Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock'N Coke'ta 18 yaş sınırı var mı?

can

Öne çıkan mesajlar

Ya konu up'ladım, sordum ama kimse cevap vermedi. Yeni bir tane açayım da millet görsün dedim. Var mı 18 yaş?
Blue Jean 18 yaş sınırı var demişmiş, ama daha önceki forumlarda yok denmişti. Olayı bilen aydınlatabilir mi?[hline]There's a heaven above you baby...
Sosyal ağlarda paylaş

18 Yaşından büyük adam zor gider oraya, yapamazlar öyle bir sınır :) Hem siz boşverin Rock N' Coke muş şuymuş buymuş gelin BARIŞAROCK etkinliğine katılın, çok daha güzel bir etkinlik.

http://www.barisarock.com[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

il duyduumda kopmustum barısarockı ejohuıqwhe..

rock şişede durmaz sloganı da bomba :p[hline]aente is alone this way
aente: Adventurous Effective for Nocturnal Troubleshooting and Excursionist

O kadar zalagim ki cıkıs yapmadan kalktim onlden allahtan Maxi farketmiş .

Aptal maxi ben cıkıs yapmıorum o makineden zaten kafede bitek ben takılıom paticige ve o makineye ben oturuorum..
Sosyal ağlarda paylaş

barışarock'a gidecektim de kızlar gelince kıramadım gideyim rock'n suck'a. ne yapsaydım yani? sap sap barışarock a mı gitseydim?[hline]There's a heaven above you baby...

[Bu mesaj -Melancholy- tarafından 25 August 2003 16:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...