Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ermenilerin Türk Soykırımı!

1q2w3e4r

Öne çıkan mesajlar

Ermenilerin Türk Soykırımı! (gerçekliğinden şüpe etmeyin)
Nasıl yani diyenlere bir ön açıklama yapayım siteye girmeden önce...
Sözde "Ermeni Soykırımı" yapılmış diyorlar. 3.000.000 küsür ermeni katledilmiş ve hiç acımaksızın yapılmış, peki bu toplu mezarlar nerede? Hitler bile 600bin Yahudiyi(Polonyalıyı) katlettikden sonra bırakın yakmayı gömmeye bile zamanı yetmemiştir.
Bu Ermeni mezarları nerede?
Her neyse bu bir soru olarak bir köşede kalsın: Türkiyenin doğusunda kalan ve sınıra yakın olan Kars ilinde Türklerin toplu mezarları var... Günümüzde her nekadar 2. Dünya Savaşı sırasında arapların ingilizler ile saldırısı sonucu oldu da denilsin devletarsivleri ve diğer kamu kaynakları hiç de böyle demiyor...
Kars ilinde 1 milyon Türkün toplu mezarı var.
Ve Sovyetlerin Ermenileri provake(kışkırtma)si sonucu olmuştur.
Tarih bilgisinden sonra birazda Ermenilerin kaynaklarına deyinelim; nereden nasıl yapıyorlar da bizi suçluyorlar?... Ermeni bilim adamlarının ve yazarlarının tek yaptığı şey Atatürk'ün ne kadar eski hatıra fotoğrafı varsa photoshop(veya türevi) ile değiştirip etrafa insan ölüleri serpiştiriyorlar ve tek bir resim için kitap basıyorlar bütün dünyaya yayıyorlar. Ve bu tek bir sene içerisinde oluyor. Ermeni hükümetinin tam desteği ile.
Bu politika oynanırken bizim hükümet ne yapıyor? Gelin buyrun çayımızı için; tartışalım arşivlerimizi açalım size. Kim haklı görelim.
Be adam sen böyle dersen seni kim sallar. Sesin duyulmuyor ki Dünya ya.

Neyse ki çoğu Almanya da ve yabancı ülkelerde yaşıyan webmasterlarımız toplanıyor ve bu işe biz bari bir cevap verelim diyor. Ve siteler zincirinin ilk parçasını bu site ile açıyorlar:
http://memorial.imprescriptible.us
En azından ermenilerin açtığı sitelerde ki gibi 'anai avrat' Allaha, Ataya sövmüyorlar.
Konu hakkında uluslar arası her ülke kaleminden bilgi için: http://www.devletarsivleri.gov.tr/
Okuduğunuz için teşekkür ederim. Saygılar sunarım.

[Bu mesaj 1q2w3e4r tarafından 31 Aralık 2005 17:26 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj 1q2w3e4r tarafından 31 Aralık 2005 17:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

geçen gün bu konu yine açılmıştı ben yine aynı şeyi sölemiştim ermenileri ruslar kışkırtarak silahlandırmıştır onlarda karstan erzinca'a kdr bütün bölgelerde çeteleşmeye başlamıştır ben erzincanlı olduğum için devlet kütüphanesinden bazı kaynakları incelemiştim bunu içinde şuanda yayımlanması yasaklanan bi kitapta var şırzı(nefret) köprüsü bulabilen varsa bulsun bi okusun derim ben...
ermeniler çeteler kuruyolar ve hala azınlıkta olduğu için erkeklerin kervanlarla gideceği günü bekliyolar bu yüzden ermenilerin öldürdüklerinin çoğunluğu kadın ve çocuklardır daha sonra kazım karabekir askerleriyle erzincana giriyor ve bu sefer karşı atak türklerden geliyor...
yani başta saldıran onlar sonra biz karşılık veriyoruz ve kadın ve çocuklarıda öldürmüyoruz elebaşlarını ve ruzlarla temas içinde olanları öldürüyoruz geri kalanlarınıda göç etmeye zorluyoruz nerde soykırım ben göremedim....

ayrıca annanemin babasının bütün aileside erzurrumda ermeniler tarafından kesilmiş büyük dedemiz daha çocuk olduğu için onu divanın altına saklamışlar bizzat kendisi anlattı bunu bize... ermeniler köylerin meydanlarına kazanlar kurup(kazanların içinde kaynar yağlar var) köyün erkeklerini kafa üstü içine dalsırıyolarmış.. büyük dedem saklandığı yerden hepsini duymuş köy boşalıncada evden çıkmış köyde kalan bi kaç sağ kişiyle erzincana göç etmişler....
bu olayların canlı tanıkları varken daha ne ispati isterler anlamıyorum.......[signature][hline]nick: ::WackY::
nation: Karus
Lvl: 62 Shadow Knight
Clan: KittiesT_T
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 31 Aralık 2005 21:28 tarihinde demiş ki:
deden vefat etmeden önce bu tanıklığını kağıda döksün ya da video çekin söylediklerini.

kesinlikle. kanıt olarak geçmeli tarihe bu vahşet...

ayrıca siteyi açanlar nasıl Türklüğe ve Atamıza küfredilmesine ses çıkarmıyor anlamıyorum!!! [spo1=ağır olabilir biraz]Boğasım geldi bir anda o küfredenleri... Pek şerefli(!) insanlarmış. Ne amaçla açılan siteyi ne hale getiren insanlık bulundurmayan hayvanımsı yaratıklar... [/spo]
*!kendini frenler*
özür dilerim fazla abartmış olabilirim....[signature][hline]Nemo est liber qui corpori servit.

