Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spear

KOBG

Öne çıkan mesajlar

ya bnim bi spearcim var elektrik ve full int gidiyorum fakat p. def cok az acaba bu p.defi armorla dengelesem garamentle vurdugum dmglerden daha azini vururmuyum siz ne onerirsiniz garamentmi armor mu?[signature][hline]oyun:silkroad
server:troy
char:spear
lvl:15
clan:yesilnet
Sosyal ağlarda paylaş

herkes her tur kiyafeti giyebilir yalnizca, eger "armor" turunde item giyiyorsan "garment" ve "garment turunde bir item giyiyorsan "armor" ayni anda giyemezsin. kisacasi armor+garment karisik giyilmiyor.[signature][hline]Insallah bir gun her forum kullanıcısı "aga" lafını bırakır...

NAME : MuseElf
SERVER : Aege
CHAR : Full str fire archer
Guild : MiddleEast
Sosyal ağlarda paylaş

dostum takim giymek ne gibi bir ozellik veriyorum tam bilemiyorum ama pratikte fazla bir etkisi yok anladigim kadariyla. ama sen full int bastigin icin psy def.in dusuktur. kiyafet onemli ama tamamen iteme birakamazsin def'i.. ayrica tavsiyem asla kendi lvl'inden 2 lvl den daha dusuk lvl'de item giyme. mumkun oldugunca lvl'inde item kullan.[signature][hline]Insallah bir gun her forum kullanıcısı "aga" lafını bırakır...

NAME : MuseElf
SERVER : Aege
CHAR : Full str fire archer
Guild : MiddleEast
Sosyal ağlarda paylaş

yeah.
mob,un lvli kaç ise o lvlde item giymekte fayda görüyorum. keramet isminde değil lvlinde. tabi garmentin fizik defansı düşük. ben oyuna başladığımdan beri armor giyiyorum. daha uzun bi süre garmente ihtiyaç duyacağımı da sanmıyorum.

kaç yaratık mag atack yapıyor ki :/[signature][hline]Guild : MiddleEast
Class : 21lvl Ice-Archer
( idle sp 4k+ , lvl gap-9! :)
Server : Aege
Sosyal ağlarda paylaş

garment giyince damage arttığından emin misiniz?
ben hiçbir yerde öyle bir bilgiye raslamadım. speed ve mana usage bonusları olduğunu biliyorum germant setin.[signature][hline]Guild : MiddleEast
Class : 21lvl Ice-Archer
( the post-modern SP farmer.. lvl gap-9! : )
Server : Aege
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...