Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Filmlerden Unutulmaz Anlar (spoiler olabilir, doğal olarak)

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

Lord Of The Rings:Fellowship Of The Ring

Frodo Moria madenlerindeyken Gandalf'a dönüp:

"I wish the ring had never come to me, I wish none of this had happened" demesinden sonra Gandalfın cevabı beni çok etkilemişti

"So do all who live to see such times. But that is not for them to decide, all we have to decide is what to do with the time that is given to us"

[signature][hline]A Jedi Shall Not Know Anger
Nor Hatred
Nor Love

[Bu mesaj berqe tarafından 03 Şubat 2005 22:30 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj berqe tarafından 03 Şubat 2005 22:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

osame'de erkek kılığındaki ve erkek kampına götürülmüş kızın regl olması ve etraftakilerin şaşkın bakışları içinde mollanın kızmış demesi..

mollanın kıza kendisini kitleyeceği oda için kilit seçmesini isteyerek kilitleri gösterip son derece babacan bi tavırla "hadi seç birini, neden beğenmedin" diye sorması...

ve yine aynı filmin sonunda, neredeyse seksenine gelmiş mollanın oniki yaşındaki kızla evlenip, gerdek gecesinden sonra son derece zevk almış bi şekilde gerinmesi..[signature][hline]acı çekenler ile acı çektirenler aynıdır

[Bu mesaj faint tarafından 04 Şubat 2005 23:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

STARGATE SG-1

Dizilerinde O KADAR unutulmaz an varki.. Buraya yazmak saatler sürer :) Ama bazılarını yazacam:

Window of Opportunity'den: (Jack and Teal'c have entered a time loop of some sort. They experience the same day over and over again.)

Jack- Crazy. It means go crazy, nuts, insane, bonzo, lose possession of one's faculties, three fries short of a happy meal, WACKOOOO!!!!!!

Jack: "I distinctly remember sitting here, listening to Carter prattle on about solar activity and a...corona... something."
Sam: "Coronal mass emissions - I was just about to bring it up."
Jack : "There you go, how would I know that?"
Sam: "Maybe you read my report."
Daniel: "Maybe he READ your report?"

Jack: "AH! I knew you wouldn't belive me so I taped it!"
[presses play ... long pause as nothing comes out]
Teal'c: "Did I not tell you your plan wouldn't ...."
Jack: "CAREFUL Teal'c!!!! .... be very careful!!!"

Hammond(over intercom): Colonel O'Neil!! What the hell do you think you're doing?!
Jack: IN THE MIDDLE OF MY BACKSWING!!!

Jack: We've done this!
Daniel: We do this every day??

THE FIFTH RACE:

Daniel: "You just said cruvis."
Jack: "No I did not."
Daniel: "Ja you did."
Jack: "Cruvis? What's that?"
Daniel: "I don't know. You tell me."

THE LOST CITY (PART TWO)

Jack: "Following - you - still - not!"

"Well, apparently I have lost the felates to speak properly".[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk

Legolas [arrow] ork
Legolas [arrow] ork
ork: "AIMBOT!"
ork: "turn it off!"
Sosyal ağlarda paylaş

16 sayfayı okuyamadım, yazanın olduğunu pek zannetmiyorum
ghost ship:
hayalet kızın kadını "gezdirmesi", gemidekilerin teker teker nasıl öldüklerini göstermesi. özellikle ipin kopup dans pistindeki herkesi 2ye biçmesi, kanlar içinde cesetlerin arasında bir tek kızın kalması.(sadizm +++)bu esnada arkada çalan müzik.
bir de filmin son sahnesinde kadının(tabii ki bir adı var ama unuttum, hayalet olmayan bir tane kadın var zaten) ambulansın içinden altınların yüklenmesini görmesi, kaka adamın da altınların peşinden yürümesi.
işallah yazılmamıştır.[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
L@m3rl3re cevap yok!
beleş D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın. tık, indir
AAL'05 Üyesi
Sosyal ağlarda paylaş

STARWARS: EPISODE 5: (eskiden sinemada ilk olarak izleyenler bilir onun keyfini)