[Bu mesaj asinanyavuz tarafından 31 Aralık 2005 21:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Türk Millet(kimse alınmasın) nedense sadece böyle güzel siteler açılınca; imzalamaları yerine küfür yazıyorlar.

Ben Türküm, fakat Türklerden ne at olur ne kasaba.

1 Türk, Dünyaya bedel sözü Ermeniler için geçerli olduğunu düşünmekteyim.

Amerikada yaşayan arkadaşlarımdan duyuyorum
8 yaşında ki Ermeni asıllı ilk okul çocuğu; tarih ödevinin konusunu "Ermeni Soykırımı" şeklinde belirliyor. Ve bunu okulundan izin alıp kütüphanenin girişine asıyor.

Bizim veledlerde anca 'uzun eşşek' oynar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 31 Aralık 2005 21:28 tarihinde demiş ki:
deden vefat etmeden önce bu tanıklığını kağıda döksün ya da video çekin söylediklerini.

ne yazıkki büyük dedemizi 3 sene önce kaybettik...
ama kanıt isteyenler doğudaki kütüphaneleri incelesinler derim ben o kütüphanelerde o kdr yayımlanması yasak kitap varki ben 20 gün içinde hangi birini okuyacağımı şaşırdım ama bu sene gidersem erzincan'a o kitabı alıp tamamını fotokopi çektircem...
ve çoluğuma çocuğuma bile okutucam Türk'ün Türk'ten başka dostu yok bunu öğrensin die...[signature][hline]nick: ::WackY::
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ermenilere bugune kadar hiçbi kötü düşüncem yoktu ama bu ermeni soykırım iddiaları yüzünden ermeni birini görünce artık daha bi farklı gözle bakıyorum ister istemez.[signature][hline]wildpervert, 27 Aralık 2005 15:11 tarihinde demiş ki:
ölülcez ulan biri para yollasın ölücez
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar aralarında iyi olanlarıda var ama çok nadir ben burgazadada büyüdüğüm için benim bi tane türk arkadaşım yoktu... babamda o adada doğup büyümüş onun bi çocukluk arkadaşı var agop die adam normal zamanda şeker gibi adam ama içmeye başlayınca o adam gidiyo tam bir türk düşmanı geliyodu yerine..
ayrıca ben sarhoşların söledikleri şeyleri hatırlamadığı olayınada inanmayan bi insanım bi insan sarhoşken içkinin ardına saklanarak bütün içindekileri döker ben o sözleri o adamdan duyduktan sora sokakta gördüğümde bile zoraki slm veriyodum sonuçta babamın çocukluk arkı...
ama benim çocukluk arklarım var aralarında bi kaç tanesi türkleri çok seviyo hatta kendi okullarına gitmek istemiyo bazılarıda ii görünüp arkadan kuyu kazanlardan...
burdada ermeni olanlar vardır ben herkese sölemiyorum bunları ama geneli böle..[signature][hline]nick: ::WackY::
Sosyal ağlarda paylaş

Kandilli Ermeni Kilisesi Başkanı Dikran Kevorkan:
said:
Soykırım ve tehcir farklı anlamlara gelir. Emperyalistlerin oyunları, Ermeni idarecilerin apolitik düş öncüleri (Medya, kilise, din adamları) bütün bu olaylara sebep olmuştur. Bugün dünya üzerindeki Ermenilerin en rahatlıkla, en güçlü şekilde kendi kimliklerini muhafaza ettikleri ülke Türkiye'dir. Yurt dışında, Diasporadaki Ermeniler, isimlerini değiştirerek mücadeleye giriyor. Çünkü oralarda bir kültür ağırlığıyla, o insanların kültürünü eritmek var. Bugün Türkiye'nin aleyhine konuşan Diasporadaki Ermeniler çok iyi biliyorlar ki, Amerika'nın belirli kiliselerinde kurban ayinleri Pazar günleri İngilizce yapılıyor, Ermeniler ana lisanlarını kaybediyorlar.

Bunu söylediğim zaman kötü kişi oluyorsun. Biz onun için Türkiye'deki Ermeni vatandaşlar olarak üzüntümüzü dile getiriyoruz. Ne için? Atatürk'ün emanet ettiği Kuvayı Milliye ruhuna bir haksızlık yapılmaktadır. PKK! ASALA! Bütün bunlar dışarıdakilerin oyunudur. Biz Türkiye'deki vatandaşlar olarak Ermenilere bir haksızlık yapıldığını düşünmüyoruz. Ermeniler eğer akıllıysa maşa olarak kullanılmasınlar.

