Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Siteye log olamayanlar...Oluncada psw deiştrimeyenler için...

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

Belki burda sölendi ama ben yine de bi topic açmakta yarar var diyorum.

Çoğumuz psw(password) sini deiştirdikten sonra siteye giremiyordu.
Bunun çözümü verilen psw yi büyük harflerle (caps acık şekilde) yazmak olcaktır.

2. Sorun ise gizli soru;

Pek çoğumuz (bende dahil) siteye log olunca gizli soru cıkınca üzüldük bilmioruz die.Char gitti falan dedik.
Olay sadece şuymuş ( Teşşekürler Clitoris ) bizden bir gizli soru ve bir cevap seçmemizi istiyormuş.

Yani bi gizli soru ve bi cevap buşup olraya yazıp Acc mize kayıt ettirmemiz gerekir.

Ben şuan Oosjo_ şunun gizli sorusunu yeni pass ini falan yaptım cok mutluyum xD
[signature][hline]
Oosjo satılıktır... gerekli bilgi için tık...
unutulmadı...unutulmazda
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShadowFax, 03 Ocak 2006 22:45 tarihinde demiş ki:
Belki burda sölendi ama ben yine de bi topic açmakta yarar var diyorum.

Çoğumuz psw(password) sini deiştirdikten sonra siteye giremiyordu.
Bunun çözümü verilen psw yi büyük harflerle (caps acık şekilde) yazmak olcaktır.

2. Sorun ise gizli soru;

Pek çoğumuz (bende dahil) siteye log olunca gizli soru cıkınca üzüldük bilmioruz die.Char gitti falan dedik.
Olay sadece şuymuş ( Teşşekürler Clitoris ) bizden bir gizli soru ve bir cevap seçmemizi istiyormuş.

Yani bi gizli soru ve bi cevap buşup olraya yazıp Acc mize kayıt ettirmemiz gerekir.

Ben şuan Oosjo_ şunun gizli sorusunu yeni pass ini falan yaptım cok mutluyum xD

Bu arada konuyla alakasi yok ama hazir yeri varken soyliyeyim..Gecen gun Oosjo_ PK Video'sunu indirdim..Inan suana kadar izlediklerim arasinda en mukemmeliydi ( benim gorusum ) Muzik kalite vs. herseyiyle cok hostu ... /

Ben hala Cyhper'daki mage'ime giremiyorum ya ..ayni sekilde invalid pass...Maili Gmail'den ne junk ne de digerlerine geliyor...neyse saglik olsun Olimpiada devam ediyoruz :)[signature][hline]lvl 60 ( 61 olcam az kaldi )
Olympia
Arch Mage
Xtreme_Chill
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShadowFax, 03 Ocak 2006 23:03 tarihinde demiş ki:
hakkaten güzelmiydi?

Ben o video da ki görüntüleri özenle kaydetmedim elimdeki görüntülerle o kadar oldu.müzikte cok hoştu. saol

bu arada ordaki müzik

Tool - Schism

Evet hakkaten güzeldi .. Devaminida beklerim ....;)[signature][hline]lvl 60 ( 61 olcam az kaldi )
Olympia
Arch Mage
Xtreme_Chill
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...