Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ehternet Kartı (acil yardım lazım)

Selamon

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar CNet Pro200 PCI Fast Ehternet Bağdaştırıcısı na sahibim ancak ne yapıp ne ettiysem de ehternet kartı bir türlü makinaya tanıtılmıyor, bende haliyle kablo neti kullanamıyorum. Elimde sürücü disketi var ama bilgisayarınızda ehternet kartı takılı değil mesajı verip sürücüyü yüklemiyor. Donanım ekleme sihirbazı ise yükleme de hata oluştu değip kartın sürücülerini yükleyemiyor.

Kartı çıkartıp yeniden takmayı da denedim ancak sorun aynı. Dün akşam birden makina ehternet kartını yok olarak gördü ve işte şuan ki durumum. Bir türlü sürücüleri yükleyemiyorum. Arkadaşlar lütfen yardım edin. Şimdiden teşekkürler.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

infeqted sağol, deiğini yapmak en mantıklısıydı, yaptım düzeldi. ama ben bu ehternet kartından pek memnun değilim arada sırada gidip gelior, değiştirsem diyorum, ne örerirsiniz ?[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...