Kaynak: Lise Tarih - 2 (Yenilenmiş Basım : 2005)
NOT: Yazının noktasına dahi dokunulmamıştır. Kitapta ne yazıyorsa aynen yazdım. Noktası noktasına...[signature][hline]Nemo est liber qui corpori servit.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
asinanyavuz, 31 Aralık 2005 23:14 tarihinde demiş ki:
Kandilli Ermeni Kilisesi Başkanı Dikran Kevorkan:
said:
Soykırım ve tehcir farklı anlamlara gelir. Emperyalistlerin oyunları, Ermeni idarecilerin apolitik düş öncüleri (Medya, kilise, din adamları) bütün bu olaylara sebep olmuştur. Bugün dünya üzerindeki Ermenilerin en rahatlıkla, en güçlü şekilde kendi kimliklerini muhafaza ettikleri ülke Türkiye'dir. Yurt dışında, Diasporadaki Ermeniler, isimlerini değiştirerek mücadeleye giriyor. Çünkü oralarda bir kültür ağırlığıyla, o insanların kültürünü eritmek var. Bugün Türkiye'nin aleyhine konuşan Diasporadaki Ermeniler çok iyi biliyorlar ki, Amerika'nın belirli kiliselerinde kurban ayinleri Pazar günleri İngilizce yapılıyor, Ermeniler ana lisanlarını kaybediyorlar.

Bunu söylediğim zaman kötü kişi oluyorsun. Biz onun için Türkiye'deki Ermeni vatandaşlar olarak üzüntümüzü dile getiriyoruz. Ne için? Atatürk'ün emanet ettiği Kuvayı Milliye ruhuna bir haksızlık yapılmaktadır. PKK! ASALA! Bütün bunlar dışarıdakilerin oyunudur. Biz Türkiye'deki vatandaşlar olarak Ermenilere bir haksızlık yapıldığını düşünmüyoruz. Ermeniler eğer akıllıysa maşa olarak kullanılmasınlar.

Kaynak: Lise Tarih - 2 (Yenilenmiş Basım : 2005)
NOT: Yazının noktasına dahi dokunulmamıştır. Kitapta ne yazıyorsa aynen yazdım. Noktası noktasına...

işte budur asalanın ne olduğunu hepimiz biliyoruz sanırım havaalanı basan ve birçok insanı öldüren bir ermeni terör örgütü...
2. altı çizili yerdede maşa olarak kullanılmasınlar demiş bunu ruslara sölediğini düşünüyorum...
çünkü sözde ermeni soykırımının olduğu tarihte ermenileri silahlandıran rusyadır...
ben şuanki ermenilerin genel sorununun ülkelerinin olmamasına bağlıyorum tamam ermenistan adında bir ülke var ama rusya komutasında ekonomik olarak 0 bir memleket...
benim daha önceki msjda dediğim gibi çok ermeni arkadaşım var bir o kdrda rum arkadaşım var ama rumlarda böle bişi yok çünkü onların kandi memleketleri ekonomik olarak fln Türkiye'den daha iyi ama onlar burda daha mutlu ve bunu gizlemiyolar yani en azaından seçenekleri var..
oysa ermenilerin böle bi şansı yok ermenistan'a gitmek gibi yani iş alanı yok ekonomi ve ülke refehı çok kötü adam mecburiyetten burda kalıyo yani 2. seçeneği olmadığı için...
umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir..[signature][hline]nick: ::WackY::

[Bu mesaj WackY_ tarafından 31 Aralık 2005 23:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden millet-i sadıka dediğimiz bu insanlar(!) şimdi bizim tarihçilerimizin soykırımı beraber araştıralım dediğinde saklanacak delik arıyorlar,hatta koçaryan da bu soykırım herşeyiyle gerçektir,tartışılmaz bile demişti.aslında ermenilerin saklanacak delik aramaları da soykırımı kendilerinin yaptıklarını belgeliyor gibi..bu utanmaz insan görünümlü mahluklar bizden toprak bile istemişti meydanı boş bulmuşlardı da(üslubum sertleşmiş olabilir şimdiden özür).[signature][hline]16'sında ve paticik'te bir kişi=>FIRAT!!
Sosyal ağlarda paylaş

bazı kesim ermeniler kabul ediyor bazıları etmiyor..bu tartışmalarda birbirimizi kırmadan yapmak lazım aslında..aşırı tepki vermek bence yanlış o siteyi çok kınıyorum..yakışmamış..

not:biraz usluba dikkat lütfen burda tek müslüman yok !!!herkezi aynı kefeye koymayın çok genelleme yapmışsınız.
[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..

[Bu mesaj Jabba tarafından 01 Ocak 2006 19:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...