Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TowN BomBlarDan şikAyetÇi olan WarMı?

bozii

Öne çıkan mesajlar

said:
Polithe1st, 04 Ocak 2006 20:06 tarihinde demiş ki:
tek şikayetçi oldugum şey bozi'nin her dk başı "poli kanka gel hb yapıyoz diye gazı verip her gün 63 olmama engel olması :("

poli bozi benide hep tanka çağırıo bozi 70e kasıom xped olursam çok koyar küfür ederim diyorum olsun gene kasarsın diyo aahahahahha tahriklere kapılma go go 63 :D[signature][hline]::Ujio::
68 lvl
Warrior
Ares
Owned_By
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 04 Ocak 2006 20:07 tarihinde demiş ki:
said:
Polithe1st, 04 Ocak 2006 20:06 tarihinde demiş ki:
tek şikayetçi oldugum şey bozi'nin her dk başı "poli kanka gel hb yapıyoz diye gazı verip her gün 63 olmama engel olması :("

poli bozi benide hep tanka çağırıo bozi 70e kasıom xped olursam çok koyar küfür ederim diyorum olsun gene kasarsın diyo aahahahahha tahriklere kapılma go go 63 :D

eet kanka %87 olucam artık 63 sonra gogo 65 :D[signature][hline]Ares
Mage
Level 62/%80
210k+nps
Polifonik_Osuruk
Areste Chitin Bow +7///Enion Bow +7 alacağım pm me plz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bozii, 04 Ocak 2006 20:06 tarihinde demiş ki:
said:
Arxchill, 04 Ocak 2006 20:05 tarihinde demiş ki:
valla ben hiç yatmadığım için sorun olmuyo yapmaya devam edin :D
ehehe sende bi içerde kal bakim yatıomusun yatmıomusun :P

walla bozicim içerde olduğum zamanda yatmıyom..
czye girdiğim zaman ilk önce altı takip ederim eğer polifonik_osuruk Gs_Bozi ::gel_pc_pc:: HuRR1caNe ojee 5lisinden 3ü oyundaysa paotansiyel nova town tehlikesi war demektir townda olduğum zaman armut gibi ortada durmam genelde kıyıda köşede olurum o yönden rahatım....
ama tam town çekerken yapıyosanız o kötü yağmurdan kaçarken doluya tutluyoz hemde nova cinsinden :D[signature][hline]
Forza TnT

Sosyal ağlarda paylaş

said:
bozii, 04 Ocak 2006 20:16 tarihinde demiş ki:
ehehehe yaf ama süper bişey town bomb olayı :D içerde 1 ton human duruo we 10 snye içinde dümdüz omg

bide en kıl olduğum şey arka arkaya 5 6 sefer yapıyonuz ve herseferinde bi dünya insan yatıyo hiç bi allahın kuluda 1.yi yedikten sonra kıyıda köşede durmuyo hala kabak gibi ortada duruyo :D resmen gel beni novala diyo :D[signature][hline]
Forza TnT

Sosyal ağlarda paylaş

ya aslında 5-6 kez yapıyoruz peşpeşe ama her seferinde ayrı taktikler party chatten konusulanları bi duysanız dersiniz bu adamlar kopmuş artık yok 2 mage sol 2 mage sağ iice ileriye aynı anda atıcaz geçen sefer bozi hatırlar naptıımızı baktık arkadan girsek adam yatmicak bizde önden girdik :D[signature][hline]Ares
Mage
Level 62/%90
215k+nps
Polifonik_Osuruk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bozii, 04 Ocak 2006 20:21 tarihinde demiş ki:
hele içeri girerken kuleler bide mageler dalınca gülmekten orda öluom saten hehehe.ben daha nowayı atıcam bi baqıom poli town cekmiş :D nasıl yapıon la onu

haha olum 63 e kasıyorum exp.gitmesin diye valla alt f4 bile yaparım :D[signature][hline]Ares
Mage
Level 62/%90
215k+nps
Polifonik_Osuruk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Polithe1st, 04 Ocak 2006 20:20 tarihinde demiş ki:
ya aslında 5-6 kez yapıyoruz peşpeşe ama her seferinde ayrı taktikler party chatten konusulanları bi duysanız dersiniz bu adamlar kopmuş artık yok 2 mage sol 2 mage sağ iice ileriye aynı anda atıcaz geçen sefer bozi hatırlar naptıımızı baktık arkadan girsek adam yatmicak bizde önden girdik :D

party chat ile mi cz ve town bomb mu yapiyosunuz?
helal olsun.[signature][hline]yeşil vadiii... iyidir..... lütfü de iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Polithe1st, 04 Ocak 2006 20:20 tarihinde demiş ki:
ya aslında 5-6 kez yapıyoruz peşpeşe ama her seferinde ayrı taktikler party chatten konusulanları bi duysanız dersiniz bu adamlar kopmuş artık yok 2 mage sol 2 mage sağ iice ileriye aynı anda atıcaz geçen sefer bozi hatırlar naptıımızı baktık arkadan girsek adam yatmicak bizde önden girdik :D
hehehe walla baktık humanlar önde duruo allah ne werdiyse. en son girdigimizde de şöle bi yazı yazdım :^SoRRy ALL fOr Die HaHaHa Bye Bye :DDD:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...