Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 1.9 Ready!!!

Greandisthas

Öne çıkan mesajlar

said:
Frozenblade, 04 Ocak 2006 01:02 tarihinde demiş ki:
Abi interface dagiliyormus, Us serverinde oynayan arkadaslarim soyledi..titan bar iptal olmus, bagslotlarda keza oyle.. simdi kac gun ctmod du oydu buydu update ile ugrasicaz :(

alıştık artık, pek sorun olmaz. zaten yarına yeni versiyonlar çıkar.[signature][hline]msn: [email protected]
Sivrisinek
Sivri
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_gorthaur, 04 Ocak 2006 08:28 tarihinde demiş ki:
saat 12 açlılacak da biryerden direk indire bileceğimiz bir yer lazım blizzard'a kalsa torentiyle indir me 2 gün sürer türkiye şartlarında

Iıde topıgı Acan Arkadas Koymus 2 tane lınk ben ındırdım ordan sende ındır :)
Sosyal ağlarda paylaş

warlock ımbıasını kaldırmıslarsa ıyı oldu ıng yok bısı anlamadım ben ama :D zaten warıor charımla warlock u zorlanmadan kesıorum benıde baglamaz acıkcası mage cok kasıo ama sırf onun ıcın yenı realmde mage kasıcam addonsları bende merak edıorum bılen varsa yazarsa sevınırım
Sosyal ağlarda paylaş

Evet en sonunda Blizzard verdiği sözü tuttu ve artık suları onar onar üretmenin zevkini (ve rahatlığını) tadacağız. Frostbolt, Fireball ve Arcane Missile için yeni seviyeler de fısıldananlar arasında; büyük bir ihtimalle AQ'dan düşüyor.

Mages

Impact - The stun effect's duration no longer diminishes or is diminished by controlled stun abilities and spells (e.g. Cheap Shot, Hammer of Justice, Charge etc.).
Netherwind Regalia - The 8-piece set bonus will now proc immediately upon completion of casting the spell, before travel time on the spell. This will allow the proc to affect the next spell cast as intended.
Arcane Concentration - Blizzard will now be able to gain a Clearcasting state from this talent.
Arcane Missles - Will now be able to trigger procs based on dealing damage.
Remove Lesser Curse - Mana cost now based on a percentage of base mana.
Blast Wave - Will now show spell data in the talent page.
Conjure Water (Rank 7) Will now create ten waters instead of four.
Pyroblast Damage bonus from + spell damage items increased.
Sosyal ağlarda paylaş

abı ıng bılıorsunuz anlıorsunuz yorum yapıorsunuz pekı nıe tercume etmıorsunuz patch de neler olcagını zaten herkez heryerde bagırdı bu topıcde bıle yazıldı 2 3 kere ancak hep ıng bırı bıraz vakıt verse onemlı olan deısıklıklerı kabaca yazsa yeter :) yaw bunun ıcın ıng orenmem sartmı ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...