Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Filmlerden Unutulmaz Anlar (spoiler olabilir, doğal olarak)

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

kurtlar vadisinde polat estetik olduktan sonra ilk kez elifi arar. Elif o sırada telefonda ali nin eski konuşmalarını dinler o sırada telefon çalınca birden açar ve heyecanla ali der .

Çok duygulu bi sahne ağlar gibi olmuştum[signature][hline]Ayağa kalk, uyumak için
Önümüzde sonsuzluk var...
Sosyal ağlarda paylaş

Taking Lives [Hayatın Benim] adlı filimden:
Filmin başlarında eleman yanındakine "Hemen hemen aynı boydayız" gibilerinden bir şeyler söyledikten hemen sonra onu iter, çocuğa araba çarpar ve ben tırsarım..

Aynı filimde [ortalarında] elemanın Angelina Jolie'nin yatarken alttan boğazına sarıldığ sahnedede tırsmıştım..

[Tamam unutulmaz bir an olmayabilir..]
Sosyal ağlarda paylaş

Öldüren Oyun

içerde kolyeyi unutan gencin gidip masanin ustunden kolyeyi almak istemesi ama kolyeyi cok alakasiz bi yerde gormesi..

The Ring

kadinin kuyuya dusup kizi kucagina aldiktan sonra kizin iskelete donusmesi..

One missed Call

japon filmi olmasina ragmen zevkle izledigim super bi gerilim..
kizin cevapsiz birakan numaraya baktiginda kendi numarasi oldugunu farketmesi ve mesaji dinleyip yanindaki arkadasinin cigligini duymasi.. Ayrica butun telefon calis sahneleri. inanilmaz geren bi melodi..

Wild Things

Matt Dillon Denise Richards ve Neve Campbell'in meshur sampanya sahnesi..

The Shining

Cocugun oyuncak bisikletiyle koridorlari dolasmasi ama stanley kubrick'in usta yonetmenligiyle bunun inanilmaz bi gerilim olmasi.. cocuk koridoru dondukten iki saniye sonra donuo kamera köseyi ne oldugunu kestiremiyosunuz.. ve en son sahnede Jack Nicholson'in ortada bulundugu parti resmi.. hala anlayamadim..

Star wars Darth Maul'u cübbeyle gördügümüz sahne.. kendisine taparim monitorumun ustune büstü var[signature][hline]Cyraxia Rha'lad-Rw Realm Nebula (Quann) MixReborn LostMyth
MoLLy-Snn
Saykoo-Rw Realm
Oy asiye asiye tütün koydum kesiye...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
paspatur, 15 Ağustos 2004 13:03 tarihinde demiş ki:
*** Back to the future: Martinin gelecekten gelip kız arkadaşı ve doktoru apar topar aldığı sahne.Buna benzer bir diyaolog vardı:
MARTİN:doktor hemen gitmeliyiz acele et.
DOKTOR:martin yeteri kadar hızlanamassın yolun başından harektlenmelisin.
MARTİN:gideceğimiz yerde yola ihtiyacımız olmıcak doktor.
der ve araba olduğu yerde havalanır.
TO BE CONTİNİUE...
*** BLADE: "FROST'a söyle BLADE av sezonunu açtı!!!"

burada yannış bişey var, orada doktor geliyo marty ve kız arkını alıyo

terminator 2
sıvı-metal elemanın parmaklıkların içinden geçerek atraksiyonunu ilk göstermiş olduğu sahne ve sonraki 10-15 dk :D[signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

iyi kötü çirkinden

tuco'nun küvette yıkanırken eskiden vurdugu adamın gelip onu öldürmeye çalışması :) ordaki diyalog favorimdir her zaman için

kelimesi kelimesine hatırlamıyorum ama "birini öldüreceksen öldür, konuşma" şeklindeydi

en sondaki 3lü düello sahnesi ve ordaki müzik (ehe ayrıca tuconun silahının boş oldugunu ögrenmeside ayrı komedi)

tuco'nun mezarlıgı buldugundaki mezar taşını aramak için koştugu sahne (süperdir ecstasy of gold )[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Zegna, 08 Şubat 2004 00:06 tarihinde demiş ki:
fasıldan geldım
kafamda darbuka sesi var hala
gecmıyo
Sosyal ağlarda paylaş

