Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Sezon'da Smallville (gelebilir nihahaha)

kingpin

Öne çıkan mesajlar

ıh ıh olmadı bu , tutmadı dizi üzüldüm ya bir angel gibi olamadı.Umarım 2.sezondan sonra düzelir çünkü 1. sezon gerçekten kötü.En azından 1.sezona laf atıp izlemeyi bırakanlar izler ne biliyim :)[signature][hline]RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
bazı travestilere hasta oluyorum,çok güzel ve sexi oluyorlar...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Lol koptum hala gülüyorum zor yazıyorum eamer lol dshfahgsfdgafd[signature][hline]Xanator Wegauge
Master Rifleman-Master Combat Medic
Eclipse Galaxy
Star Wars Galaxies
Sosyal ağlarda paylaş

Herhalde daha fazla sacmalayamazdin.

Bu superman dizisi

McGyver degil nasil bir yorumdur sasiyorum

said:
Catscratch, 22 Ekim 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
Bende hiçbir gücünü alenen kullanmadığı bir dizi bekliyordum. En son sezonda kalan güçlerini kazanır, kullanır sonra Superman olur biter dizi. Yani biz Clark Kent izlemedik arkadaşlar, hep yarım yamalak bir Superboy izledik. Halbuki ben olayları beyniyle çözen bir Clark Kent beklerdim. Güçlerini olabildiğince saklayan bir karakter beklerdim. Kurgusu ve senaryosu manyak bölümler beklerdim.

İnsanlar Stargate SG-1 dizisini 9 senedir sırf özel efektleri için değil senaryoları, karakterleri ve bütünlüğü için seyrediyor.

Herkesin farklı beklentileri olabilir bir diziden ama yapımcıların ve yönetmenlerin ortaya çıkardığı şey bu. Napalım :D Brandon Routh gibi filmografisinde 4 film olan birinden Superman Returns izlicez bi de bakalım o nasıl olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Mcgyver lafı geçmedi ki orda. Beynini kullanan dizi karakteri sadece mcgyver sanıosan Superman'in türkiye'de yayınlanan ufak boy siyah beyaz maceralarını bulup bir oku bakalım.

Mcgyver'dan kastın aktörü Richard Dean Anderson ise Stargate örneğini öylesine verdim. Stargate'de genelde akıl ile çözmüolar olayları. Ama yinede senaryoları çok güzel. Her ne kadar 6. ve 7. sezonları o kadar beğenmesemde.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Süpermeni sevmemizin nedeni onun aklını kullanıp gözlük camından elektron mikroskopu yapabilmesi değil.Bu adamın adı üstünde süper güçleri var.Gözleriyle tomografi,röntgen, lazerli epilasyon yapabilir.Bir darbesiyle dağları devirir.Bu özelliklerini kullanarak arada bir kötü adamları yener işte.Çoğu kişinin ilk bildiği süperkahramandır.Bir lokomotiften daha hızlı bilmemkimden daha güçlü diye siyah-beyaz çizgi filmini hatırlarım.Dizide ,filmlere oranla daha zeki duruyor bir tek şey dışında o da kız konusu.''Bu kadar süper güç var sen bi kızı tavlayamadın, kız önünde fingirdeşiyor sen başkalarıyla öpüşmesini izliyorsun a salak adam'' deseniz anlarım.[signature][hline]The Dark Side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be unnatural
Sosyal ağlarda paylaş

said:
matama, 14 Kasım 2005 05:42 tarihinde demiş ki:
Herhalde daha fazla sacmalayamazdin.

Bu superman dizisi

McGyver degil nasil bir yorumdur sasiyorum

said:
Catscratch, 22 Ekim 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
Bende hiçbir gücünü alenen kullanmadığı bir dizi bekliyordum. En son sezonda kalan güçlerini kazanır, kullanır sonra Superman olur biter dizi. Yani biz Clark Kent izlemedik arkadaşlar, hep yarım yamalak bir Superboy izledik. Halbuki ben olayları beyniyle çözen bir Clark Kent beklerdim. Güçlerini olabildiğince saklayan bir karakter beklerdim. Kurgusu ve senaryosu manyak bölümler beklerdim.

İnsanlar Stargate SG-1 dizisini 9 senedir sırf özel efektleri için değil senaryoları, karakterleri ve bütünlüğü için seyrediyor.

Herkesin farklı beklentileri olabilir bir diziden ama yapımcıların ve yönetmenlerin ortaya çıkardığı şey bu. Napalım :D Brandon Routh gibi filmografisinde 4 film olan birinden Superman Returns izlicez bi de bakalım o nasıl olacak.

bence gayet guzel demiş sonuna kadar haklı m.Gyverla ne ilgisi var.bence sen saçmalamıssın[signature][hline]yeni geldin ve hiçbişi bilmiyosan buraya alalım sizi
bana bişimi dicen koçum
[u]beni buralarda bulabilirsiniz

1-2-3-4
-5
ama en çok burda bulabilirsiniz
herkezin bi efsane topiği vardır
ben, 10 Kasım 2005 16:38 tarihinde demişimki ki:
kadınlar çiçektir en kaktüsünden

ve son söz
yakın olmak için uzak dur (ne alaka deme)
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben o kadar wowa dalmışımki smallville diyolardı bende o.c gibi bi dizi sanıodum :D izlemiodum o nedenle. şimdi kaçırdıım bölümlere acıorum. yarısından başlamiiim diede izlemiorum. acaba geçmiş bölümleri çekebileceim bi yer biliomusunuz?[signature][hline]Yerde Cenx
World Of Warcraft Cenx

Ophelia Quel. Elven Sorcerer (Fifth Age)
Elastros Silverblade Moon Elf Arcane Archer (FR)
Lia Silverblade (Daughter of Elastros) Harper Agent (FR)
Kith-Karus Human Monk (FR)
Sithas-Silvanos CG/CE Darkelf (Ultima Online)
Sosyal ağlarda paylaş

bi insanın bu dünyada bu kadar iyi olabilmesi için anca böle özellikler olması gerekir. yoksa direk delirtirler adamı yada öldürürler[signature][hline]Yerde Cenx
World Of Warcraft Cenx

Ophelia Quel. Elven Sorcerer (Fifth Age)
Elastros Silverblade Moon Elf Arcane Archer (FR)
Lia Silverblade (Daughter of Elastros) Harper Agent (FR)
Kith-Karus Human Monk (FR)
Sithas-Silvanos CG/CE Darkelf (Ultima Online)
Sosyal ağlarda paylaş

hehe zaten clark her an elde edebilir ki kızı bi hareketine bakıyor. oyalıyo işte kendi halinde. ben şeyi bekliyorum gözlerinden lazer çıksın uçsun falan artık.bi de hiç dersleriyle ilgili bi şey görmedim. süper zeki olması da lazımdı.[signature][hline]abeo nihilum demonstrere
quod abolesco dum te defendoa.k.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...