Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstemeden dupelendi napacam ben ?

0ttavio

Öne çıkan mesajlar

nasıl yani 256 K civarında high class yazan upgrade eski cursed upgrade mi?

bunun o olduğuna emin misiniz? çünkü daha bugün SNOW lardan çıkan roque chitinle +3 warrior chitini takas ettim ve o high class upgradele +5 haline getirdim vede yanmadı hatta bizzad satın aldım anvile den.....Bu nasıl oldu çok mu ballıyım??? yoksa ben mi yanlış anladım?
Sosyal ağlarda paylaş

aslında bunlar bilmeden yapmıs olabilir ama aress de cok saglam el altından dupe yapan adamlar ben ben oyle dusunuyorum !! birgun patlar cyper gibi o zaman aress de biter zaten piyasa bitik sayılır :P[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

sadece orda burda forumlarda okuyup cıvıtanların dupe yapması engellendi..
hali hazır da çalışan 2 farklı dupe yöntemi var..
hangi server olursa olsun fark etmez..

dupe asla engellenemez.. sadece azaltabilirler.
herkesin bildiği yöntemi server da ufak bir deyişiklik yaparak engellediler... anti dupe patch diye bişi yok zaten ortalıkta..
1. serverlar 2 zone dan oluşur bu 2 zone da 2 farklı pc den host edilirdi bunu sadece 1 pc de birleştirerek 2 zone arasında takılıp rollback yenmesini onlediler sadece client side falan bi patch le deil sadece ufak bir çakallık yaptılar..[signature][hline]
madness is the gift, that has been given to me!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
0ttavio, 30 Aralık 2005 22:04 tarihinde demiş ki:
said:
xXTaLkativeXx, 30 Aralık 2005 22:03 tarihinde demiş ki:
ares ve dupe :-O

bismillah....

walla billa kendi oldu bende yeminle hiç bir program yoqtur

bilerek yapmadığın burdan anlaşılıyor ama ortaya çıkarsa 3-4 chitin yüzünden banlanırsın:D[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aziiizzz, 30 Aralık 2005 23:14 tarihinde demiş ki:
nasıl yani 256 K civarında high class yazan upgrade eski cursed upgrade mi?

bunun o olduğuna emin misiniz? çünkü daha bugün SNOW lardan çıkan roque chitinle +3 warrior chitini takas ettim ve o high class upgradele +5 haline getirdim vede yanmadı hatta bizzad satın aldım anvile den.....Bu nasıl oldu çok mu ballıyım??? yoksa ben mi yanlış anladım?

high class itemlarda high class +5 scroll
+1 >> +2 %75
+2 >> +3 %50
+3 >> +4 %25
+4 >> +5 %10

HIGH CLASS UPGRADE
high class itemlarda blessed upgrade scroll
+1 >> +2 %100
+2 >> +3 %100
+3 >> +4 %90
+4 >> +5 %85

cursed oldugunu burdan da anlayabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

ARES te Dupeyi Tadinda Birakiorlar.. CYpher Mokunu Cıkardı Bi ara.. Sw Attıgın Adam Shell Veriordu..
Kucuk Bir Anı..

Bu Sapitma Olayindan Once Erenion Staffların Ucunden Ve Bir Adette Ron Staff Almistim.. Ozaman Dalga Geciordu Millet Keriz Kazık Yedin ßak ßiz 10 - 15m e Aldik Diye...

Simdi Hepsi Wizardlarla WoodStafflarla GEziyor...

Ama ßenim Erenionlarım +5 te.. Ron`s um ise +7 de Ve Hala İnn de Clana Gelip Kendisine Sahip Cıkıcak Mageyi ßeklior :D :D[signature][hline]KLC Cypher Rogue 5x 2x.xxx UNNAMED

UNNAMED....REBURN...
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Acık Ve Net Soyleyeyim.. Inn imdeki Uniq İtemler 4 Adet..

3 Adet Erenion Staff
1 Adet RonStaff
1 Adet EnionBow

Baskada Bisiyim Yok Kayda Deger... Ki Bunlari da Ta Anasının Gözü Zamanında Clandaki Magelere Hediye Olarak Almistim... Evet.. Birzamanlar Zengindim.. Simdi Fakir Olabilirim.. Ama Hala Gururluyum :Pp :D :D[signature][hline]KLC Cypher Rogue 5x 2x.xxx UNNAMED

UNNAMED....REBURN...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...