Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CZ bug

Joey

Öne çıkan mesajlar

ya bi kere olmuştu inanamadım ss alsamda bişi farketmicekti ama kesinlikle cz ye takılan kişilerede olmuştur.

Karşıda bir adam görüyorum gidiyorum dalmaya başlıyorum damage yok ortada çocuk oturuyo kalkıo selam verio yok ben damage veremiyorum. ama çocuk 5li ok ları atıo ve damage görüyom tek bana olsa tamam dicem ama o çocuğa nerden baksan üç kişi daha dalıo ama kimsede kanını götüremedi.[signature][hline]-1,2,3,4,.....28,29,30,31
-Eeee bişey olmadı
-Du bi daha deniyeyim. 1,2,3,...
Sosyal ağlarda paylaş

Aslinda oralar yasak bölgeler degil , harita dışı yerler. Bi mage onlari tp ediyor sanirim oraya , agaclarin üstüne ettikleri gibi bisey.

Benimde basima geldi , hatta bowl'un karşısında ki dar yolun sağ tarafinda bir clan yigiliydi :) havada duruyordu hepsi. Kimse atak veremiyordu ama onlar vurabiliyorlardi.[signature][hline]Aresde Satilik
+8/15 Rouge Chitin Shell Helmet
Bütün Dupe Wipelardan Cikmistir.
Teklifleriniz için Burdan yada
Oyunda /pm picallo_tr.
Sosyal ağlarda paylaş

benimkisi gayet açıklık bi yerdeydi hatta diğeri resmen çöldeydi human town un arkasında ne ağaç vardı ne bişi (inşallah yeni bi bug değildir :()[signature][hline]-1,2,3,4,.....28,29,30,31
-Eeee bişey olmadı
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle bişey başıma gelmedi ama bi kere görünmez bir assassin ile kapismistim , adama vuruyorum görünmezlik gitmiyordu , lupin bittigi anda göremiyordum , lupin acinca tekrar görebiliyordum falan filan ... oluyor böyle seyler.[signature][hline]Aresde Satilik
+8/15 Rouge Chitin Shell Helmet
Bütün Dupe Wipelardan Cikmistir.
Teklifleriniz için Burdan yada
Oyunda /pm picallo_tr.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiCaLLo_TR, 03 Ocak 2006 11:19 tarihinde demiş ki:
said:
c00per, 03 Ocak 2006 11:05 tarihinde demiş ki:
...

Bu ne ? yorum yok mu demek ?

ark güya post kasmak içn tüm topiclere aynı şeyi yazıo hakkettiği tekşey war
[spo1=tık]BAN[/spo][signature][hline]nick/lwl/karakter/server/ırk
rodrigueztr/60/ezikmage/ares/human
Sosyal ağlarda paylaş

neyse salla gitsin zaten cevabı aldım ben sayenizde allahtan bi programla her zaman yapılmıo buglı bölgeyi tutturana kadar 1 spike bi thurst tamamdır :D[signature][hline]-1,2,3,4,.....28,29,30,31
-Eeee bişey olmadı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...