25. Saat filminde Edward Norton'un ayna karşısına geçip önüne gelene sövmesi Filmin en güzel sahnesiydi bence[signature][hline]I am the "who" when you call, "Who's there?"
I am the wind blowing through your hair

I am the shadow on the moon at night
Filling your dreams to the brim with fright
Sosyal ağlarda paylaş

armageddon
14 kişi yavaş çekimle uzay mekiğine yürürken feci gaz tohumu olmuşumdur.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
RamsesII'ten abarmalar;
RamsesII, 14 Ağustos 2004 14:58 tarihinde demiş ki:

Öyle sübyan bulsam ben,var ya....
RamsesII, 18 Ağustos 2004 02:05 tarihinde demiş ki:
"Bugün bacım,yarın ihtiyacım"
Sosyal ağlarda paylaş

Reservoir Dogs Michael Madsen (Mr. Blonde/Vic Vega)

Bence modern sinemanın en güsel sahnesidir... "Stuck in the middle with you" çalar fonda, şarkıdan anekdotlar verir, dans ederek şarkıya eşlik eder ve sonunda polisin kulağını keser...

Müthiş bi oyunculuk.... Şaane....

oyunculuk demişken;

Taxi Driver De Niro

"Are you talkin' to me?"[signature][hline]Hell on Wheels - Motorcyclemania
Sosyal ağlarda paylaş

Benim unutamadığım ve unutamayacağım an LOTR Return of The King den. Minas Tirith in işaret kulelerinin yanması üzerine Rohan süvarilerinin hazırlığı, Eomer in konuşması ve süvarilerin şehirden ayrılışı.
( Birde LOTR un müzikleri tabiiki. Tıpkı şu an yaptığım gibi. Dinlemek çok büyük zevk )[signature][hline]Now I lay me down to sleep
Pray the lord my soul to keep
If I die before I wake
Pray the lord my soul to take

:-) :-)
Sosyal ağlarda paylaş

the nightmare before christmas (1993) - tim burton

sally jack'e yiyecek birşeyler götürmek için profesörün onu kapattığı kuleden kaçacaktır. önce hazırladığı sepeti (ki içinde bir şişe şarap, ana yemek olarak bir balık kılçığı bir de tıpasını açınca içinden büyülü bir kelebekçik çıkan bir şişe vardır) iple indirir sonra kendini atıverir.
(aha sahne burası)
sally yerde ve paramparçadır. kamera nefis bir hareketle dönüp yüzünü alır. ve sally birden gözlerini açar *pıt*
oturup saçından çıkardığı iğne iplikle kopan parçalarını yerine diker. sonra da güle oynaya sepeti jack'e götürür.
*!fırk*
aşk böyle bişeydir arkadaşlar. ben bunu bilirim bunu söylerim.

[Bu mesaj Emaleth tarafından 14 Eylül 2004 22:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şabanoğlu şaban

şaban ile ramazan elmasın kaybolmasından sonra ev ahalisini toplamış, soruşturma yapmaktadırlar. ramazan'ın gözü masada bir kasede duran elmaya ilişir. şaban'a sorar.

ramazan: şaban bu ne?
şaban: elma
r: s koy
ş: (yavşar) selmaaaa
r: kıçına kooooyyy!
ş: höst olur mu öyle şey?
r: ulan elmanın kıçına s koy.
ş: elmas. aa elmas, hırkız! yakaladım seni.

[Bu mesaj Emaleth tarafından 14 Eylül 2004 22:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...