Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Teras Kasi

tom

Öne çıkan mesajlar

Su anda Teras Kasi Monk'um . Master olmaya sadece 2 kutu kaldi. Skill almak icin Espa da Starport un yaninda bir npc trainer var ama gercekten pahali ,sen bana gel ogretirim ben sana..
Sendeki vibroya gelince zaten %30 kadar slice edilmis seninki ve default ozellikleri ile bir weaponsmith master tarafindan yapildigi belli daha iyisini bulmak zor. SOE forumlarinda daha iyi ozellikleri olanlar yazilmis ama bunun için bir master weaponsmith in vibro knuckler için yogunlasmasi ve en iyi kaynaklari bulmasi gerekir. Weponsmithler tahminim bununla pek ugrasmiyorlar cunku ranged weaponlara talep daha fazla ve onlar için daha cazip. Eger ugrasilmis bir knuckler bulursan ve sansina bunu %35 dmg slice ettirirsen iste o zaman en iyisine sahip olursun....

[Bu mesaj abc tarafından 20 August 2003 15:15 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj abc tarafından 20 August 2003 15:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben commando olucam onun ıcınde Unarmed Bılmemneıs gerekıo onda baya ılerledım son sevıyede 50 bın xp deyım su vıbroları kullanamıyormuyum gıyıyorum gıyıyo ama senın skılın ıcın uygun deıl gucu cok azalıyo vururken ne anladım ben bundan?[hline]:hrr: GoDFather Of SpeeD :hrr:

Icq=101549659
Sosyal ağlarda paylaş

cico bazı ( cok kötü silahlar hariç) silahlar için sertifika gereklidir :) eger o silah için sertifikan yoksa o silahın etkisi çok büyük oranda düşüyor

yani senin o bahsettigin silahın sertifikası için sanırım novice teras kasi olmak gerekiyodu

combat skillerinde falan yazar zaten bu skillde şu şu sertifikalar var diye ( bence cok güzel bi sistem olmuş boylece millet eline en güçlü silahları alıp hemen bol bol xp alamıyor )
Sosyal ağlarda paylaş

Tam hatirlamamak ile birlikte vibroknuckler icin Novice TK olmak gerekiyor sanirim. Teras Kasi çelik eller demek bu arada. Nerden iyi unarmed xp alirim diyorsaniz. Bu isin puf noktasi Solo degil kesinlikle, bir grupla ile dathomirde gorev yapmanizi ozellikle de baznitch ve spider kesmesinizi tavsiye ederim. Burda onemli olan arka arkaya devamli 2-5 k arasi xp kazanabilmektir bu volume u nerde yakalarsaniz orasi iyidir. Solo olarak da oldurup 5k alabilirsiniz ama hem riskli hemde daha sonra 1 saat kendinize gelmeniz gerekir. Benim tavsiyem icinde bolca CH olan bir grupla dathomir. Buyuk patch den once ise size Fort Tusken i tavsiye ederdim bir gecede 450k xp aldim ordan...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CriZz, 23 August 2003 00:29 tarihinde demiş ki:
tk hic kasmaya degmez bence, adamlar 2500 2500 vuruyo uzaktan sen yanina yaklasinca eline pistolunu aliyo kacarak 300 300 vuruyo 1 kere bile dokunamadan iniyorum assa, zaten ping durumlari malum adamlara yetismenin ve vurmanin imkani yok pvp de,

Melee nin ile Ranged ie PvP ye girmesini ,sonrada aglamasini anlamis degilim...Aglayanlara Bizzat dev Holocron nun aciklamasi 'bir sekilde yakalarsan onun sansi yok ama yakalayamazsan.. muck'

[Bu mesaj abc tarafından 23 August 2003 12:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tunca, bende senin gibi gittim önce TK sonra carbine olayim dedim sonra uzaktan daha etkili olsn diye tufek sectim(pisman oldum carbine kat kat daha iyi) ama en son TK ve creature handler oldum ki en iyisi bu geldi bana yaratık sana koruma yapiyo sen baba yaratıklara bile giriyosun hasar almadan bunun sonucu hızlı xp oluyor tabiki,tavsiye ederim. Ama silah seviyorsan carbine iyi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...