Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Halk Çocuğu nedir?

256

Öne çıkan mesajlar

sırf bunların yüzünden oyuna gece girmek zorunda kalıyorum.haftasonları nereni sallarsan salla mutlaka birine denk gelirsin :D haftaiçi saat 9 gibi oyundan cıkıyolar..bunları nerden biliosun diosan bu tipler yüzünden çok Lvl düştüm :( baya küfür falan etmiştim sonra birisi anlattı bunların cocuk olduğunu kendimden utanmıştım[signature][hline]Nîn o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo n^n Bruinen dan in Ulaer!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben adamımı gündüzleri kasarım gece evden girdiğim çok nadirdir.Ama bu yapılanlar hiç de adil değil.Adam sırf exp. kaybetmemiz için TW çekiyor.Bu nasıl bir zihniyettir ya.Macro ile kassak ve biri gelip birşey çekerek bizi öldürse zoruma gitmez ama 6-7 saatlik bir emeği silip götürmeleri zoruma gidiyor.Aoe harpy yaparken bile 6x levelde yatsam zoruma gitmez ama bu gider.[signature][hline]KE'yi kesinlikle bıraktım.
Char felan istemeyin.Silebilirsem sileceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu slota trol çekmeyi çok yapıyorlar sırf bu trolleri çekmek için archer n00b archer yan çar açanlar var amacı partye almayan party master ve beraberindeki elemanları trole öldürtmek...

Bence luferson trol hep sakat en iisi eskiden beri olan estlant trol ve apostur....(eğer czde kasamıyosan..)[signature][hline]
Battle_Mage...
Centrix VS ::Informer:: :-)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...