Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Banka lamer ları

wpervert

Öne çıkan mesajlar

Bankalarda sıran gelince işlem yapman için bi alet vardır(ki suanda simini unuttum), tuşa absarsın fş alırsın, sıra fişi sıran gelince de normal bi şekilde gidip işlemini yaparsın.
Abi sadece bi makina ve tek tuş var buna ragmen olan şeyleri gorunce altımıza ediyoz :)
Adam karısıyla geliyo uuzn süre bakıyolar, sonra millete bakıyolar hatta bi ara ole bi çift geldi bizden istedi elimizdekini gorunce:)
Bi de şey çok geldi başımıza... Adam geliyo basıyo, baktı çııkmıyo ( ulan bekle 2 sn) hede hodoooooooo diye bi abanıyo adam kol kadar fiş çıkıyo sonra onları makinanın altın sıkıştırıyo falam abi yok bole bişey :)[hline]Thelegbra 22 Agustos 2003 tarihinde demiş ki:
ne anlatıyon lam adama??
salak herif yaa sorcan
salak herif yaa sorcan???????????
masudhasuıdhasuıdhgasdjasudyhdasgbasydtgasd
Sosyal ağlarda paylaş

bilgisayarla alakası yok.. toplumun bakış açısı bu. orda makina var bilgisayr degil kapalı bişey digital bi gosterge yok sadece dügme var ki ole bi tepki vercek olsalara atm kullanmazlar zaten o ayrı bi konu[hline]Thelegbra 22 Agustos 2003 tarihinde demiş ki:
ne anlatıyon lam adama??
salak herif yaa sorcan
Sosyal ağlarda paylaş

abi korkulcak bişey degil
ben hiç unutmam bizim oraya basmalı trafik ışıkları koydular.
Bi bayan durmuş karşısında bekliyo. dedik dolmuş falam bekliyo herhalde. Ki aradada dügmeye bakıp CIK CIK CIK yapıyo falam.
Ohhanes olduk sonra kadın yaklaşık 5-6 dakika bekledi arabaların azaldı bi anda yola fırladı ve karşıya ulaştı. Tabe biz olayı farkettikten sonra kendimize duvara fırlattık :lol:
Ne diyolar merzk ediyom: şeytan işi!! ne ole gevur icadı!! basmam ben ole her şeye!![hline]Thelegbra 22 Agustos 2003 tarihinde demiş ki:
ne anlatıyon lam adama??
salak herif yaa sorcan
Sosyal ağlarda paylaş

paranoya diye bişey var...
en kolay aletten bile bilmiyosam ve herkesin önünde yapıyosam korkarım[hline]Infernal_Reborn, kendisine tapan fanlarından hergün yaklaşık 300 tane "you rule" mesajı alarak paticiğin en karizmatik kişiliği seçilmiştir.
Recall06, 23 August 2003 07:07 tarihinde demiş ki:
infernal abi you rule abi senin üstüne kimse tanımam abi sana taparım abi zaten çok da sazanım abi mazur gör abi atladım direk abi küçük emrah tripleri abi
Sosyal ağlarda paylaş

Herkesin bilmesi bilmemesi sorun degil. Konuya bu yonden baktınız..
Düşündünüz herşeyi bliyroum. Bu konu çok farklı ewt buna dalga geçmek diyorsan dalga geçmek derim. Bunları yapanlar 328496239 yaşında degil malesef gençler bile bole... Gelmişşin tabela var jarşıya geçmek içiçn hedeleye basın veya işlem yaptırmak için lutfen tuşa basarak hedele fişinizi alınız. Bunları yapman gerekiyor. Eger yapamıyorsan sende sorun avrdır bende ezerim![hline]Thelegbra 22 Agustos 2003 tarihinde demiş ki:
ne anlatıyon lam adama??
salak herif yaa sorcan
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Lamer ne demek biliyormusun?
Birçok okumamış veya yeterince okumamış insan var ülkemizde bunun olmadı oldukça doğal geliyor bana ayriyetten orda oraya basıp fiş alıcak kişinin piskolojini bilemezsin şimdi yanlış birşeye bassam acaba ne olur?Başkası alsında ona bakıp bende alayım.Ulan bukadar milletin içinde rezil olmakta var...
Ama bu olaylarda her insanın 1kere başına gelir birdaha gittiğinde sorun olmaz ben borsada ve döviz bürosunda çalışıyorum ve günde en az 5 6 kere bankaya gidiyorum ve dediğin sayıda abartı insan topluluğuda görmedim.
İlk ATM ye gidip başka bir hesaba havale yapacağımda bende oldukça kötü olmuştum millet arkada beklemeye başladı ben daha stres yaptım ee başlarım dedim kartı aldım gittim netten yaptım havalemi.Eminimki senin başınada bu tarz olaylar gelmiştir.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

abi toplumun yararına olan şeyleri görüp anlayıp kullanmaması var birde bildiği halde toplumun baskısıyla rezil olacam biri yapsa aynısını anlasam diye bir olay var sonuç olarak cahil insan bizim ülkemizde çok hala öpüşülerek hamile kalınılıcağını sanan insanlar bile varken trafik ışığına yaya için geçiş düymesi neyimize oluyorum zaten genelde hemen bozuyorlar aleti yada kullanılmaya kullanılmaya bozuluyor banka işlemlerinde zaten bizim milletimiz bu aralar gerçekten kötü zamanlar yaşıyor bankalar batıyor devlet el koyuyor biraz belirsiz durum ve insanlar yanlış birşey yaparsam bütün emeğim gider ve geri dönüşüde olmaz şeklindeler
bu arada bir arkadaş komünüz demiş hayır efendim komün falan değiliz gayet eşitsizlik söz konusu bu sistem içinde girmeyeyim....[hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...