Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Sezon'da Smallville (gelebilir nihahaha)

kingpin

Öne çıkan mesajlar

1x12 leech** : clark bir okul gezisinde eric adli bir ogrenciyi bir kazadan kurtarir. tam bu sirada elinde meteor ta$larindan birini tutan eric ve clark'in uzerine yildirim du$er (oha!) eric clark'in butun guclerini kazanir ve clark normal bir insan haline gelir. roger nixon adli gazeteci tekrar ortaya cikar ve lex'e clark ile ya$adigi kazanin kendisine anlatildigi gibi gercekle$emeyecegine dair bir bilgisayar simulasyonu gosterir. iyice $uphelenmeye ba$layan lex clark'i sorgular ancak zaten guclerini kaybetmi$ olan clark onu ikna eder. daha sonra kaburgasini kiran clark'i goren lex one iyice inanir ve nixon'a kent ailesi uzerindeki ara$tirmayi sona erdirmesini emreder. bu arada lana'nin annesi ve babasinin tani$tigi eski sinema salonu satiliga cikmi$tir. lana burayi kafe olarak i$letmeleri icin lex'i burayi satin almaya ikna etmeye cali$ir. clark ise normal bir insan olmanin tadini cikartmaktadir.

ekşi de şöyle bişey var, nasıl yeniden kazandı güçlerini
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin spoiler hedesi yokken bu forumlarda bu sekilde spoiler veriyorduk.

simdide spoiler hedesi yok ozel mesaj hedesi de yok ayrica.

ayrica neden artniyet aradiginida anlamadim. Uyarmadan pat diye yazsam anlarim oyle bisey yok yada senmi gormuyorsun ordaki koskocaman uyariyi?

mesajim sayfanin basinda 10 cm lik spoiler yazisi var gormek istemeyen gormez.

hala sorun varmi?
varsa eski topicleri arastir biraz spoiler nasil veriliyormus o zamanlar gor ögren.

[ Mesaj 06 Şubat 2006, Pazartesi - 20:14 tarihinde, THARKAS tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu dizi zaten ciddi ciddi Ultimate Superman olmuş. Superman'in yeniden yorumlanması yani. Yeni gelen film ile karıştırmamakta da fayda var.

Ben 2 sezonun tamamını izledim 3. den birkaç bölüm izledim. İzlediğim kadarıyla en iyi bölümler sezon sonu ve sezon başı birbirine bağlı olan bölümler.
2. sezondan itibaren Smallville'i CNBC-E 'de muntazam bi şekilde izlemeye başlayacam :D
Sosyal ağlarda paylaş

1. si ben 5.sezonu burda anlatmadim bir soru sordum
aradaki fark cok ince degil gormesi kolay.

2.si topicin ilk sayfasindan beri 1.sezon la birlikte hersezon konusulmus benim yaptigim yeni birsey degil.

3. yaziyi okumak istemeyen okumaz oldukca kolay.Kingpin masum bir davranis oldugunu sanmadigin icin artniyet aradigini soyledim bence basit bir soruydu sadece.

4.spoiler tusu calismiyor komutu aklimda degil.
Sosyal ağlarda paylaş

seni suçlamadım zaten, ama verdigin spoilerı da direk girince gordum yani. biraz daha dikkatli olunabilir.

not: firefoxta tag kutucukları çalışıyor, olmadı [spo id=1113777][spo] (sondaki [spo] yu kapamadım boşluk bırakıyor oyle yapınca.) şeklinde kullanabilirsin.

[ Mesaj 06 Şubat 2006, Pazartesi - 22:53 tarihinde, elvyn tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...