Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metallica Konserine gitmek, olanlar ve duygular

Draven

Öne çıkan mesajlar

said:
Tarist_Windveil, 26 August 2003 21:35 tarihinde demiş ki:
niye kalın çıkıyo mesajlar ? eh[hline]Hulk-''Beni sizler yarattınız!..Adım da Halk olsun bari.''
Uyuz etti benide biri sölesin suna imzasındaki tagını kapatsın[hline]Xestar Soulforge
Efsane Topic
[b]nukbasliklikiz, 23 August 2003 17:27 tarihinde demiş ki:

höst ula dağılın :hrr:

Sosyal ağlarda paylaş

Beyler host yani (noktali o gersi normal s ve t)
Tamam gitar forumuna donmus ona bisi diyemem de
kavga etmeyin lutfen, guzel guzel tartisin, karsinizdakin sizin kankaniz ya da sizinle ayni dusunen bir insan olmadigini hatirlayin.
Kilitletmeyin soole guzel konuyu[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

yanliz horace, les paul denilen adam ilk dizayni gibson icin yapti, ve ilk les paul isimli gitar gibsondan cikti. fakat sonradan bi 'cesit' gitar haline geldigi icin, epiphone les paul, esp les paul, zart les paul, zurt les paul olarak gitti. olay tavuk yumurta gibi yani anlican. ama gecmise baklirsa koku gibsondan geliyo[hline]Can't rain all the time.
Sosyal ağlarda paylaş

abi kocaman bi alanda oldu, boyle cimlik bi alan, millet arkada kamp yapiyodu, binlerce kisi vardi, en onden 20 mentre otedeydim, millet sIkIstirmaktan geberdim yani. onun disinda birisi olmus zaten, ama gormedim, sanirim millet pogo yaparken yer dusmus sonra uzerinden gecmisler, buda nefessiz kalmis olmus zavalli. battery ile basliyinca olay koptu abi organlarin her birini tek tek hissettim[hline]Can't rain all the time.
Sosyal ağlarda paylaş

kaptirmican abi cuzdani okadar, yok oyle korkup cuzdan goturmemek konsere. firsat vermiceksin hirsizlara, armut toplarsan onlarda seninkileri toplarlar.

ben genelde cuzdanim cok sIkIsik (icinde para oldugundan degil, genelde gereksiz bir suru kart ve alisveris fi$i olur :-P ) yani biri ellese anlarim, ama sen zincir takabilirsin cuzdanina istersen. Yani bir cekerse anlarsin en azindan. telefonunuda pantolonun on cebine koy, yerse alirlar ordan. en kotu ihtimalde birisi alirsa ve gorursen ne yapicagini biliyorsun. bu tur seyleri anlatmaya gerek yok zaten. 'nasil kavga edilir' topigimi acsam acaba?[hline]Can't rain all the time.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...