Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sistem.

Utterable

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle selam.
Arkadaşlar ben oyunu resmi sitesinden indirdim. Akabinde oyuna giriş yapıyorum, biraz zorlansam da oyuna giriyorum ama oyuna girdiğim an oyun 1 dakika sonra donuyor ve bir daha düzelmiyor.
Sistemim p4:2.4 ghz 256 mb ram radeon 9200 128 mb ekran kartı. Sizce bu sistem bu oyunu çalıştırmaya yetmez mi? Ayaları en düşük seviyelerine getirmeme rağmen sonuç alamadım. Sizce bu neden olabilir yanıtlarınızı bekliyorum.
Esen Kalın[signature][hline]www.antipopvideos.com
Sosyal ağlarda paylaş

kaldır sürücülerini, eski sürücüleri geri yükle.
sorununa gelince donmanın grafik sürücüsü uyumsuzluğu, ram eksikliği gibi nedenleri var, ram'in yetmiyor da olabilir. açık olan gereksiz uygulamaları kapatıp öyle dene. benim de sistemim aşağı yukarı aynı, paşalar gibi oynuyorum =) ram 1 gb ama :P[signature][hline]Bilginliğin en açık görüntüsü sürekli bir sevinçtir.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda donma sorunu bendede var ve bi türlü çözemiyorum sorunu galiba VPU Recover dan kaynaklanıyo
anakart Asus P4P800-X
ekran kartı Radeon X800 XT Platinum edition
ram 1gb Kingston DDR400
işlemci P4 3.20E Ghz
işletim sistemi Windows XP Pro SP2
biosu, ekran kartını, anakartı sürücülerini güncelledim ama sorun hala devam ediyo.. bazı oyunlarda oluyo bu sorun.. oyuna girdikten bi süre sonra birden ekran donup çözünürlük değiştirir gibi oluyo sonra görüntü gidiyo resetlemek zorunda kalıyorum.. oyunlar çok hızlı genelde hiç takılma olmuyo ama birden donuyo işte :( bıktım artık rahat rahat oynayamıyorum oyunu ya :(

[Bu mesaj neter_ tarafından 01 Ocak 2006 16:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

işlemciler kendi özelliklerine göre ayrı ram,ler istediğini sanmıyorum.

probleminiz büyük ihtimalle ram yetersizliğinden kaynaklanıyor ki, SRO yaklaşık 450mb ram tüketir.

ayrıca en son sürücüleri yüklemek bazen başınıza daha fazla dert açabilir. yeni sürücüler yeni donanımlar içindir. bilgisayar dergileri vs.. forumlarını araştırarak (özellikle ekran kartınız için) optimum sürücüyü bulabilirsiniz.

ram upgrade ile çözüleceğini düşünüyorum.
iyi oyunlar..[signature][hline]Guild : MiddleEast
Class : 21lvl Ice-Archer
( idle sp 4k+ , lvl gap-9! :)
Server : Aege
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aramil, 01 Ocak 2006 17:54 tarihinde demiş ki:
Peki Directx9.0c yüklü mü?

+1 dediğini yapın hiç bir sorununuz kalmıcak :)

amd 2100 (overclock'lu 2600)
nforce 4 sparkle 128mb ekran kartı
256 mb ram
msı k7 ile gül gibi oynatıyorum oyunu :) boşuna masraf yapmayın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
neter_, 03 Ocak 2006 04:17 tarihinde demiş ki:
directx 9.0c bende yüklü.. gözlemlediğim kadarıyla benim başıma gelen sorunlar hep radeon ekran kartı kullananlarda oluyo

ekran kartının driveri yüzündne kaynaklanıodur o.. bendede aynı sorun başka bi oyunda yaşanmıştı.. renkler karışıopdu gökkuşağı gibi oluyodu adamlar : )
ardından arkadaşım son driverını getirid bana ati nin yüklediimde sorun ortadan kalkmıştı.. sende öle dene bi istersen.. ati nin kendi sitesindne bulabilirsin driverları..
hatta olsun olmasın hiç sorun yaşansın yaşanmasın bence sürekli bi takip içinde ol ati nin offical sitesini ve driverların güncellenip gncellenmediini..[signature][hline]Sanırım içmek,
ertesi sabah tekrar hayata dönülebilen ve her gün tekrarlanabilen bir intihar biçimidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ati :) cafemde bir makinamda var allah kimsenin basına vermesin. 9250 bıktım sorunlarından
Ama başka bir yönden bakınca baska bir kafeci arkta full ati ve memnun oldugu sölüyor.
Benden küçük bir tavsiye 9.0c yüklü ise ve problem devam ediyorsa bilgisayarı olan bir arkadasından rica et sana ekran kartını versin 1 saatliğine tak ve dene bakalım sorunun çözülücekmi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...