Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi Silah Kac Para EdeR !

rukenau

Öne çıkan mesajlar

Hangi silah hangi özelliklerinden dolayı kac para eder. Gold olursa mavi yesil mor olursa kac para eder. Bir silah nasıl upgrade edilir. upgrade veya customise eden silah dahamı pahalı olur ? hangi silahı kactan satmalıyız. referans alabileceğimiz bir döküman yokmudur ? bir silahı veya armor'u upgrade etmek için tamam crafting materials lazım onu anladım ama nasıl upgrade edeceğim. bir de silahlar upgrade edilir mi ? aynı armoru birden farklı sekilde upgrade edebilirmiyim.
yabancılar bizi dolandırmasın, Türk'lere sahip cıkalım plss.
elimize bir silah geçiyor, degerini bilmiyoruz !
o zamanda pazarlık gucumuz olmuyor.
ben istiyorum 100 gold adamın onaylayıp ucup gitmesi bir oluyor. anlıyorum ki kazıklanmışız.
ne olur yardım edin de şu gavurlara kazıklanmayalım.
bi arkadas bişeyler yazmış, orda satmayın burda satın, gold olursa pahalı olur diye ama genel gecmiş konuyu.
detaylı yazarsanız sevinirim

tesekkurler,[signature][hline]

WasP | Roland

We never actually own the WasP,
we merely look after it for the next generation ...

CHiLdE RoLaND to tHe DarK TowEr CaMe
Sosyal ağlarda paylaş

100 gold la kazıklanmassın :)100 gold büyük bir zarar değil.hadi sana 100 k lik itemi 150-200 k ya kakalarsa kazıklanırsın :)
Her iteme Up yapabiliyorsun fakat armorda rune larla bu iş görülüyor.Sen şimdilik major vigor mesleğinde en çok kullandığın bölüm ne ise onunda major rune al.Sup vigor filan pahalı gelicektir şimdilik.İtem up ları biraz daha karışık melela full özellikli bir collector staff ı +30hp +5 armor +5 enerji veya% 20 encha ile güzel özellikler kazandırabilirsin ama bunları yapman için up ları ya satın alıcaksın yada düşen up lı itemleri parçalayarak bu gerekli olan upgrade parçaları düşüreceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
enyalios senin icin problem yok nasila hepsine 15klik armor falan almisin basta basit seyler gibi gözüken itemlari millete gösterdigimde agizlari acik kaliyor helal valla emegine su ana kadar bi tek rangeri kullandim uwyi farmlamak icin oda 2 gün önceydi 2 tane ecto düsürdüm 2 tanede eternal shield :) bu arada rukenau sende kara küle fani ciktin ne güzel dimi sonuda ulascak roland kara küleye az kaldi (2 kitap kaldi :( )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...