Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Sezon'da Smallville (gelebilir nihahaha)

kingpin

Öne çıkan mesajlar

said:
CusTodeM, 25 Eylül 2005 21:03 tarihinde demiş ki:
kız icin seyrediyoruz ailecek SUPERWOMAN

ya kendimden utanarak buna +1 deme ihtiyacı hissediyorum..tamam dizi cok guzel baska bi kız olsaydı aa bu kotu dizi diye izlememezlik etmeyecektim ama o kız da diziye ayrı bi hava katıyo :)
Sosyal ağlarda paylaş

ee superman'in gençlik dizisi,genel konu meteor yağmurunda etrafa yayılan kryptonların insanları etkilemesini anlatıyor en azından büyük bir bölümü ne beklediğini anlamadım.Bir dahaki bölümde yeni bir özellik kazanıyor bunuda görmüş olduk :p (x-ray)[signature][hline]RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
bazı travestilere hasta oluyorum,çok güzel ve sexi oluyorlar...
Sosyal ağlarda paylaş

1. sezon genellikle böyle geçiyor ondan sonra ana konulara geçiyor zaten demiştim her sezon bölüm boss u bayar :p Mesela dc comic's in diğer kahramanları geliyor.Flash(4.sezon),Bruce Wayne(gerçi 5. sezonda gelcek o :p)[signature][hline]RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cemad, 02 Ekim 2005 20:47 tarihinde demiş ki:
ya dizi iyi hoş şu anda da izliyorum ama her bölümpe krypton çıkması baydı biraz. ne bu ya heryer krypton kaynıo

ilk iki sezon neredeyse bu şekilde.[signature][hline]The one side moon is always dark.

[Bu mesaj dreagloth tarafından 02 Ekim 2005 23:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ilk 2 sezon dvdleri var megavizyonda, d&r'da da vardır.
said:
Miraul, 02 Ekim 2005 21:32 tarihinde demiş ki:
bi yerden dvd lerini bulmak lazim turkiyede varmi? sezon dvdleri?
[signature][hline]The sickness that you are
A plague that made me starve
Do you think you can show me
How I come this far?
Sosyal ağlarda paylaş

oturun adabınızla izleyin kardeşim :p angel'i çekiyor muydunuz netten hehe[signature][hline]RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj kingpin tarafından 03 Ekim 2005 01:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

spoiler yapmayalım zaten az bir fan var :p (umarım çoğalır yavaş yavaş).Ben çekiyorum 5. sezon ilk bölümü heh e şimdi diceksiniz "sen konuşuyorsun çekmeyin diye sonra sen çekiyorsun ne iş ?" biz girdik bi kere dönüş yok eheh[signature][hline]RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

nerdeyse 5 sene önce 1.sezonu bbc de izlediğim gunleri hatırlıyorum 1.sezonda mesela hourglass diye bi bolum sanırım 5.ci bolum beğenceksiniz spoiler yapmıyorum ama ilk sezon baya bi yalan yani.x-files in ilk sezonuda hatırlarsak aynı tarz.Hele bazı bolumler var (2.sezonda skin) diye iğrenç ötesi :) ama bazı bölümler varki eğer gerçekten superman'e sempati duyuyorsanız bayılcaksınız adamlar oturupta Christopher Reeve i bile oynattılar.Ağlıcaktım.Dizi genelde muzikleriyle gorselliğiyle çok hoş.Fazla bişey beklemeyin guest star olarak aldığı oyuncular 5 sezon boyunca çok başarılı 1.sezonda mesela 5.yada 6. yada 7.bolum olabilir Adam Broody(The O.C seth cohen) oynuyor ben bile o bolumu hatırlamıyorum tekrar izlicem.5.sezonda starwarsta oynayan princess leila bi karakterle karşmızda daha izlemedim.dedim ya yaşam tarzı özenilcek bi dizi , müzikleri de bi okadar.canlı konserlerin olduğu bolumler bile var.smallville talon diye bi albumde çıkardılar.5 seondur izleyen biri olarak tavsiyem izleyin,eğlenin,çok bişey beklemeyin,muzikleride arşivleyin
ben 5 sezondur herşeyi burdan takip ediyorum ;

http://www.kryptonsite.com

(resmi WB siteside var ama buda çok başarılı bi site yorumlar falan yapıyolar bi göz atmanızı şiddetle tavsiye ederim)

saygılarımla[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada eklemeyi unutmuşum dizinin oyuncularıda acayip iyi.lexin babası batmanda oynamıştı,klarkın babası dukes of hazard ta(babalarımızın zamanında yayınlanmış super bi dizi),klark ı oynayan erkek top model,lana zaten oldukça başarılı görsel olarak,klarkın annesi eski supermanlerin birinde lana lang i oynamıştı.4.sezondan sonra lois kadroya dahil oluyo oda görüntü ve oyunculuk olarak çok başarılı. Ha birde eski supermandan oyuncular alıyolar onlar baya bi rating kırmıştı.3 sezonda yarış başlıyo diyebilirimde oraya cnbce 3 senede gelir herkese iyi seyirler yinede[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ya ilk sayfayı okudum biraz üşendim 5 sayfayı okumaya da ,
dizi güzel hoş , clark kankam şekilli hatun zaten şeker mi şeker, zaten Superman'i severim ezelden çocukluguda hoşuma gitti , amma velakin clark mı çok taşakli yoksa düşmanlarımı çok ezik bilemiyorum nedir bu her bölümde clarkin gücünü göstermesi gereken yerlerde Kripton çikmasi ? hamamda bile kripton çikti geçen bölüm oha dedim kaldım , 4. bölümdür aynı halt , heryerde kripton var bide hatun kişi habire : " o kolye dünya üzerinde tek di " falan diye kolyesinin şeklini yapıyor .
hayır düşmanları güçlendirin be kardeşim biraz , her bölüme kripton serpiştireceğinize , cacık tadı verdi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Peka, 05 Ekim 2005 09:23 tarihinde demiş ki:
ya ilk sayfayı okudum biraz üşendim 5 sayfayı okumaya da ,
dizi güzel hoş , clark kankam şekilli hatun zaten şeker mi şeker, zaten Superman'i severim ezelden çocukluguda hoşuma gitti , amma velakin clark mı çok taşakli yoksa düşmanlarımı çok ezik bilemiyorum nedir bu her bölümde clarkin gücünü göstermesi gereken yerlerde Kripton çikmasi ? hamamda bile kripton çikti geçen bölüm oha dedim kaldım , 4. bölümdür aynı halt , heryerde kripton var bide hatun kişi habire : " o kolye dünya üzerinde tek di " falan diye kolyesinin şeklini yapıyor .
hayır düşmanları güçlendirin be kardeşim biraz , her bölüme kripton serpiştireceğinize , cacık tadı verdi

İlk iki sezon nerdeyse bu şekilde geçiyor, sürekli kyrpton çıkmasının sebebi ise özel güçleri olan diğerlerinin güçlerini bunlardan alması ve clark bu abileri ablaları hep dövüyor çünkü o süperman di mi :D[signature][hline]The one side moon is always dark.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...