Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

grim fandango

Shifty

Öne çıkan mesajlar

yanlış hatırlamıyorsam fake bir bilet yapacaktın, onu verip fotoğraf alacaktın. biletin tarihi ise sanırım o dev kedi heykelinin oralarda bir yerlerde yazıyordu tabi ben oyunu oynamayalı baya bi oluyo :)[hline]Fizban (9:08 PM) :
şirin demek kız lügatında yakışıklı değil demek
Fizban (9:08 PM) :
ama hala sana böle bi kanım ısındı demek
kıl olurum şirin diyenlere
Sosyal ağlarda paylaş

oyunsitesi.gen.tr de tam çözümü var[hline]Infernal_Reborn, kendisine tapan fanlarından hergün yaklaşık 300 tane "you rule" mesajı alarak paticiğin en karizmatik kişiliği seçilmiştir.
Recall06, 23 August 2003 07:07 tarihinde demiş ki:
infernal abi you rule abi senin üstüne kimse tanımam abi sana taparım abi zaten çok da sazanım abi mazur gör abi atladım direk abi küçük emrah tripleri abi
Sosyal ağlarda paylaş

kedi yarışlarında olduğuna göre 2. cddedir[hline]Infernal_Reborn, kendisine tapan fanlarından hergün yaklaşık 300 tane "you rule" mesajı alarak paticiğin en karizmatik kişiliği seçilmiştir.
Recall06, 23 August 2003 07:07 tarihinde demiş ki:
infernal abi you rule abi senin üstüne kimse tanımam abi sana taparım abi zaten çok da sazanım abi mazur gör abi atladım direk abi küçük emrah tripleri abi
Sosyal ağlarda paylaş

özür özür özür yanlış anlamışım orda charlie diye bi adam var (ismi charlie diye kaldı aklımda) tek oturan hani sigara icio paso onla konus sahte bilet makinası alıcaksın ama once ona bi içki şişesi veriyordun sanırım sonra orda ayarlama yapcaksın 2-tue-6 yapcakmışsın sonra show ticket :P basıcaksın ticketi :)[hline]Kekliği hö?...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 23 August 2003 21:21 tarihinde demiş ki:
özür özür özür yanlış anlamışım orda charlie diye bi adam var (ismi charlie diye kaldı aklımda) tek oturan hani sigara icio paso onla konus sahte bilet makinası alıcaksın ama once ona bi içki şişesi veriyordun sanırım sonra orda ayarlama yapcaksın 2-tue-6 yapcakmışsın sonra show ticket :P basıcaksın ticketi :)[hline]Kekliği hö?...

amma karistirdin haa
Simdi sunu bir bastan duzeltelim, adam kedi yarislarinin biletini basan makinayi almismi almamismi.

onu sole yapicaksin,Charlie die bir adam var KENDI KULUBUNDEKI KUMARHANEDE. bir koltuk ta oturyor ufak tefek bir tip.Onunla konusmadan evvel assagidaki limana inip arilarla konus.Deki bana aletleriniz lazim, onlar union un yok diyecekler,Gidip kaptanla konus(arilarin istikametinin tam tersi yolda) oda sana union a girersen sole bole fln diye zirvalayacak,
Sonra kulubune don Charlie yle konus.Ona union de.Oda sana benim Ozel locadaki sakli olan bavulumu verirsen alirsin diyecek,
Sana bir makina verecek bu makina sahte bilet basan bir makina.

Sonra buralari gecmissindir umuarim ,da sakin o bilet isini Charlie ye bavulu vermeden yapma, Kabul etmiyor ve ustune ustluk update de yoksa oyun kapanip bir dahda savelerin calismiyor.,(manyak midir bu adamlar anlamadim)

Sonrasida sole 2 - tuesday - 6 yapman lazim,(emin degilim ama ole olmasi lazim)
Sosyal ağlarda paylaş

hey gidi gunler,
ne guzel bir oyundu.
Dur bir daha yukluyim

Ben ama oyunun muziklerine ve ortamlarina super hasta oluyorum yaws.
Cok guzel muzikleri(bende hepsi var mp3 olarak)
Cook guzel
hele ve hele (tek bulamadigim) En son bolumde su sisko herifi vurmak icin gittigin bahcede calan muzik muthis otesi,
Birde o ilk oyun acilirken ki muzik.,
Birde karnaval muzigi.
Uff ne guzel bir oyundur o ole.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-coLdwind-, 23 August 2003 20:12 tarihinde demiş ki:
yanlış hatırlamıyorsam fake bir bilet yapacaktın, onu verip fotoğraf alacaktın. biletin tarihi ise sanırım o dev kedi heykelinin oralarda bir yerlerde yazıyordu tabi ben oyunu oynamayalı baya bi oluyo :)[hline]Fizban (9:08 PM) :

O aldigin fotoyu Dovmesi pepe(miydi) toto(muydu) ole bir tipe goturceksin.Oda sana bir kart verecek,Karti alacaksin Kendi oteline gidip su cok konusan hostese verceksin
Oda sana bir giysi vercek fotoyu acacan mydi??
Dur ya hersey karisti
Sosyal ağlarda paylaş

benim de yardımımla arkadaşın oyununu bitirdik, çok da süper bi screenshot çektik son sahneden bekleyin vereyim linkini[hline]Infernal_Reborn, kendisine tapan fanlarından hergün yaklaşık 300 tane "you rule" mesajı alarak paticiğin en karizmatik kişiliği seçilmiştir.
"This little light of mine, I'm gonna let it shine
Let it shine, let it shine..." - Chepito from Land of the Dead
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_Guardian, 24 August 2003 10:32 tarihinde demiş ki:
O aldigin fotoyu Dovmesi pepe(miydi) toto(muydu) ole bir tipe goturceksin.Oda sana bir kart verecek,Karti alacaksin Kendi oteline gidip su cok konusan hostese verceksin
Oda sana bir giysi vercek fotoyu acacan mydi??
Dur ya hersey karisti

yok abi bana anlatma ben herhalde 50-60 defa bitirmişimdir de
unuttum tabi oyunu bayadır oynamıyorum 3-4 yıl oluyo :)[hline]Fizban (9:08 PM) :
Sosyal ağlarda paylaş

tam çözüm olmadan bitmiyo
2 tuesday 6 yı bulmak, sora asansörün önünde pink demon soru soruyo arkadaki tabelada son yanan sayı falan filan[hline]Infernal_Reborn, kendisine tapan fanlarından hergün yaklaşık 300 tane "you rule" mesajı alarak paticiğin en karizmatik kişiliği seçilmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 24 August 2003 22:07 tarihinde demiş ki:
tam çözüm olmadan bitmiyo
2 tuesday 6 yı bulmak, sora asansörün önünde pink demon soru soruyo arkadaki tabelada son yanan sayı falan filan[hline]Infernal_Reborn, kendisine tapan fanlarından hergün yaklaşık 300 tane "you rule" mesajı alarak paticiğin en karizmatik kişiliği seçilmiştir.

Muthis bir oyun abi[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler
kimsesizlerin siirleri
Miranin omnis
Sosyal ağlarda paylaş

üsttekini quotelamasan daha hoş görünür.
oynadığım en güzel adventure[hline]Infernal_Reborn, kendisine tapan fanlarından hergün yaklaşık 300 tane "you rule" mesajı alarak paticiğin en karizmatik kişiliği seçilmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...