Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

S-Video cikis olyi, renk sorunu

Volfied

Öne çıkan mesajlar

sistem nedir ekran kartı nedir ?
Nvidia ise kolayı var orda TV tip ayarı var. PAL D ayarlıcaksın. Chineese mi ne yazıo hatta yanında.

Yada tv nin NTSC olduğundan eminsen NTSC seçiceksin onunda tipleri var galiba.

O zaman düzelir renkler.[hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 25 August 2003 21:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'de birçok televizyonun PAL B olduğunu duymuştum. Bir de PAL B'ye ayarlayıp "Color saturation" ayarını sonuna kadar aç. Ben de işe yaramıştı.

Eğer yukarıdaki işe yaramazsa ve yine eğer TV'nin video girişi için dönüştürücü scart kullanıyorsan scartı değiştirmeyi dene. Bazı scartlar siyah-beyaz görüntüye sebep olabiliyor.

Yukarıdakilerini ikisi de işe yaramazsa sorun TVden olabilir. Zira ben de evdeki Vestel TV'den bir türlü renkli görüntü alamadım. Başka TVlerde renkli görüntü çıkıyor ama evdeki cillop gibi -yeni- Vestel'de ısrarla siyah-beyaz görüntü çıkıyor.[hline]_ms[dot]com // DEC
Doctors Expect Complications!
Sosyal ağlarda paylaş

Yok, benimki laptop, Radeon var kart olarak.
Televizyon diger bilgisayarlarda (ki Nvidia li var bi desktop) cillop gibi renkli veriyo, hatta bim Media Cetner kurdu universal kumanda aldi salondan bilgisayarin mouse unu falan yonlendirebiliyoruz.
Biraz daa renk ayari ile oyniym ben o zaman[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...