Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu oyun size ne kazandırdı? Hiç düşündünüz mü?

coliseo67

Öne çıkan mesajlar

bu oyunun cok zarari oldu gibi yararida var kafayı kullandınmıı cok para kazandırıyoo baglandın zaman dısarı cıkmayıp pislik ortamlardan uzaklasıyosunnekadar sinir hastası yapsada insanları cileden cıkarıyoo[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: org:)
np:166 k
Clan justice

KARAKTER SATILIKTIR ARTIK BIRAKIYORUM İLGİLENENLER [email protected] sorabilir

Sosyal ağlarda paylaş

Başladığmda neysem şimdi de oyum.. Abartmayın bu oyunu bu kadar ya....[signature][hline]Karagümrük yanıyor herkes benden biliyor! Karagümrük yanıyor polis beni arıyor!

Diez/JimmyFloyd/Berserker Hero/lvl 6x
Diez/VisuaL_RT/Berserker Hero/lvl6x
Olympia/Shadow_Hunter/Assasin/lvl 5x
Olympia/VisuaL/Warrior/lvl 5x
Cyper/Cyclop/mage/lvl 6x

[Bu mesaj VisuaL_ReaL tarafından 31 Aralık 2005 17:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
coliseo67, 31 Aralık 2005 17:08 tarihinde demiş ki:
3 tane 60+ lvl charın var.. kaç gün kalkmadın PCnin başından lol

Bu oyun kaç senedir var sen biliyo musun? Oyun başladığından beri günde 10 dakika bile oynasan senin 10 tane lvl 60+ karakterin olurdu..[signature][hline]Karagümrük yanıyor herkes benden biliyor! Karagümrük yanıyor polis beni arıyor!

Cyper/Cyclop/mage/lvl 6x
Sosyal ağlarda paylaş

Ya amma büyütüyorsunuz şu oyunu...Adı üstünde oyun yahu!!Başkalarını bilemem ama ben oyunu "zevk almak" ve "eğlenmek" için oynuyorum.Zevk aldığım sürece de oynarım,bu arada kazandığım arkadaşlar da işin artısı...Sallayın gerisini...[signature][hline]Bu devirde zaman çok kötü her şeyi boşver kolla g.tü
Sosyal ağlarda paylaş

[Bu mesaj coliseo67 tarafından 31 Aralık 2005 16:57 tarihinde değiştirilmiştir]

2x +4 rol dan ban

Bi de kendi ağzınla söylüyosun..[signature][hline]Karagümrük yanıyor herkes benden biliyor! Karagümrük yanıyor polis beni arıyor!

Cyper/Cyclop/mage/lvl 6x
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mendebur, 31 Aralık 2005 17:10 tarihinde demiş ki:
Ya amma büyütüyorsunuz şu oyunu...Adı üstünde oyun yahu!!Başkalarını bilemem ama ben oyunu "zevk almak" ve "eğlenmek" için oynuyorum.Zevk aldığım sürece de oynarım,bu arada kazandığım arkadaşlar da işin artısı...Sallayın gerisini...

kazandığın ark.lar bi item uğruna seni öyle bi satar ki bi gün..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
coliseo67, 31 Aralık 2005 17:11 tarihinde demiş ki:
o on dakikada kaç kere DC olurdum.. parti aramak nekadar sürerdi...

Bu oyun tek başına oynanmaz.. Arkadaşlarınla oynayacaksın. bunca zaman da tek başıma oynamadım oynamam da. Tek başına oynayan adamın lacağı zevki de tartışırım orası ayrı konu..
Bi de patchlerin gelişi hariç hiç Dc olmadım. oyunu oynamayı biliyosan ve bunun bir oyun olduğunun farkındaysan gerisdi boş zaten. Şu anda güzel bi işim var , gü[hline]Karagümrük yanıyor herkes benden biliyor! Karagümrük yanıyor polis beni arıyor!

Cyper/Cyclop/mage/lvl 6x
Sosyal ağlarda paylaş

Sen merak etme bir item için satcak adam arkadaşım olamaz,3 gün konuştuğum adamı arkadaş bellemem...
Ama sen kafayı takmışsın ya da yaralanmışsın illa bu oyunu kötüleyeceksin;renk ve zevk olayı bişey diyemem...[signature][hline]Bu devirde zaman çok kötü her şeyi boşver kolla g.tü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
coliseo67, 31 Aralık 2005 17:17 tarihinde demiş ki:
adı üstünde nasihat.. emir değil..
istersen dikkate al, istersen alma..
oyalanma burda git lvl kas lolZ

Burası nasihat yeri mi? Ya da sen söyleyince bişeyler mi değişecek?[signature][hline]Karagümrük yanıyor herkes benden biliyor! Karagümrük yanıyor polis beni arıyor!

Cyper/Cyclop/mage/lvl 6x
Sosyal ağlarda paylaş

hiç bişey kazandırmadı aksine kardeşimle aramı bozdu ama hala oyundan vaz gecmiyorum ve gecmiyecegimde kahrolsun kardesler yasasın abiler[signature][hline]Büyü sanatı gizemlidir ve genellikle yanlış anlaşılmıştır. Necromancer olarak kendimiz ne aydınlığa ne de karanlığa teslim etmişizdir ve kendi dünyamızın dışındaki insanlar sanatımızı yine de kara sanat olarak nitelendiriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zayl, 31 Aralık 2005 17:19 tarihinde demiş ki:
kahrolsun kardesler yasasın abiler

Koptum :)[signature][hline]Karagümrük yanıyor herkes benden biliyor! Karagümrük yanıyor polis beni arıyor!

Cyper/Cyclop/mage/lvl 6x
Sosyal ağlarda paylaş

walla bu oyun bana biton arkadaş kazandırdı...:Dhırs şüphe,düşmanlık olmadı hiç...ama zamanımı çaldı çok we konuştuum tek KO oldu...bide enyakın arkadaşım bu oyun yüzünden kafayı yemek üzere,,hayatının merkezine KO yu otutturdu..öyüzden çok kawga ediyoruz...charını bnden çok sewiyo,,we bn bundan nefret ediyorum...[signature][hline]Januce
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...