Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fb r.carlosla ilk defa masaya oturdu...

aytimania

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar ne kadar çok espri yeteneği olan warmış dimi? siz espri yaparken adamlar götürdü 3 yıldır ligi,siz lukunkularla almaguerlerle,prateslerle,bratuyla,petreyle... bilmem neyle bizde youlalarla uğraşırkene adamlar 3 tane gerçekten dünya seviyesinde oyuncu aldı ve götürdü kupaları bizde hala hagi magi rakı masası muhabbetleri...bir kere ben geldi de demedim ve haberin doğru olduğunu artık herkeş bilio.r.carlosla masaya oturdular hadi bakalım daha kaç tane espri çıkarcaksınız...[signature][hline]önce halk,sonra taht...
Sosyal ağlarda paylaş

haha iyi sallamış.

Fenerliler bile yönetimlerinin bu yalanına inanmıyor ya..

Bari harbi gelebilecek birini sallasalardı neye güvenip sallamışlar anlamadım :D[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MeSh, 02 Ocak 2006 02:32 tarihinde demiş ki:
Ya zaten şöyle bir olay var, artik fb'ye şeva da gelse henry'de gelse, ronaldinho bile gelse.. Hagi daha iyiydi tartişmalari sürecek. Kimse hiçbir yere varamayacak. iyisi mi artik her gelen yabancı futbolcuyu hagi ile kiyaslamayi birakalim...

PUAHAHAAHAHAHAHAHAHAHA[signature][hline]Tribünlerde , Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde Darağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE!!!
Sosyal ağlarda paylaş

fener resmi açıklama yapmadan önce gelmez gelmez gelmez
şimdi gelcek gibi oldu herkes yaşlı ztn diyo abi yarıl yaa .. kıskançlıkta bi yere kadar.. alıyoruz işte varmı ...[signature][hline]Tribünlerde , Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde Darağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...