanlış yazmısım buraya zaten site deıl adamın char ı cıkmıo dedım :P
ewt Scelia Shade'inin ismi.

[Bu mesaj GenjuroXXX tarafından 03 Ocak 2006 10:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ah be Disq belliydi zaten senin bırakıcagın zaten bı tek raidlerde online oluodun zaten oyunn sana vericegi bişeyde kalmamıştı delisin abi ne diyim can sıkıntısına Beast in armor seti'ni yapan bildigim 5 chardan 2 si zaten sende :) zaten PvP de kalmadı gibi Clan acık ara tokatlıodu omni leri embesil Coen yüzünden.

Bana yaptıgın sayamıyacagım kadar çok yardım için teşekkürler /bow umarım seni de ilerde görmek nasip olur :)[signature][hline]Rjkaard Keeper 217/19 RK1 Anarchy Online
Hatratom lvl 43 Druid WoW Kul Tiras server
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GenjuroXXX, 03 Ocak 2006 10:17 tarihinde demiş ki:
said:
Rdoan, 02 Ocak 2006 16:04 tarihinde demiş ki:
said:

**www.auno.org

auno.org abi yanlış yazmısım buraya zaten site deıl adamın char ı cıkmıo dedım :P

[Bu mesaj GenjuroXXX tarafından 03 Ocak 2006 10:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abow iyi gidiosun bakıyorum hade tam gaz perkler için birinden yardım aldın mı bakiim almadıysan Silentslash,Cuteassasin,Xplo, Dazza46, Arez, charlene, gibi kişilerden yardım alabilirsin :)

Edit = Dazza dışındaki herpsi hayet seksi ve hayran hayran bakılası arkadaşlar ( Dazza opi male Xplo athrox o yuzden ^^)[signature][hline]Rjkaard Keeper 217/19 RK1 Anarchy Online

[Bu mesaj GenjuroXXX tarafından 03 Ocak 2006 16:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ewt hepsi yabancı Arez ve Silentslash i yakından tanımıorum ama dier saydıklarımın cogu tanıdıgım arkadasım olan ınsanlar eger müsaitlerse kesinlikle cevap verirler :)[signature][hline]Rjkaard Keeper 217/19 RK1 Anarchy Online

[Bu mesaj GenjuroXXX tarafından 04 Ocak 2006 10:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Silenslash diince uzaktan seyretcen ama adam invicable resmen :D Shade 220 olunca tam bir Neo oluo ya :P[signature][hline]Feralkin Rdoan Everhate >>> Lvl 70 Beastlord On Antonius Bayle Server --Everquest--

Sosyal ağlarda paylaş

haha guzel benzetme ^^

bu arada dun bi atrox shade ile karsilastim ustunde deri bir armor vardi tier1 sandim ama degilmis Predator Armor set Elysium daki predator bosslarindan dusuyormus ve adamin dedigine gore tier1 armor in sadece eldiveni daha iyimis bilgisi olan varmi?[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

aslında dogru shade icin predator armor bi bakıma daha iyi düşük lvllar da hatta kesinlikle daha iyi (eldivenler hariç T1 glove daha iyi ) bende yanlış hatırlamıosam var dı 2-3 parcası vardı bende saklıodum kendı shade ım için şurda 4-5 gün kaldı gelmeme sabredersen veririm ^_^

Not: Arez pwnz Silentslash ^^[signature][hline]Rjkaard Keeper 217/19 RK1 Anarchy Online

[Bu mesaj GenjuroXXX tarafından 04 Ocak 2006 12:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

en uber shade ben olcam merak etmeyin tier3 armor imi filan alcam sizi kendime kole edicem hihi ^^[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

ah be olmadı sımdi shade in Tier 3 lüsü deil Combined merc veya combined commando lusu makbuldur ^_^

ayrıca T3 shade için harbi zor deil bi yerden sonra PvE de vurulması inanlmaz zorlasıo shade e ozellıkle SL deki butun mobların melee oldugu dusunulurse hoppidi hoppidi dieye evadeliosun bende 1.8k evade var (yada 1.7 emin deilim unutttum :P) full defence da 5 attack dan 1 i flan vuruo 6 add le adonis catacomb boss u kesmenin tadı baska :D
Doc ları nerfleyin onları sololuyolar diye saymıorum cheat onlar ignore edin sadece raidlerde yanınıza alın :D adamlar gidip Lord of the void,smug,eel flan sololuyolar daha ne diyim ayıp keeper a lvl 220 doc heal ini verin yemin ediorum The Beast i sololamayan dopaç olsun :D:D:D:D:D[signature][hline]Rjkaard Keeper 217/19 RK1 Anarchy Online
Sosyal ağlarda paylaş

nesi zor beah 7/24 team bulabilen tek class tek alternatif i adventurer o da 2 tane adv 0.5 doc edio zaten lvl 210 dan sonra sapıtmaya baslıolar bole bi havalara girio doclar ben onu yaparım ben bunu yaparım die diyemiosunkı ulan sıdıklı ben senın elysium dakı heckler den kacarken ki halini bilirim o zmn da kıllık edıo heal etmıyo neyseki cok koymuo keeper a ama enforcer san yandın o zmn yatıosun asagı xpler gıdıo team dagılıo hüzün kalıyo geriye :)
En iyi doc kişisel egoları olmayan kendini main charıyla doyurmuş olandır bkz. Kewldude adam lvl 215 ken pande raid i tankladı yani boru deil main tank gitti lvl 220 olduktan sonra Doc actı simdi çok mutlu adam ver rol de oynuo ister tank oynuo ıster healer en guzelını yaptı ^^[signature][hline]Rjkaard Keeper 217/19 RK1 Anarchy Online
Sosyal ağlarda paylaş

doc var diye actirmadi burak simdi pisman etme hehe ama shade de fena degil ttek kotu yani 3 vurusta gitmek ^^

bu arada bu predator armor predator boss lardan dusuyor dimi? west ve north elysium da 4 er tane boss var[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

ya mekan isimlerini hatırlamıorum ama map ın sol orta tarafında 4 tane predator vardı onlar dusuruo drop rate cok ıyı deıl eger sanslıysan duser 2-3 bişey para ya kıyıp alabılırsın aslında full set i 15mılyon flan kapatırsın bolece zamandan kazanırsın =D[signature][hline]Rjkaard Keeper 217/19 RK1 Anarchy Online
Sosyal ağlarda paylaş

ah be abi inan 100 milyon bi halt degil inanki deil bende 4-5 m,lyon u bi halt zannederdim üstümde 250 milyon var hiç bi halta yaramıo alıcagım armor un parcası 300 milyon artık bulursak sana orası ayrı volkan a sor unu cok parası vardı bi ara 600 milyon a massive bolt charger almıştı vardır yine onda bişiler kirli çıkın o >:)[signature][hline]Rjkaard Keeper 217/19 RK1 Anarchy Online

Edit: merak etme dregojah ı kapakliyim vercem sana 30-40 bişiler :P

[Bu mesaj GenjuroXXX tarafından 05 Ocak 2006 14:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...