Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Sezon'da Smallville (gelebilir nihahaha)

kingpin

Öne çıkan mesajlar

Kingpin dediklerine dikkat et lütfen. Abazalıkla ilgili birşey geçtimi burda. Liv Tyler çok güzel hatun Mükemmel hatun, elisha Çok güzel kız, güzel yüzü var deyince Abazalık olmuyorda benim dediğimmi oluyor. Biraz mantıklı konuş[signature][hline]Ben sevdanın oturduğu sokakta oturuyorum
Geceler hiç bitmiyor ben hiç uyumuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

öff yine kotu oldu gecmez 1 hafta bekle bekle : / bole diziler yapmasalar ya butun hafta geelcek bolumde ne olacak diye beklemekten afayı ciziyo nsan angel buffy dede bole oluyodu bitti kurtuldum iye dusunurken simdi bu geldi :)

zaten kill bill vol:2 in sonunda bill in superman olayını anlatmasının ardından superman e ayrı bi gozle bakıyodum guzel oldu yani tekrardan superman le ilgili bisi seyretmek..
Sosyal ağlarda paylaş

vala ilk bölümden edindiğim izlenim, yapcak daha iyi bişiy yoksa izlenebilir yane. ama daha oğlum sen uzaylısın dedikleri ilk günden süper kötü elemanlarla kapışması komik geldi bana. umarım ilerde daha iyi olur, ama 5. sezonda hala uçamıyorsa bilemicem artık :p[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - Life - NwN-II
Prenses kaçırılır,köy yakılır,kötü ejderhalar serbest bırakılır,krala suikast düzenlenir,yağma yapılır, fiyatlarımızı sorunuz; Saf Kötülük A.Ş. (her türlü Lich ve Death Knight aksesuarımız mevcuttur)
Sosyal ağlarda paylaş

sanırsam 7. sezon da falan uçar çünkü toplam 7 sezon olcak(arada süprizler olabilir spoiler yapmıyorum) öyle kolay bişey değil uçmak ehe şu ilk sezon bitsinde ondan sonrakiler çok daha mükemmel hatta 2. sezonu 3.sezona bağlayan finali izleyen insanlar gaza gelip camdan bile atlayabilir :p[signature][hline]Manhattan'da çalışan İsmail Kamış'ın hastasıyız.
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten iyiydi.
o korkuluğa bağlama geleneğini beğendim mesela, heralde kasabanın adı Smallville diye milletin vücuduna S çiziyolar ama iyi gönderme yapmışlar ;)

Lana hoştu diyecek pek bişiy yok eheh

izleyelim görelim ama kalite koktuğunu söyleyebilirim dizinin ..

ha bu arada Lex Luthor'a bittim, hem çocukluğunu anlattıkları kısım müthişti hem de oynayan eleman tam arıza.[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

Lex'i oynayan karakter(michael rosenbaum) normalde seçimlere saçlı gelmiş saçları gidince üzülmüş ama böyle daha çok beğeniyorlarmış :p adamın kafa yapısı çok süper 0 direk yakışıyor.Onun dışında özel efektler gerçekten bir dizide görüp görebileceğiniz en kaliteli efektler yani.[signature][hline]Manhattan'da çalışan İsmail Kamış'ın hastasıyız.
Sosyal ağlarda paylaş

Kender sağolsun onun sayesinde 2 ay önce başladım izlemeye, kendimi kastım bitirmiyim diye ama bitti malesef 5. sezonu bekliyorum. 1. ve 2. sezon daha çok alıştırma gibi, güçleri keşfediyor ama arada ana konu ile ilgili çok detay geçiyor iy itakip edin, 3. ve 4. sezonlar ise geyik bitiyor ve Superman`in geçmişini izlemeye başlıyoruz. Bu arada uçma geyiği ileride hiç canınızı sıkmıyor aman buda nasıl süper demiyosunuz yani, Lana da gayet güzel evet ama ben Loise Lane ciyim, 4. sezonda geliyor. :D[signature][hline]The one side moon is always dark.
Sosyal ağlarda paylaş

direk başlık parsellemiş kingpin=P

ilk seyredişimdi, sempati oluştu diyeyim direk
çizgi roman kültürüm yoktur aslında, ama ısındım oldukça diziye

abartılı görsel efektler falan cok belirgin durmuş, biraz itici kaçmışlar; onun dışında da bir şey bulamadım eksik olarak

lana da güzelmiş ayrıyeten=P[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine

raistlinn i kalbimde yaşatıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...