Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nip/Tuck

Udinen

Öne çıkan mesajlar

kötüymüş...

edit: eh be christian, eh be christian[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine

raistlinn i kalbimde yaşatıyorum
CusTodeM 3 Eylül 2005'te Rock'n Coke'da demiş ki:
Karı istiyorum yaa

[Bu mesaj ZaugnaKhaldun tarafından 18 Eylül 2005 23:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 19 Eylül 2005 15:42 tarihinde demiş ki:
kacirdim ve torrent falan hicbisi bulamiyorum . yardim edebilcek varmi ya? tekrarida yok...

tekrarı var cumartesi[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

cok guzel bolumdu :) ilah troy abimiz 2 bolumdur reddediliyo hele gecen bolumde o zenci kadının adamı bozması cok fenaydı..

giderek guzellesiyo dizi sean in durumu 40 yas bunalımları troy abimizin artık eskisi gibi her istedigiyle beraber olamaması..sonu cok guzeldi dünkü bolumun matt okadar cok durdu ki bi an Yes diyecek zannettim..durup durup No diyince dumur oldum.. :) olması gerekende oydu bence hersey cok guzel gidiyo du orda itiraf etse hapse girecek..
Sosyal ağlarda paylaş

kendı kendıne burun amelyatı yaparken, bi daha yemek yememe kararı verdım ben. ama dayanamadım sonra.[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
geçen bölüm güzeldi yahu..

mesela o dağcının gelip bunlara hayat hakkında bişiler sölemesi, sean ın hayatı yaşıycam diye yaptığı malaklıklar ancak troy un oğlunu almak için yaptığı girişimleri dizinin iki dandik erotik sahneden ibaret olmadığını bağırır gibiydi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sufenta, 17 Ekim 2005 19:54 tarihinde demiş ki:
ya... dünkü bölüm ilginçti.

acaba cidden kadavra kullanıyor mu araba firmaları?

o karısınında vermediği adam yok uehuehe :D

Harbi çok güzel bölümdü gene.Özellikle çocuğunu adama verdiği sahne çok güzeldi.[signature][hline]Xanator Wegauge
Master Rifleman-Master Combat Medic
Eclipse Galaxy
Star Wars Galaxies
Sosyal ağlarda paylaş

ben her bolumunu izliyorum pazar gunleri saat : 11.00 cumartesi saat : 12.00'de ise bir onceki bolumun tekrari[signature][hline]GM Gören Masum PLAYER!! Koçum Benim!!
Tek istediğim var !!! Adminlik
Herkez post kasıcı gelir bana...
Balık baştan!!! Paticik sondan kokar... !!!!!
Pati yabaniyim ben !!! Girerim Paticik'inize hepinizi yerim ben !!!
Sosyal ağlarda paylaş

gecen bolumun sonunda hay ben senin gibi karının taa..... (aklınıza gelecek tum kufurler)aptal karı madem bi yanlıs yaptın ve o yanlıs la senelerce herkesi kandırdın seni seven bi kocan var hayatında hersey guzel niye gider troy a matt senin oglun dersin bre mal kadın..yanlısınla yasa senin yaptıgın bi aptallık yuzunden 3 kisinin hayatı kararacak(sean matt troy) bole kadın olmaz olsun atsınlar su karıyı diziden imdak!!yazık gunah ya troy gidecek ki hakkı zaten matt e kendi oglu oldugunu soleyecek sean napacak?16 sene babalık yapmıs adam sırf kadın kendini rahatlatacak diye o kadar kisinin hayatını kararttı yazıklar olsun diyecek bisi bulamıyorum..bu bolumunu seyredecem dizinin istedigim gibi bitmezse olaylar karman corman olursa izlemeyecem diziyi bi daha..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...