Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mirage Dagger +8

_Lycaon_

Öne çıkan mesajlar

+1 bencede bas.bu kadar düşünme.yanma ihtimali %5.büyük ihtimalle olur.karizması yeter onun be peh :D
bide bişey soracam.poison basınca ıska geçme ihtimali artıyosa neden poison eklenirki ?poisonun özelligi ne peki o zmn ?[signature][hline]Clan=mafya
Nick=Fa1L3d
lvl=5x
Server=olympia
job=mage
ırk=insan
Sosyal ağlarda paylaş

poisonsuz lar insanlara poisonlar ise yaratıklara etkili. cogu arkadasın yorumlarını okurken cok guldum. bilader once bı oyunu ogrenın ya xD poisonlu olursa failed werme olasılıgı artar[signature][hline]Yerin kulağı wardır derler, benimde kulağım war ben şimdi yermiyim? Yememmmm. Yaşın çift haneli olunca gel konuşalım :P i loav yu muckiii
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nocom, 02 Ocak 2006 15:29 tarihinde demiş ki:
poisonsuz lar insanlara poisonlar ise yaratıklara etkili. cogu arkadasın yorumlarını okurken cok guldum. bilader once bı oyunu ogrenın ya xD poisonlu olursa failed werme olasılıgı artar

o.O
bilinc in biresminde hq ya 5liyle 200 küsur vurduğunu görmüştüm. Elindeki ib poisonluydu. Anlamadım yane nasıl etkilidir poison[signature][hline]Nick: RurouniKenshiN
Server: Olimpia
Level: 4x
Race: Archer
np: 6xx
Clana 45+ alımı yapıyorum pm atabilirsiniz (RedWhite)
Sosyal ağlarda paylaş

bak şimdi ben kedı sılahımdan ornek wereyım. elimde +8 raptor war benımkısınde 80 poison war. ben bu sılah ile aposa 6 k vuruosam poisonsuz ile 5,7 k falan vururum. ama cz de humana poison ile poisonsuz hemen hemen aynı damageyı werırken poisonlu olan sılahın failed wermesı yanı vurmama ıhtımalı daha fazladır[signature][hline]Yerin kulağı wardır derler, benimde kulağım war ben şimdi yermiyim? Yememmmm. Yaşın çift haneli olunca gel konuşalım :P i loav yu muckiii
Sosyal ağlarda paylaş

merhabalar
bence posisyonsuz silah daha ii nedenı ıse sektıgınde vuruşun tekrar skılın dolmasını beklemeden yıne vuruş yapabılmen düsünün ki spike vuruyosun ve sektı bakıyosun adama 35 40 damage vurmuş ve spıke boşa gıtmış ama posısyon olmasa bı daha cakabılırsın .....[signature][hline]LVL 4x
SRVR BERAMUS
EL MORAD
NP NE YAZIKKI YOK SUN AN
roguem şifre magduru ahh ahh gıttı ıtemler

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...