Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ofhş Yardım hemen

shapshal

Öne çıkan mesajlar

kazaa dan bişi çekiodum onun download dosyası my shared folderda oluştuğunda anladım ki virüsmüş çektiim şey! kapadım hemen downloadu da kazaa yı da silmeye çalıştım dosyayı ama erişim engellendi diskin yazmaya karşı korumalı zart zurt dedi. napıcam dosya da silinmio :([hline]karpuz, 14 June 2003 19:26 tarihinde demiş ki:
Karpuz yedim! Manavdan aldım eve getirirken yolda dayanamayıp tırnaklarımı batırıp (olmayanları) 1 parça koparabildim ve attım ağzıma... Çekirdeğini sevdiğimin meyvesi :D
Sosyal ağlarda paylaş

o olay bende de olmuştu banada ismi çok uzun diodu vede silemiyordum kıllanıp format atmıştım, istersen önce nortonla fln tarat diyicem ama görememişti bende.olmadı format en iyisi veya güvenlik kipte fln dene.[hline]| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder Deadsoul | Inconnu Necromancer | The Hun |
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |
Sosyal ağlarda paylaş

Virüs programı silebiliyosa silsin. Bağlantını kopar, silmeye çalış. Kazaa'yı uninstall edip silmeye çalış. Olmadı restart atıp dene... En kolayı, bilgisayarı başlangıçta Dos ortamında aç (windows xp ise başlangıç disketiyle) sonra o dosyayı dos üzerinden silmeye çalış.

eğer virüs varsa, zaten yayılmaya başlamıştır ki anti-virus programı kur... trojan'se, çift tıklamadığın sürece sorun yok... silebilirsin.

[Bu mesaj riglous tarafından 26 August 2003 16:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Silmek için:
Bilgisayarını güvenli modda aç.
Çalıştır msconfig yaz. çıkan pencereden başlangıç sekmesine gel.
Orada şüpheli bulduğun programların kliğini kaldır.
Sonra bilgisayarını yeniden başlat.
İndirdiğin dosyayı sil.
KaZaA'yı kaldırmana gerek yok.
KaZaA'nın suçu değilki :P
Sosyal ağlarda paylaş

eğer kazaa dan çektiğin dosyanın adı çoook uzun ise windows silemez kıllık yapar
açarsın cmd midir nedir onu
zaten orada edhıgew~1 falan gibi bişe çıkar
rename edhıgew~1 x dersin
sonra delete x dersin siler kurtulursun
tabii bunun daha kısa yolları olabilir, ben karşılaştığımda böyle yaparım bunu bildiğimden.[hline]:: arcane ::::::::hp:hss::::::::1::::::::2::::::::3::::::::
I'm the Evil Smurf !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...