Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Sezon'da Smallville (gelebilir nihahaha)

kingpin

Öne çıkan mesajlar

1.cisi ben senin güzel arkadaşın değilim.
2.cisi olay orda ilk okul istediğim gibi yazarım nasıl vurgulamak istediğime bağlı bişey sonuçta ilkokul ile ilk okul farklı şeyler lol
örnek vericek olursam:
Bu gün ilkokula başladım.
Benim ilk okulum Hede hödö okuluydu.

kaldı ki sanane ? devam ama incele bütün mesajlarımı :)

öyle zikim güçük zikim büyük espirilerinede gülmeye devam.

edit:bölüm olarak değerlendirme yapmak gerekirse esas gereksiz olan bu bölümdü bana göre :)

[ Mesaj 20 Mart 2006, Pazartesi - 16:55 tarihinde, kingpin tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

sonda kızın (kızın mı desem teyze mi desem undead mi desem bilemedim) yokoluşunu pek iyi yapamamışlardı. ama eglenceli bolumdu yani. pek şu gerekli bolum şu gereksiz olan diye ayırmanın gerek olmadıgını düşünüyorum artık onu da ekleyeyim

[ Mesaj 20 Mart 2006, Pazartesi - 18:10 tarihinde, elvyn tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

kimin eli kimin cebinde belli degil :P
[spo]bu arada lionelin en sonda gosterilen madalyonundaki çocuk lexti diye tahmin ediyorum, kısaca lucas=lex, lex de o kadının oglu.[/spo]

bu arada o anne rolunu oynayan kadın daha once continental divide filminde oynayan (ki film geçen ctesi cnbcede de oynadı) blair brown, yaşlansa da yuzunden dudaklarından gulumsemesinden tanıdım

Sosyal ağlarda paylaş

bu spoiler değil çünkü bölümde bariz sonunda belirtti bende sölüyorum.lexin kardeşi var.resimdede sarı saçlıdır dizide farkettiyseniz lexin saçları turuncuymuş.netekim var.zaten lionelde hamile bıraktım diyo hede hödö.ama öldü diyede yalan sölüyo diye düşünmek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...