Darth vader luke skywalker la kapısır Cloudcity (bespin gezegeninde) ve luke un kolu kopar sonra luke küfürler eder babamı öldürdün zartz urt
Darth vader: ben Senin Babanım.[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

requiem for a dream=islerken allak bullak olunabilicek kendinisi köşeye sıkışmış gibi hissetmenisi sağlıcak..mükemmel bir kurgu..ne kadar yükselsenis bile o kadar alçalabiliceinisi gösteren ve bi okadarda dibe çakışınısı hissetiren film..jared letonun tel sahnesi
-eve ne zaman donuyosun?
-yakinda
-ne zaman?
-yakinda
-peki...bugun gelebilir misin?
-tamam. bugun gelirim. beni bekle olur mu?
Sosyal ağlarda paylaş

LOTR Two Towers...

Gandalf'ın süvarilerle savaş alanına gelişi... Her izleyişimde tüylerim diken diken oluryor...

Birde Braveheart filmindeki William Wallace’ın işkence çekerken, ingiliz kralına bağlılık yemini yerine "Özgürlük!" diye bağırış sahnesi ...[signature][hline]The Murderer Lady, Xeyna Inferno...
Sosyal ağlarda paylaş

Gorada cem yılmazın hapisteyken adını unuttum Mavi suratlı adama
Cem yılmaz :Abi senin yüzüne bişi olmuş ?
o Adam : NE OLMUŞ ?
cem yılmaz : Ewt abi bende onu diyorum ne olmuş :D buraı koparmıstı beni uehuhe[signature][hline]a lot of people ask me...
dont leave
me a heart beat away...|mmm fucker..

Ben Rahat Olursam Kimse Rahat olamaz .!
Hiç fark ederse Kuran Çarpsın .!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Starwars EMpire Strikes Back---den

Lukeskywalker:i dont..... i dont .. believe this...
Yoda: Yes thats why you failed...

bu kadar karizma yeter simdi türkce

Luke Fezagezer: Buna.... buna.. inanamiyorum
YodA: Evet bu yüzden basaramadin[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Borbag, 24 Mayıs 2005 21:38 tarihinde demiş ki:
episode 3...
şimdi hangi sahneyi çekip çıkarayım da buraya unutulmaz olarak koyayım bulamadım. film özeti mi koysam ney?
neyse dönecem ben bana..

Ben senin yerine obi-wan ve anakinin duellosunun bashlangicini seciorum :) anakin arkasini donmeden sazan olarak atlamasi ve 12 dakkalik dunyanin en uzun duellosunun sonundaki anakinin hatasi obi-wanin duygulari geri planda birakarak bu hatayi affetmemesi ve darth vaderin dougushu :P daha yazarim ama sacmalik olur :)[signature][hline]Don't wanna be an American Idiot
Sosyal ağlarda paylaş

Daha once yazıldı mı bilmiyorum ama American History X'in en son sahnesi cok can alıcıdır.

[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.

[Bu mesaj Saendul tarafından 26 Mayıs 2005 15:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gladiator'da arenada bi elemanın hemen kapının önünde topuz sallaması ve kapıdan çıkan ilk kölenin suratının paramparça olması...[signature][hline]Touch of death is never gentle...

[Bu mesaj Slat tarafından 26 Mayıs 2005 22:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kahpe bizansta cem davranın nehire işemesi sırasında sudan 2 elemanın çıkması(tam işediği yerden) kafalarını kaldırıp cem e bakmaları(malum yere) ve ardından ''Türkmüş'' diyerek geri dalmaları...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

bu topici ilk defa görüyorum süpermiş hehe. formatı bozmadan atalım ama mesajları bi zahmet.yani episode 3 demek yerine biraz kasıp filmi bold yazsak orijinal adını. mümkünse tarih ve yönetmen de olabilir. yani burasını bi bilgi kaynağı olarak kullanabiliriz sonuçta bir bakıma arama yaparken zorluk çıkmasın.[signature][hline]abeo nihilum demonstrere
quod abolesco dum te defendo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...