Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock'n Coke ' tan Davetiye Kazandım.

metboy

Öne çıkan mesajlar

evt büyük uğraşlar sonucu rock'n coke dan davetiye kazandım :) ama şimdi ben izmirdeyim. ist. e gelirim de. bu davetiyenin içinde kamp alanı dahilmi ki. bilen varmı ? yani oraya gelipte açıkta kalmiim. ya da dahil etmek için napıcam bilen varsa sevinrm[hline]Feel so good, I feel so fine
Love that little lady always on my mind
She gives me loving every night and day
Never gonna leave her, never going away
Sosyal ağlarda paylaş

açık da kalmazssın merak etme, gidince belli bir ücret ödeyip kamp alınında kalma hakkı alabiliyosun. Biletix de kamp alanı ücreti olması lazım. Ama ben yinede ısrarla söyleyim boşverin Rock N' Coke geyiğini. BARIŞAROCK çok daha güzel bir etkinlik olacak. Ayrıntılı bilgi için : www.barisarock.com[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Rock'nCoke'a sinir oluourum ama sonunda bnde beleş kazandım kamp alnında konaklamaq 3 milyon beleş deil yani[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...
koray15 14-17 ağustos da neler neler dedi 3 farklı nick ile de buraya sığmaz [b][i]
MKC
Frp ortamı(Flash gerektirir)
Buraya Tıklayaman
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...