Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[MZ] Beleş Cup

Voys

Öne çıkan mesajlar

para vermeden turnuvaya katılmak isteyenler için(bkz: ben) böyle bir şey yapmak geldi aklıma.

Şimdi Buraya katılacaklar mesaj atacak, listeye eklenecek. 16 takım çıkmazsa eksikler oyunun forumundan tamamlanacak.

Maçların günleri ve saatleri kura ile belirlenecek, normal hazırlık maçı şeklinde takımlar bırbırlerıne maç teklifi yapacak. Kazanana ''aferin'' şeklinde bi mesaj atılacak.

Maçlar aynı gün 11:00 19:00'da yapılacak iç/dış saha rövanşı ile, elemeli sistem doğrultusunda olacaktır.

Katılanlar bana pm atabilir yada buraya yazabilir. bende fixtür çıkartayım.[signature][hline]Bunu yazan tosun, okuyanın yeni yılı kutlu olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Bende kim çıkacakta düzenleyecek böyle bi kupa diyordum tablolu mablolu falan böle ne güzel olur.
Eleme usulü olsun iç dış ama tamamen rasgele çekilsin kuralar.
bide aynı hafta bi takım 2 elemeden fazla oynamasın.çünkü iki maçada as kadrolarıyla çıkacaklar.buda başka bi gün 2 maçada yedek kadroyla çıkmaları demek.formu korumak açısından.
ayarlayın işte bişiler. ben katılamıom :([signature][hline]when it rains the ground gets wet!
Sosyal ağlarda paylaş

gereksiz
ben beles turnuvayi düzenlicem 3.yü.. kasmayin..

o deilde zaten soylediginiz mantik ile oynanirsa bu turnuva sakata gelir kesin olarak bakamayanlar olucak maclari kabul edemeyenler olucak vs vs.. arti olarak benim duzenli olarak hz maci yaptiim birisi var ve bunu yapmam olanaksiz yani..

dediim gibi. 3. paticik ligini de ben duzenlicem.. 4.ye bakicaz artik biseyler..
[signature][hline] Sex Machine
MZ: Istanbul Tomahawks AFC / The Paticik Cup =o= II

[Bu mesaj Mumu tarafından 01 Ocak 2006 18:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bunun bi amacı yok zaten, bildiğimiz hazırlık maçı ama bi amaç olacağı için eğlenceli olacak. 3. turnuvaya daha çok var. o zamana kadar takılmış oluruz bizde.[signature][hline]Bunu yazan tosun, okuyanın yeni yılı kutlu olsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...